Dişlik - Çıngırak

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı - Mavi

(0)
27,44TL

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı - Mavi Bebekler diş çıkarma döneminde diş çıkarmanın verdiği acıyı hafifletmek için ağızlarında bir nesne çiğneme ihtiyacı duyarlar. Kabartılı yüzeyi ile bu sancıyı hafifletmek için tasarlanmıştır İç kısmı denetimden geçmiş içme suyu ile doldurulmuştur Çıngırak sesi bebeğinizin ilgisini çekerek onu eğlend..

Hızlı İncele

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı - Pembe

(0)
30,50TL

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı - Pembe Bebekler diş çıkarma döneminde diş çıkarmanın verdiği acıyı hafifletmek için ağızlarında bir nesne çiğneme ihtiyacı duyarlar. Kabartılı yüzeyi ile bu sancıyı hafifletmek için tasarlanmıştır İç kısmı denetimden geçmiş içme suyu ile doldurulmuştur Çıngırak sesi bebeğinizin ilgisini çekerek onu eğlen..

Hızlı İncele

Baby Time Silikon Diş Halkası

(0)
27,77TL

Baby Time Silikon Diş Halkası   Diş etine masaj yapar ve diş çıkarırken oluşturduğu baskıyı dengeler Bebeğin dişlerinin çıkmaya başladığı dönemde bebeklerin diş etlerini rahatlatır, diş etlerine masaj yapar Üzerindeki kabartılar sayesinde diş etine ve damağa masaj yapar, bebeğinizin dokunma hissini geliştirir Stok durumuna göre görselde..

Hızlı İncele

Bright Starts Ayak Şeklinde Dişlik - Mavi

(0)
35,58TL

Bright Starts Ayak Şeklinde Dişlik - Mavi Buzdolabında soğutularak bebeğinizin diş çıkartma döneminde ağrılardan kurtulmasına ve bebeğinizin dişlerini kaşımasına yardımcı olur Kolay kavranabilir Diş çıkartmanın verdiği sancıyı hafifletmek için özel olarak tasarlanmıştır Bebeğe verilmeden önce buzdolabının sebzeliğinde soğutulmalıdır Dişliğin..

Hızlı İncele

Bright Starts El Şeklinde Sulu Dişlik - Yeşil

(0)
35,58TL

Bright Starts El Şeklinde Sulu Dişlik - Yeşil Buzdolabında soğutularak bebeğinizin diş çıkartma döneminde ağrılardan kurtulmasına ve bebeğinizin dişlerini kaşımasına yardımcı olur Kolay kavranabilir Diş çıkartmanın verdiği sancıyı hafifletmek için özel olarak tasarlanmıştır Bebeğe verilmeden önce buzdolabının sebzeliğinde soğutulmalıdır Dişl..

Hızlı İncele

Bright Starts License To Drool Anahtarlık Dişlik

(0)
40,67TL

Bright Starts License To Drool Anahtarlık Dişlik Artık bebeğinizin bir anahtarlığı var Rengarenk kontrast renkler bebeğinizin dikkatini çekecek Değişik yüzeyler ile bebeğin dişlemesi kolaylaşır Bebek tarafından kolayca kavrama ve tutma 3. aydan itibaren kullanım..

Hızlı İncele

Bright Starts Sevimli Çıngırak & Dişlik - Hippo

(0)
132,19TL

Bright Starts Sevimli Çıngırak & Dişlik - Hippo Kavraması kolay pelüş figürler, yumuşak, kafes benzeri bir gövdeye ve sevimli desenli kumaşlara sahiptir. Renkli boncuklarla sevimli tıkırtı sesine sahiptir Yumuşak halkalar dişlik görevini görür Kavraması ve tutması kolaydır Çocuğunuzun duyularını uyarmaya yardımcı olur Motor becerilerinin ge..

Hızlı İncele

Bright Starts Sevimli Çıngırak & Dişlik - Kaplan

(0)
132,19TL

Bright Starts Sevimli Çıngırak & Dişlik - Kaplan Kavraması kolay pelüş figürler, yumuşak, kafes benzeri bir gövdeye ve sevimli desenli kumaşlara sahiptir. Renkli boncuklarla sevimli tıkırtı sesine sahiptir Yumuşak halkalar dişlik görevini görür Kavraması ve tutması kolaydır Çocuğunuzun duyularını uyarmaya yardımcı olur Motor becerilerinin g..

Hızlı İncele

Bright Starts Sevimli Çıngırak Hayvancıklar - Ayıcık

(0)
101,68TL

Bright Starts Sevimli Çıngırak Hayvancıklar - Ayıcık Süper yumuşak bir mini peluş karaktere sahiptir Rahatlamak ve etkileşim kurmak için dokunsal Taggies etiketleri içerir Kavranması ve tutması kolaydır Renkli kumaşlar ilgi ve eğlence katar Çocuğunuzun duyularını uyarmaya yardımcı olur Motor becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur Kullan..

Hızlı İncele

Bright Starts Sevimli Çıngırak Hayvancıklar - Ördek

(0)
101,68TL

Bright Starts Sevimli Çıngırak Hayvancıklar - Ördek Süper yumuşak bir mini peluş karaktere sahiptir Rahatlamak ve etkileşim kurmak için dokunsal Taggies etiketleri içerir Kavranması ve tutması kolaydır Renkli kumaşlar ilgi ve eğlence katar Çocuğunuzun duyularını uyarmaya yardımcı olur Motor becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur Kullanı..

Hızlı İncele

Bright Starts Sevimli Peluş Diş Kaşıyıcı Arkadaşım - Ayıcık

(0)
101,68TL

Bright Starts Sevimli Peluş Diş Kaşıyıcı Arkadaşım - Ayıcık Yumuşak ve neşeli diş kaşıyıcı, süper yumuşak bir mini peluş karaktere takılır Rahatlamak ve etkileşim kurmak için dokunsal Taggies etiketleri içerir Kavranması ve tutması kolaydır Renkli kumaşlar ilgi ve eğlence katar Kullanım Aralığı: 3 ay ve üzeri için uygundur..

Hızlı İncele

Bright Starts Sevimli Peluş Diş Kaşıyıcı Arkadaşım - Köpek

(0)
101,68TL

Bright Starts Sevimli Peluş Diş Kaşıyıcı Arkadaşım - Köpek Yumuşak ve neşeli diş kaşıyıcı, süper yumuşak bir mini peluş karaktere takılır Rahatlamak ve etkileşim kurmak için dokunsal Taggies etiketleri içerir Kavranması ve tutması kolaydır Renkli kumaşlar ilgi ve eğlence katar Kullanım Aralığı: 3 ay ve üzeri için uygundur..

Hızlı İncele

Bright Starts Sevimli Peluş Diş Kaşıyıcı Arkadaşım - Tavşan

(0)
101,68TL

Bright Starts Sevimli Peluş Diş Kaşıyıcı Arkadaşım - Tavşan Yumuşak ve neşeli diş kaşıyıcı, süper yumuşak bir mini peluş karaktere takılır Rahatlamak ve etkileşim kurmak için dokunsal Taggies etiketleri içerir Kavranması ve tutması kolaydır Renkli kumaşlar ilgi ve eğlence katar Kullanım Aralığı: 3 ay ve üzeri için uygundur..

Hızlı İncele

Bright Starts Üçlü Yüzük Sulu Dişlik

(0)
45,76TL

Bright Starts Üçlü Yüzük Sulu Dişlik Buzdolabında soğutularak bebeğinizin diş çıkartma döneminde ağrılardan kurtulmasına ve bebeğinizin dişlerini kaşımasına yardımcı olur Tutamaçları sayesinde kolay kavranabilir Diş çıkartmanın verdiği sancıyı hafifletmek için özel olarak tasarlanmıştır Bebeğe verilmeden önce buzdolabının sebzeliğinde soğutul..

Hızlı İncele

Bright Starts Yüzük Sulu Dişlik - Mavi

(0)
30,49TL

Bright Starts Yüzük Sulu Dişlik - Mavi Buzdolabında soğutularak bebeğinizin diş çıkartma döneminde ağrılardan kurtulmasına ve bebeğinizin dişlerini kaşımasına yardımcı olur Tutamaçları sayesinde kolay kavranabilir Diş çıkartmanın verdiği sancıyı hafifletmek için özel olarak tasarlanmıştır Bebeğe verilmeden önce buzdolabının sebzeliğinde soğut..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 68 (5 Sayfa)
Yukarı Çık