Anne Sütü ve Emzirme

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protectors

(0)
181,50TL

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protectors   Çatlak veya hassaslaşmış göğüs uçlarının tedavisinde etkilidir Göğsü sürtünmelerden korumak için sütyenin içinden kullanabilirsiniz Emici tampon yardımıyla sutyen veya göğüs ucunun ıslak kalmasını önler Hassas göğüs uçlarının giysiye temas etmesini önleyerek yaraların çab..

Hızlı İncele

Avent 2'si 1 arada Termopedler

(0)
111,86TL

Avent 2'si 1 arada Termopedler Sıcak ve soğuk kullanım Annenin göğsünü rahatlatmaya ve süt akışını arttırmaya yardımcı olur. Gevşetici soğuk etkisi ve iyileştirici sıcak etkisi ile emzirme döneminin anne için acısız, bebek için daha kolay geçmesine destek olur. Soğuk-Sıcak kompresin bir paketin..

Hızlı İncele

Avent Anne Sütü Saklama Poşeti 25'li

(0)
102,53TL

Avent Anne Sütü Saklama Poşeti 25'li İçerik : 25 Adet 25x180 boyutlarında Anne Sütü Saklama Poşetleri Anne sütü torbası iki katmandan oluşur. İç malzemesi polietilen (PE), dış malzemesi Polietilen tereftalattır (PET). Sütü, buzdolabında 48 saate kadar (buzdolabı kapağında saklamayın) veya dondurucuda ..

Hızlı İncele

Avent Gece İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 20'li

(0)
51,26TL

Avent Gece İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 20'li   Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Yumuşak, sağlam ve kıvrımlı  ..

Hızlı İncele

Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) - ikili

(0)
111,86TL

Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) - ikili Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) Paket İçeriği: 2 adet Göğüs Koruyucu AVENT Göğüs Ucu Koruyucuları ince, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır. Annelerin hassaslaşmış, acıyan ve çatlayan göğüs uçlarını emzirme sırasında kor..

Hızlı İncele

Avent Tek kullanımlık göğüs pedi 30'lu

(0)
62,70TL

Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Göğsü her zaman kuru tutan, meme başı çukuru ile ultra yumuşak üst katman.  Ultra emici katman, ekstra rahatlık için dolgulu. Ultra emici iç dolgu - rahatsız olmaya karşı korumak için nemi çeker.  Ultra nefes alabilen dış katma..

Hızlı İncele

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60'lı

(0)
62,19TL

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60'lı Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Göğsü her zaman kuru tutan, meme başı çukuru ile ultra yumuşak üst katman Ultra emici katman, ekstra rahatlık için dolgulu Ultra emici iç dolgu - rahatsız olmaya karşı korumak için nemi çeker Ultra..

Hızlı İncele

Avent Via Anne Sütü Kaplari (10 Adet) (8710103701330)

(0)
167,79TL

Avent Via Anne Sütü Kaplari (10 Adet) 10 adet steril paketlenmiş VIA kap ve 10 adet çok kullanımlı VIA kapak - dayanıklı, üst üste istif edilebilir, damlatmaz ve etiketlemesi kolay. Anne sütünün ve mamanın buzdolabı veya buzlukta saklanması için ideal. İçindekiler: 10 x Steril edilip paketlenmiş Çok kullanımlı/Atılabilir VIA Kap (180 ml) 10 x..

Hızlı İncele

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu

(0)
14,85TL

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu Emzirme sırasında Göğüs uçlarını koruması için dizayn edilmiştir Hassas veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bebeğin anne cildine temas etmeden rahat etmesini sağlar Göğüs koruyucu %100 saf medikal silikondan üretilmiş olup kokusuzdur..

Hızlı İncele

Bambino Göğüs Koruyucu

(0)
18,63TL

Bambino Göğüs Koruyucu Bambino Göğüs Koruyucu..

Hızlı İncele

Bambino Göğüs Pedi

(0)
23,30TL

Bambino Göğüs PediBambino Göğüs Pedi..

Hızlı İncele

Bambino Göğüs Pedi 34 Adet

(0)
27,95TL

Bambino Göğüs Pedi 34 Adet 2’li ambalaj taşıma kolaylığı ve rahatlığı sağlar Yumuşak ve incedir Emici yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılır Sabitleme bantları ile pedin kaymasını engeller  ..

Hızlı İncele

Bambino Tirle Gögüs Pompası

(0)
41,93TL

Bambino Tirle Gögüs Pompası Her tip göğüste rahatlıkla kullanılır Doğum sonrası göğüs bezlerini harekete geçirerek sütün en iyi şekilde salgılanmasın sağlar Bebeğinizin her emzirmeden sonra memede kalan sütünü Tirle ile çekiniz Böylelikle göğsün doğal yapısını bozmadan meme uçlarının biçim kazanmasına yardımcı olursunuz..

Hızlı İncele

Bebedor 2 li Göğüs Pedi 80 adet - Pamuklu Islak Mendil Hediyeli

(0)
71,29TL

Bebedor 2 li Göğüs Pedi 80 adet - Pamuklu Islak Mendil Hediyeli Paket İçeriği : 80 Adet Göğüs Pedi , 40 Yaprak Yeni Doğan ıslak havlu Bebe D'or Ultra göğüs pedi uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış olup tene değmeyen dış yüzeyi sütün içerde kalmasını sağlayan ve hava akımını engellemeyen polietilen ile kaplanmıştır. Yoğun süt akışlarınd..

Hızlı İncele

Chicco Alattasicura Göğüs Pedi 60 Lık (8003670820642)

(0)
88,55TL

Chicco Alattasicura Göğüs Pedi 60 LıkChicco Alattasicura Göğüs Pedi 60`Lık Anne sütüyle beslenme döneminde, özellikle de hassa başlangıç döneminde, emzirmeyi zor ve acı verici hale getiren ve özel bakım ve hijyen gerektiren göğüslerde rahatsız edici tahriş ve yarıklar oluşabilir. Bakteri &ou..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 70 (5 Sayfa)
Yukarı Çık