Kanguru

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Babymol Mios Kanguru - Gri

(0)
277,76TL

Babymol Mios Kanguru - Gri Yumuşak kumaşı, geniş ve ayarlanabilir omuz askıları bebeğin rahatı düşünülerek tasarlanmıştır Kolay taşıma şekilleri: iki farklı yönde bebeğinizi taşımanız için tasarlanmıştır.İster yüzü, ister sırtı size dönük olarak bebeğinizi rahatça taşıyabilirsiniz Bebeğin bo..

Hızlı İncele

Infantino Kapüşonlu Ergonomik Kanguru

(0)
944,44TL

Infantino Kapüşonlu Ergonomik Kanguru Tasarımıyla sevimli, ergonomisiyle fonksiyonel bir kanguru! Taşıma sırasında bebeğinizin ağırlığını vücudunuza dağıtabilmek için tasarlanmış bel desteğiyle ve ekstra sünger ile desteklenmiş taşıyıcı kayışları sayesinde uzun süreli rahat kullanım imkanı sağlar Ön tarafındaki cepler sizler için konfor s..

Hızlı İncele

Sevi Bebe Koruyuculu Bebe Kanguru

(0)
105,70TL

Sevi Bebe Koruyuculu Kanguru Rüzgar, yağmur ve güneşe karşı koruma sağlar. Fermuarlı cep içerisinde saklanabilen koruyucu kısım, bebeğinizi rüzgar, yağmur ve güneşe karşı korur %100 Pamuktan oluşan dokusu sayesinde bebeğinizi terletmez Bebeğinizin cildine zarar verecek hiçbir kimyasal, kansorojen madde i&ccedi..

Hızlı İncele

Sevi Bebe Koruyuculu Bebe Kanguru - Bej

(0)
144,43TL

Sevi Bebe Koruyuculu Bebe Kanguru - Bej Rüzgar, yağmur ve güneşe karşı koruma sağlar %100 Pamuktan oluşan dokusu sayesinde bebeğinizi terletmez Bebeğinizin cildine zarar verecek hiçbir kimyasal, kansorojen madde içermez Özel yapısı sayesinde bebeğiniz terlemeden bacakları ve sırtı en rahat olacak şekilde taşıma pozisyonu sağlar Bebeklerimizi..

Hızlı İncele

Sevi Bebe Koruyuculu Bebe Kanguru - Gri

(0)
144,43TL

Sevi Bebe Koruyuculu Bebe Kanguru - Gri Rüzgar, yağmur ve güneşe karşı koruma sağlar %100 Pamuktan oluşan dokusu sayesinde bebeğinizi terletmez Bebeğinizin cildine zarar verecek hiçbir kimyasal, kansorojen madde içermez Özel yapısı sayesinde bebeğiniz terlemeden bacakları ve sırtı en rahat olacak şekilde taşıma pozisyonu sağlar Bebeklerimizi..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Yukarı Çık