Kaşık Mamaları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Arı Mama 7 Tahıllı Gece 250 gr

(0)
28,02TL

6.aydan itibaren kullanılır Su ile pişirilerek hazırlanır Bebeklerin kaliteli bir uyku için ihtiyacı olan ve doygunluk hissini uzun süreli verebilecek lifli besinler içerir Pirinç, Tam Buğday, Yulaf, Darı, Arpa, Mısır, Çavdar tahıl karışımı bitkisel protein kaynağıdır ve  lif oranı bakımından zengindir Böylece, bebeğiniz gece uykusunu raha..

Hızlı İncele

Arı Mama Ballı İrmikli 250gr 6 lı Paket ( 6x250gr )

(0)
154,20TL

Arı Mama Ballı İrmikli 250gr 6 lı Paket ( 6x250gr )   6.aydan itibaren kullanılır Su ile pişirilerek hazırlanır Bebeklerin sabaha kadar artan ihtiyacını karşılayan doğal enerji kaynağı bal ve besleyici tahıllardan biri olan irmik içerir İyi bir kahvaltı bebeğinizi gün boyu fiziksel ve psikolojik olarak da etkiler Gece boyunca düşen met..

Hızlı İncele

Arı Mama Sütlü Hurmalı 200 gr

(0)
28,02TL

Arı Mama Sütlü Hurmalı 200 gr 4.aydan itibaren kullanılır Su ile pişirilerek hazırlanır Hazmı kolay olan olan Pirinç içeriklidir Süt protein bileşenleri içerir Pirinç, sindirimi kolay ve tadı anne sütüne yakın olduğundan, bebek beslenmesinde öncelikli tercih edilen gıdadır..

Hızlı İncele

Arı Mama Sütlü Muzlu 200 gr

(0)
23,82TL

Arı Mama Sütlü Muzlu 200 gr 4.aydan itibaren kullanılır Su ile pişirilerek hazırlanır Hazmı kolay olan olan Pirinç içeriklidir Süt protein bileşenleri içerir Muz kalorisi yüksek, B ve C vitaminleri, potasyum, probiyotik ve liften zengin önemli bir meyvedir Gerçek Muz Tozu ve pirinç karışımı ile iştahsız bebeklerde bile severek tüketilen muz..

Hızlı İncele

Arı Mama Sütlü Muzlu 250 gr

(0)
28,02TL

Arı Mama Sütlü Muzlu 250 gr 4.aydan itibaren kullanılır Su ile pişirilerek hazırlanır Hazmı kolay olan olan Pirinç içeriklidir Süt protein bileşenleri içerir Muz kalorisi yüksek, B ve C vitaminleri, potasyum, probiyotik ve liften zengin önemli bir meyvedir Gerçek Muz Tozu ve pirinç karışımı ile iştahsız bebeklerde bile severek tüketilen muz..

Hızlı İncele

Arı Mama Sütlü Pirinç Unu 200 gr

(0)
23,82TL

Arı Mama Sütlü Pirinç Unu 200 gr 4.aydan itibaren kullanılır Su ile pişirilerek hazırlanır Ek besinlere başlangıç için uygun içeriğe sahiptir Pirinç, sindirimi kolay ve tadı anne sütüne yakın olduğundan, bebek beslenmesinde öncelikli tercih edilen gıdadır Süt protein bileşenleri içerir Zengin vitamin ve mineral desteği ile bebeğinizin alışt..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Yukarı Çık