Islak Havlu ve Mendiller

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Betam Bebek Temizleme Pamuğu 60 Adet

(0)
15,27TL

Betam Bebek Temizleme Pamuğu 60 Adet Bebek cildi yetişkin cildine oranla incedir ve cilt yüzeyini kaplayan koruyucu tabaka henüz yeterince gelişmemiştir Bebek anne karnında verniks adı verilen koruyucu bir zar ile korunur ‘’Verniks: Ana rahmindeyken bebeğin cildinde oluşan, Polypeptid Amino Asit yapısında, protein, vitamin..

Hızlı İncele

Chicco Temizleme Pamuğu 60'lı

(0)
55,92TL

Chicco Temizleme Pamuğu 60'lı 60 Adet Temizleme Pamuğu Chicco'dan bebeğinizin hassas ürün ihtiyacı için geliştirildi % 100 pamuktan imal edilmiş ürün bebeğinizin temizliği için en doğru seçimdir  Hijyenik testlerden geçirilmiştir Alkolsüz  Boya içermez  Antialerjik  Paraben içermez..

Hızlı İncele

Sevi Bebe 3'Lü Mendil (Tül Ambalajda)

(0)
15,40TL

Sevi Bebe 3'Lü Mendil (Tül Ambalajda) Paketinde 3 renkten birer adet mendil bulunmaktadır Bebeğin ağız salgısının ve beslenme esnasında oluşan mama artıklarının temizlenmesi,bebeğin hassas cildine zararlı olabilecek hiçbir madde içermemesi Çamaşır makinasında yıkanabilir,kaynatılabilir ve yüksek ısıda &uu..

Hızlı İncele

Uni Wipes 60 l1 Islak Havlu Mendil - 3 lü Paket

(0)
20,97TL

Uni Wipes 60 lı Islak Havlu Mendil - 3 lü Paket 3 lü ekonomik pakette toplam 216 yaprak Islak Havlu Kalın dokulu havlu yapısıyla maximum düzeydeki emiciliği ile bebeğinizin cildini etkin bir şekilde temizlerken aynı zamanda nemlendirir Alkol ve boya maddesi içermez Dayanıklı mendiller bebeğinizin el,yüz ve alt temizl..

Hızlı İncele

Uni Wipes Islak Bebek Havlusu 60 li Avantaj Paket (660 Yaprak)

(0)
64,97TL

UNI WIPES KAPAKLI ISLAK HAVLU EKO PAKET (660 YAPRAK) 60 yapraklı 11 adet Islak Havlu pakettir EKO pakette toplam 660 yaprak bulunur Kalın dokulu havlu yapısıyla maximum düzeydeki emiciliği ile bebeğinizin cildini etkin bir şekilde temizlerken aynı zamanda nemlendirir. Emici ve yumuşak dokusu ile bebeklerin bez bölgesinde ve tüm cildinde d..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Yukarı Çık