Pişik Kremleri, Pudralar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Chicco Pişik Önleyici Krem 100ml

(0)
101,24TL

Chicco Pişik Önleyici Krem 100ml Yaş : 0 +Ay Saf, kullanımı kolay ve güvenlidir Bebeğinizin cildine ipeksi bir yumuşaklık bırakarak özenle temizler ve bebeğiniz için mükemmel hijyen sağlar. Mikrobiyolojik ve dermatolojik olarak test edilmiştir Kuru cilt üzerine masaj yapmadan uyguladığınız takdirde, bebeğinizin ..

Hızlı İncele

Chicco Talk Pudra 150 Gr (8058664101511)

(0)
114,90TL

Chicco Talk Pudra 150 Gr 150 ml Yaş : 0 + ay Saf, basit, güvenli yumuşatıcı ve eici formülasyonu sayesinde, bebeğiniin cildini korur ve yatıştırır Banyo sonrasında, bebeğinizin kuruluğu ve rahatlığı için gerekli olan talk pudrası cildin doğal yağ dengesini düzenler, kadife gibi yumuşatarak fazla nemi emer Cilteki gözenekleri tıkamadğından ci..

Hızlı İncele

Desitin Hızlı Koruma Pişik Kremi 100 ml

(0)
71,17TL

Desitin Hızlı Koruma Pişik Kremi 100 ml   İlk kullanımdan itibaren rahatlatır Her gün kullanıma uygundur Geliştirilmiş formülüyle kolay uygulanır Cildi hızlı bir şekilde yatıştırır ve yumuşak kalmasını sağlar, kızarıklık ve tahrişe karşı korur Klinik olarak kanıtlanmış yumuşaklık Hızlıca rahatsızlık hissini yatıştırır Pişiğe neden ol..

Hızlı İncele

Friendly Organic Bebek Pişik Kremi - 100ml

(0)
44,29TL

Friendly Organic Bebek Pişik Kremi 100ml Friendly Organic bebek pişik kremi, cildi koruma ve onarma etkisi olan çinko bakımından oldukça etkilidir Pişik kremimiz, bebeğinizin cildini tahrişlerden korumak amacıyla koruyucu bir bariyer oluşturur ve pişiklere karşı bir zırh görevi görür İçeriğindeki organik shea..

Hızlı İncele

Japlo Bebek Pudrası 150gr

(0)
20,33TL

Japlo Bebek Pudrası 150gr Bebeklerin cildini sürtünmelerden doğan tahrişlere karşı korur. Banyodan sonra bebeğinizin yada kendi cildinizi korumak için kullanabileceğiniz pudra. Bebeklerin hassas cildine göre hazırlanmıştır. Üretim yeri: Malezya Markanın ait olduğu ülke: İngiltere Ürün ağırlığı: 150gr..

Hızlı İncele

Japlo Pudra Kabı - Mavi

(0)
24,00TL

Japlo Pudra Kabı - Mavi  Bebeklere pudrasını kolaylıkla sürebilmek için tasarlanmıştır İçindeki pamuklu cubuk pudrayı dökmeden istediginiz bölgeye sürmenize yardımcı olur Dökülmeyi önleyen kapağı mevcuttur Üretildiği Malzeme :Polikarbonat Paket İçeriği :Pamuklu cubuk, pudra kabı Üretim Yeri :Malezya Markanın ait Olduğu ülke :İngiltere..

Hızlı İncele

Japlo Pudra Kabı - Pembe

(0)
24,00TL

Japlo Pudra Kabı - Pembe  Bebeklere pudrasını kolaylıkla sürebilmek için tasarlanmıştır İçindeki pamuklu cubuk pudrayı dökmeden istediginiz bölgeye sürmenize yardımcı olur Dökülmeyi önleyen kapağı mevcuttur Üretildiği Malzeme :Polikarbonat Paket İçeriği :Pamuklu cubuk, pudra kabı Üretim Yeri :Malezya Markanın ait Olduğu ülke :İngilter..

Hızlı İncele

Mustela 1.2.3 Vitamin Bariyer Pişik Kremi 50ml

(0)
47,78TL

Mustela 1.2.3 Vitamin Bariyer Pişik Kremi 50ml Cildi ferahlatmaya ve canlandırmaya yardımcı pişik önleyici kremdir. %98 doğal kökenli içeriklerden oluşur. Avokado özünden yapılan patentli doğal bir içerik olan Avokado Perseose maddesine sahiptir. Cildin zenginliğinin korunmasına destek olur. Cildin nem bariyerini koruyan ve rahatlatıcı özelli..

Hızlı İncele

Nivea Baby Pişik Kremi 100ML

(0)
122,03TL

Nivea Baby Pişik Kremi 100ML Koruyucu madde ve boya içermez. Banyodan sonra karın ve sırt bölgelerine masaj yapılarak uygulanmalıdır Ayrıca gebelik döneminde vücudunuzda oluşabilecek çatlakları önleyici olarak da Nivea Baby Bebek Yağı kullanabilirsiniz...

Hızlı İncele

Penaten Baby Bebek Bakım Kremi 50 ml

(0)
111,85TL

Penaten Baby Bebek Bakım Kremi 50 ml Bebeğinizin bez bölgesinde pişik oluşmasını engeller Bebeğinizin bezi ıslansa da cildinin ıslaklığı emmesini önler ve uzun süreli kuruluk sağlar Bebeğinizin Tahriş Olan Cildine Uygulanır Bebeğinizin Bezi Islansa da, Cildinin Islaklığı Emmesini Önler Çinko Oksitleri, Doğal Yün Yağı, Panthenol İçerir Derma..

Hızlı İncele

Penaten Baby Bebek Pudrası 100 ml

(0)
59,99TL

Penaten Baby Bebek Pudrası 100 ml   Zararlı maddelerden arındılmıştır Bebeklerin hassas cildine göre hazırlanmıştır..

Hızlı İncele

Penaten Baby Onarıcı (Sos) Cilt & Yüz Kremi 75 ml

(0)
127,10TL

Penaten Baby Onarıcı (Sos) Cilt & Yüz Kremi 75 ml Cilde aktif nem sağlar ve rahatlatıcı bir koruyucu film oluşturur Yüz ve bebeğin cilt kıvrımları için de idealdir Deri uyumluluğu dermatolojik olarak doğrulandı Çürüme hafif tahriş ve kızarıklık teşvik eder Dex-panthenol, yatıştırıcı etkisinden dolayı tahriş olmuş cilt için sıklıkla kullanılı..

Hızlı İncele

Penaten Baby Pişik Kremi 100 ml

(0)
76,26TL

Penaten Baby Pişik Kremi 100 ml Bebeğinizin Tahriş Olan Cildine Uygulanır Bebeğinizin Bezi Islansa da, Cildinin Islaklığı Emmesini Önler Çinko Oksitleri, Doğal Yün Yağı, Panthenol İçerir Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir Alerjik Madde Ve Boya İçermez Haricen Kullanılır..

Hızlı İncele

Sebamed Bebek Kremi 200ml

(0)
73,92TL

Sebamed Bebek Kremi 200ml PH 5,5 değeri ile biyolojik koruma ve aktif bakım sağlar Anti alerjik yapısı ile bebeklerde güvenle kullanılabilir. Mikrobiyolojik kontrolden geçirilmiştir. Cildi tahriş etmeden temizler ve cilde ipeksi bir görünüm kazandırır. Devamlı kullanıldığında pişik oluşumunu ve tahrişleri önler..

Hızlı İncele

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 gr

(0)
76,26TL

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 gr Sudocrem’in koruyucu bir bariyer oluşturan su itici tabanı vardır, bu taban cilt ile temas eden herhangi bir tahriş edici etkeni durdurmak için yardımcı olur Sudocrem, yumuşatıcı etkisi ile cildi yumuşak bırakarak acıyan iltihaplı bölümü yatıştırmaya yardımcı olur Sudocrem’in ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Yukarı Çık