Ahşap Oyuncaklar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Woodoy Ahşap Bütünleme Oyunu Oyuncak KT-KR032

(0)
38,40TL

Çocukları daha çok düşünmeye sevk eden Woodoy Ahşap Bütünleme Oyunu aynı zamanda el becerilerinin gelişmesini sağlıyor. Bu oyunla minikler artık bir bütüne bakmayı öğrenecek. Çocuklarınızın arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için bu setten edinmeniz yeterli. Eğlenerek öğrenmenin önemini bilen Woodoy ürünlerinde bundan tavi..

Hızlı İncele

Woodoy Ahşap Geometrik Şekilli Palyaço Oyuncak KT-KR004

(0)
53,40TL

Daireden kafa, dikdörtgenden kollar, üçgenden gövde ve kareden bacaklar birleşerek miniklerin hayranı olacağı bir palyaço meydana getiriyor. 18 ay ve üzerindeki çocukların kullanımına uygun olan Woodoy Ahşap Geometrik Şekilli Palyaço zeka gelişimi destekliyor ve çocukların kavrama yeteneğine büyük bir katkı sağlıyor. Okul öncesi dönemde çocuklarını..

Hızlı İncele

Woodoy Ahşap Piramit Oyuncak KT-KR067

(0)
39,00TL

Eğitici ve Eğlenceli Çocukların;  Koordinasyon - Problem Çözme - Görme yeteneklerini geliştirir. Görsel ve el-pratiklik becerilerini artırır.  Tamamen sağlığa uygun ahşap malzemeden yapılmıştır. Kutu Ölçüleri: 13 x 13 x 12 cm   ..

Hızlı İncele

Woodoy Ahşap Rakamları Öğreniyorum Oyunu Oyuncak KT-KR038

(0)
31,80TL

Woodoy Ahşap Rakamları Öğreniyorum Oyunu Matematiği sevmeyen, rakamlarla yakın arkadaş olmayan çocuk kalmayacak! Woodoy Ahşap Rakamları Öğreniyorum Oyunu ile çocuklar kolay bir şekilde rakamları öğrenip okula hazırlık yapabilecek. Ahşap zemin üzerinde bulunan noktalara parçaları yerleştirin ve ortaya çıkan rakamı çocuğunuza eğlenerek öğretin. İş..

Hızlı İncele

Woodoy Altıgen Yapboz Oyuncak KT-KR063

(0)
67,80TL

24 PARÇADIR Miniklerimizin koordinasyon ve problem çözme görme yeteneklerini geliştirir. Ürün ambalajı miniklerin oyun sonrası kolaylıkla toplayacağı şekilde tasarlanmıştır. Özellikleri: Doğal ve Sağlıklı Ahşap Oyuncak. %100 Doğaldır. Türk Malıdır. Hammadde temini ve üretim tamamen Türkiye’de yapılmaktadır. %100 organik, su bazlı sert..

Hızlı İncele

Woodoy Mini Kule Oyuncak KT-KR008

(0)
55,80TL

Renkli ahşap mini kule Çocuklarda; düşünme, el göz koordinasyonu, görme yeteneklerini geliştirir...

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Yukarı Çık