Islak Havlu ve Mendiller

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Betam Bebek Temizleme Pamuğu 60 Adet

(0)
16,20TL

Betam Bebek Temizleme Pamuğu 60 Adet Bebek cildi yetişkin cildine oranla incedir ve cilt yüzeyini kaplayan koruyucu tabaka henüz yeterince gelişmemiştir Bebek anne karnında verniks adı verilen koruyucu bir zar ile korunur ‘’Verniks: Ana rahmindeyken bebeğin cildinde oluşan, Polypeptid Amino Asit yapısında, protein, vitamin..

Hızlı İncele

Mustela Cleansing Wipes Zeytinyağlı Islak Mendil 50 Adet

(0)
44,44TL

Mustela Cleansing Wipes Zeytinyağlı Islak Mendil 50 Adet Tek adımda nazikçe temizlik sağlar. Ciltte yapışkan olmayan koruyucu bir tabaka bırakır. Cildi nemlendirir ve yumuşak bir his bırakır. Dermatolojik ve pediatrik kontrol altında test edilmiştir. Yüksek cilt toleransı. Hipoalerjenik - Alerjik reaksiyon riskini en aza indirecek şekilde ..

Hızlı İncele

Penaten Yeni Doğan Parfümsüz Islak Havlu Mendil 56 Yaprak

(0)
33,32TL

Penaten Yeni Doğan Parfümsüz Islak Havlu Mendil 56 Yaprak  ..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Bebek Mendili 10 Adet

(0)
105,54TL

Pierre Cardin Bebek Mendili 10 Adet Süper emici tanelere sahiptir Saf bir yumuşaklık sağlar ve dayanıklıdır Bebeğinizin cildini tahriş etmez Yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz Bebeğin ağız salgısının ve beslenme esnasında oluşan mama artıklarının temizlenmesi,bebeğin hassas cildine zararlı olabilecek hiçbir madde içermez Çamaşır makinasında y..

Hızlı İncele

Sevi Bebe 3'Lü Mendil (Tül Ambalajda)

(0)
28,87TL

Sevi Bebe 3'Lü Mendil (Tül Ambalajda) Paketinde 3 renkten birer adet mendil bulunmaktadır Bebeğin ağız salgısının ve beslenme esnasında oluşan mama artıklarının temizlenmesi,bebeğin hassas cildine zararlı olabilecek hiçbir madde içermemesi Çamaşır makinasında yıkanabilir,kaynatılabilir ve yüksek ısıda &uu..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Yukarı Çık