Banyo Süngeri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Bebedor Renkli Bebek Banyo Süngeri (4`Lü Paket)

(0)
25,42TL

Bebedor Renkli Bebek Banyo Süngeri (4`Lü Paket) Sevimli desenleri ve renkleri bebeğin banyosunu zevkli hale getirir. Yaş Aralığı : 0+  Temizlenme Özellikleri : Su ve sabunla temizlenir. Paket İçeriği : 4 adet şekilli sünger..

Hızlı İncele

OkBaby Doğal Banyo Süngeri / Orta

(0)
309,56TL

OkBaby Doğal Banyo Süngeri     Ekstra yumuşak Okbaby doğal banyo süngerleri Akdeniz’den çıkarılmaktadır.  Sienna Dermatoloji Kliniğinde test edilen doğal banyo süngerleri özellikle bebeğin teninin ekstra hassas olduğu ilk ayları için idealdir. Farklı boylarda ve dokularda sunulan banyo süngerinin kalın gözenekli olanı bol miktard..

Hızlı İncele

Sema Baby Omni Bebek Banyo Vücut Süngeri – Mavi

(0)
20,33TL

Sema Baby Omni Bebek Banyo Vücut Süngeri – Mavi Bebeğinizi yıkarken kullanabileceğiniz yumuşak banyo süngeri Bebeğinizin cildini tahriş etmeden rahatça kullanabilirsiniz Su ile temas ettiğinde yumuşak hale gelmekte olup son derece emicidir Derinin çok hassas ve kolaylıkla tahriş olduğu bebeğin ilk ayları için idealdir Bebeğin vücudunu ..

Hızlı İncele

Sema Baby Omni Bebek Banyo Vücut Süngeri – Pembe

(0)
20,33TL

Sema Baby Omni Bebek Banyo Vücut Süngeri – Pembe Bebeğinizi yıkarken kullanabileceğiniz yumuşak banyo süngeri Bebeğinizin cildini tahriş etmeden rahatça kullanabilirsiniz Su ile temas ettiğinde yumuşak hale gelmekte olup son derece emicidir Derinin çok hassas ve kolaylıkla tahriş olduğu bebeğin ilk ayları için idealdir Bebeğin vücudunu..

Hızlı İncele

Sema Baby Omni Bebek Banyo Vücut Süngeri – Sarı

(0)
20,33TL

Sema Baby Omni Bebek Banyo Vücut Süngeri – Sarı Bebeğinizi yıkarken kullanabileceğiniz yumuşak banyo süngeri Bebeğinizin cildini tahriş etmeden rahatça kullanabilirsiniz Su emme kapasitesinin yüksek olduğu bilinen saf ve doğal selülozdan yapılmıştır Su ile temas ettiğinde yumuşak hale gelmekte olup son derece emicidir Derinin çok hassa..

Hızlı İncele

Sema Baby Omni Bebek Banyo Vücut Süngeri – Yeşil

(0)
20,33TL

Sema Baby Omni Bebek Banyo Vücut Süngeri – Yeşil  Bebeğinizi yıkarken kullanabileceğiniz yumuşak banyo süngeri Bebeğinizin cildini tahriş etmeden rahatça kullanabilirsiniz Su ile temas ettiğinde yumuşak hale gelmekte olup son derece emicidir Derinin çok hassas ve kolaylıkla tahriş olduğu bebeğin ilk ayları için idealdir Bebeğin vü..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Yukarı Çık