Ağız ve Diş Sağlığı

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Banat Batman Ağız Bakım Seti Kalem Kutu Hediyeli

(0)
55,92TL

Banat Batman Ağız Bakım Seti Kalem Kutu Hediyeli Çocuk ağız yapısına uygun fırça başı rahat kullanıma yardımcı olur Uçları özel olarak yuvarlatılmış naylon 6,12 kıllar diş ve diş etinin zedelenmesini önlemeye yardımcı olur  Okul çağındaki kalıcı dişleri ile birlikte hala süt dişleri de bulunan çocuklar için uygundur Koruma kapaklıdır Di..

Hızlı İncele

Banat Junior Bardaklı Set

(0)
40,67TL

Paket İçeriği ;  1 Adet Banat diş macunu (35 ml) 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağı 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağına geçmeki ergonomik tasarım diş fırçası 1 Adet Banat diş fırçalama süresi belirleyen Kum Saati (2 dk) Diş fırçası narin diş ve diş etlerine zarar vermeyecek şekilde &uu..

Hızlı İncele

Banat Junior Bardaklı Set - Mor

(0)
40,67TL

Banat Junior Bardaklı Set - Mor Paket İçeriği ;  1 Adet Banat diş macunu (35 ml) 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağı 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağına geçmeki ergonomik tasarım diş fırçası 1 Adet Banat diş fırçalama süresi belirleyen Kum Saati (2 dk) Diş fırçası narin diş ve diş etlerine zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir Diş f..

Hızlı İncele

Banat Junior Bardaklı Set - Yeşil

(0)
40,67TL

Banat Junior Bardaklı Set - Yeşil Paket İçeriği ;  1 Adet Banat diş macunu (35 ml) 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağı 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağına geçmeki ergonomik tasarım diş fırçası 1 Adet Banat diş fırçalama süresi belirleyen Kum Saati (2 dk) Diş fırçası narin diş ve diş etlerine zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir Diş..

Hızlı İncele

Banat Winx Club Ağız Bakım Seti Kalem Kutusu Hediyeli

(0)
55,92TL

Banat Winx Club Ağız Bakım Seti Kalem Kutusu Hediyeli Çocuk ağız yapısına uygun fırça başı rahat kullanıma yardımcı olur Uçları özel olarak yuvarlatılmış naylon 6,12 kıllar diş ve diş etinin zedelenmesini önlemeye yardımcı olur  Okul çağındaki kalıcı dişleri ile birlikte hala süt dişleri de bulunan çocuklar için uygundur Koruma kapaklıdı..

Hızlı İncele

Chicco İlk Süt Dişi Fırçası Mavi 6-36 Ay

(0)
109,99TL

Chicco İlk Süt Dişi Fırçası Mavi 6-36 Ay Yuvarlatılmış baş ve ince boyun,bebeğinizin küçük ağzı için tasarlanmıştır Yenilikçi ekstra yumuşak konik uç teknolojili kıllar,bebeğinizin tahriş olmuş diş etlerine hassa ve oldukça yumuşak nufüz ederken bebeğinizin dişlerinin düzgün bir şekilde temizlenmesini sağlar Baş kısmı,ağzın arka köşelerin..

Hızlı İncele

Pepee Diş Macunu 0-2 Yaş Ve Parmak Diş Fırçası

(0)
64,06TL

Pepee Diş Macunu 0-2 Yaş Ve Parmak Diş Fırçası 0-2 Yaş çocuklarınızda dişlerin sağlıklı oluşumu ve genel ağız bakımı için,dişlerin günde en az iki kez Santiral Bebiş diş macunu ile fırçalayın Bu yaş grubuna özel geliştirilmiş fırça ile macunu ağız içine uygulayın  Florür içermez bu sayede yutulmasında sakınca yoktur Diş ve diş etlerini k..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Yukarı Çık