Göğüs Koruyucuları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Ameda Ardo Tulips Silikon Meme Başlığı - Büyük Boy- Large Sized Nipple Shield

(0)
91,51TL

Ameda Ardo Tulips Silikon Meme Başlığı - Büyük Boy- Large Sized Nipple Shield Paket İçeriği:2 silikon meme başlığı (Beden : L), 1 adet kullanma talimatı Esnek silikon yapısı memeye tamamen uyum sağlar, Üretim Yeri: İsviçre ultra ince yapısı sayesinde doğal bir his yaşatır. Lale şeklinde meme başlığı, annenin..

Hızlı İncele

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protectors

(0)
198,00TL

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protectors   Çatlak veya hassaslaşmış göğüs uçlarının tedavisinde etkilidir Göğsü sürtünmelerden korumak için sütyenin içinden kullanabilirsiniz Emici tampon yardımıyla sutyen veya göğüs ucunun ıslak kalmasını önler Hassas göğüs uçlarının giysiye temas etmesini önleyerek yaraların çab..

Hızlı İncele

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu

(0)
17,28TL

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu Emzirme sırasında Göğüs uçlarını koruması için dizayn edilmiştir Hassas veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bebeğin anne cildine temas etmeden rahat etmesini sağlar Göğüs koruyucu %100 saf medikal silikondan üretilmiş olup kokusuzdur..

Hızlı İncele

Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu

(0)
61,01TL

  Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu  Özellikleri ve Avantajları: Tüm mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden ür..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Yukarı Çık