Sterilizatörler, Buhar Makineleri, Ateş Ölçerler

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Chicco Dijital Temassız Ateş Ölçer Termometre

(0)
837,96TL

Chicco Dijital Temassız Ateş Ölçer Termometre Bebeğinizin ateşini 4-6 cm uzaklıktan yalnızca 1 saniyede ölçer ve ateşin ilerlemesini takip etmenizi sağlar Geniş arka ışık göstergesi vardır CHICCO BABY UNIVERSE telefon uygulamasını indirirerek ateş takibi yapabilirsiniz  Termometre nesne moduna alınarak süt ve banyo suyu ısını kontrol etm..

Hızlı İncele

Mamajoo Kireç Temizleyici 150 gr

(0)
61,01TL

  Mamajoo Kireç Temizleyici     Kullanım Amacı ve Faydası;    Sterilizatörünüzün ve mama ısıtıcınızın bakımı için; Sterilizatörünüzün ya da mama ısıtıcınızın %100 verimle çalışmaya devam etmesi için her dört haftada bir veya sert suyu olan bölgelerde gerektiği zaman aralıklarında kireçten a..

Hızlı İncele

Philips Avent Buharlı Pişirici Ve Blender

(0)
3.610,16TL

Philips Avent Buharlı Pişirici Ve BlenderPhilips AVENT Kombine Buharlı Pişirici ve Blender ile bebeğiniz için evde sağlıklı mamalar yapabilirsiniz Kolayca hazırlanan besleyici yiyecekler Buharla pişirin ve karıştırmak için hazneyi kaldırıp ters çevirin Kolay su doldurma Temizlenecek daha az parça Kompakt tasarım sayesind..

Hızlı İncele

Sema Baby Acura Digital Ateş Ölçer

(0)
30,49TL

Sema Baby Acura Digital Ateş Ölçer Sesli açma kapama 1 dakikada ölçüm Otomatik kapanma Sesli uyarı Son ölçümü hafızada tutmada 2 yıl garanti  ..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Yukarı Çık