Göğüs Pedleri

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Avent 2'si 1 arada Termopedler

(0)
141,35TL

Avent 2'si 1 arada Termopedler   Sıcak ve soğuk kullanım Annenin göğsünü rahatlatmaya ve süt akışını arttırmaya yardımcı olur. Gevşetici soğuk etkisi ve iyileştirici sıcak etkisi ile emzirme döneminin anne için acısız, bebek için daha kolay geçmesine destek olur. Soğuk-Sıcak kompresin bir paketinde 2 adet tekrar kullanılabilen termo..

Hızlı İncele

Avent Gece İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 20'li

(0)
82,37TL

Avent Gece İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 20'li   Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Yumuşak, sağlam ve kıvrımlı  ..

Hızlı İncele

Avent Tek kullanımlık göğüs pedi 30'lu

(0)
119,99TL

Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Göğsü her zaman kuru tutan, meme başı çukuru ile ultra yumuşak üst katman.  Ultra emici katman, ekstra rahatlık için dolgulu. Ultra emici iç dolgu - rahatsız olmaya karşı korumak için nemi çeker.  Ultra nefes alabilen dış katman- meme başının yaralanmasını önlemeye yardımcı. Kaydırma..

Hızlı İncele

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60'lı

(0)
104,74TL

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60'lı   Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Göğsü her zaman kuru tutan, meme başı çukuru ile ultra yumuşak üst katman Ultra emici katman, ekstra rahatlık için dolgulu Ultra emici iç dolgu - rahatsız olmaya karşı korumak için nemi çeker Ultra nefes alabilen dış katman- meme başının yar..

Hızlı İncele

Chicco Alattasicura Göğüs Pedi 60 Lık (8003670820642)

(0)
96,60TL

Chicco Alattasicura Göğüs Pedi 60 LıkChicco Alattasicura Göğüs Pedi 60`Lık Anne sütüyle beslenme döneminde, özellikle de hassa başlangıç döneminde, emzirmeyi zor ve acı verici hale getiren ve özel bakım ve hijyen gerektiren göğüslerde rahatsız edici tahriş ve yarıklar oluşabilir. Bakteri &ou..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Yukarı Çık