Biberonlar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Avent Fil Desenli Natural Hediye Seti - Mavi

(0)
410,16TL

Avent Fil Desenli  Natural Hediye Seti - Mavi Hediye seti içeriği; 1 adet 260 ml Natural Biberon 2 adet 6-18 ay Emzik 1 adet Emzik tutacağı BPA içermez Biberonla beslemeyi emzirme ile kolayca birleştirme Natural Göğüs pompamız ile birlikte kullanılabilir Anne göğsüne benzeyen geniş emziği sayesinde doğal emme hissi verir Havanın beb..

Hızlı İncele

Avent Natural PP Biberon 260 ml - Pembe 8710103875970

(0)
167,78TL

Avent Natural PP Biberon 260 ml - Pembe Anne göğsüne benzer geniş emzik, doğal emme hissi yaratır Emziğin üzerindeki yaprakçıklar, içeriye çökmeden emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır Böylece bebeğiniz daha rahat ve yeterli beslenir Ekstra yumuşak yeni doğan Philips AVENT Natural emzik i&cc..

Hızlı İncele

Avent Natural Yenidoğan Biberon Seti

(0)
504,90TL

Avent Natural Yenidoğan Biberon Seti Kolik oluşumunu azalttığı klinik test sonuçları ile kanıtlanmıştır Klinik bir deney, Philips Avent Biberon ile beslenen 2 haftalık bebeklerin klasik biberonla beslenen bebeklere kıyasla daha az kolik sorunu yaşadığı gözlenmiştir Philips Avent Biberonlarda bebeğin doğal beslenme eylemi ile birlikte çalışan A..

Hızlı İncele

Baby Time 3 Lü Cam Biberon Set - Mavi 0-6 Ay

(0)
38,50TL

Baby Time 3 Lü Cam Biberon Set - Mavi 0-6 Ay   Ürün içeriği    1 adet 250ml/8oz Biberon 1 adet 150ml/5oz Biberon 1 adet koruma kapaklı emzik   Ürün Özellikleri Antikolik gaz önleyici sistem Hava çıkış sistemi BPA içermez. Silikon kiraz uçlu biberondur. ..

Hızlı İncele

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250 ml - Pembe

(0)
23,30TL

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250 ml - Pembe Bebek su içemediği zaman ucundaki kapak kapanır ve su oluğu bu sayede temiz kalır Akıtmama Özelliği sayesinde etrafın kirlenmesi ve bebeğin üstünü ıslatması Önlenir Polipropilenden üretilmiştir Sıcak sabunlu su ile yıkanır BPA içermez Kullanım kılavuzu ürünün içersindedir T.C Sağlık Baka..

Hızlı İncele

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250ml - Mavi

(0)
23,30TL

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Mavi Bardak - 250ml Bebek su içemediği zaman ucundaki kapak kapanır ve su oluğu bu sayede temiz kalır Akıtmama Özelliği sayesinde etrafın kirlenmesi ve bebeğin üstünü ıslatması Önlenir Polipropilenden üretilmiştir Sıcak sabunlu su ile yıkanır BPA içermez Kullanım kılavuzu ürünün içersindedir T.C Sağlık Bakanl..

Hızlı İncele

Baby Time Silikon Kiraz Uçlu Kulplu PP Biberon 250 ml - Pembe

(0)
23,10TL

Baby Time Silikon Kiraz Uçlu Kulplu PP Biberon 250 ml - Pembe   Silikon kiraz uçlu Çoğu biberonda ortaya çıkan vakum ve hava kabarcıklarının oluşmasını önleyerek bebeklerde gaz sancılarını azaltır Kusmayı minimum seviyeye indirir Aşırı emme gücü gerektirmediği için orta kulakta sıvı birikmesini önler Bebeğin mamayı rahat emmesini sağla..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Cam Biberon 150 ml - Mavi

(0)
29,82TL

Bambino Altı Köşe Cam Biberon 150 ml - Mavi BPA içermez Seyahat esnasında dolu biberonu mutlaka seyahat contasıyla muhafaza ediniz Temizliği esnasında önce ılık sabunlu suylayla çalkalayıp sonrasında kaynar suyla yıkayınız Güvenlik ve hijyen sebeplerinden dolayı emziği 1 ile 2 ay kullanımdan sonra değiştiriniz Biberon Emziği: Silikon Kiraz U..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Cam Biberon 150 ml - Pembe

(0)
29,82TL

Bambino Altı Köşe Cam Biberon 150 ml - Pembe BPA içermez Seyahat esnasında dolu biberonu mutlaka seyahat contasıyla muhafaza ediniz Temizliği esnasında önce ılık sabunlu suylayla çalkalayıp sonrasında kaynar suyla yıkayınız Güvenlik ve hijyen sebeplerinden dolayı emziği 1 ile 2 ay kullanımdan sonra değiştiriniz Biberon Emziği: Silikon Kiraz ..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 150ml - Mavi

(0)
23,30TL

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 150ml - Mavi Seyahat esnasında dolu biberonu mutlaka seyahat contasıyla muhafaza ediniz Temizliği esnasında önce ılık sabunlu suylayla çalkalayıp sonrasında kaynar suyla yıkayınız BPA içermez Kolay kavrama Silikon başlık Yavaş akış..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 150ml - Pembe

(0)
29,82TL

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 150ml - Pembe Seyahat esnasında dolu biberonu mutlaka seyahat contasıyla muhafaza ediniz Temizliği esnasında önce ılık sabunlu suylayla çalkalayıp sonrasında kaynar suyla yıkayınız BPA içermez Kolay kavrama Silikon başlık Yavaş akış..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 250 ml - Mavi

(0)
35,41TL

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 250 ml - Mavi Doğal emzirme bebeğiniz için en sağlıklısıdır Anne göğüs ucu formuna yakın emziği sayesinde bebeğinizi emzirirken biberonla da besleyebilirsiniz BPA içermeyen yüksek kalitede ham maddelerden üretilen, sağlıklı ve güvenilir Bambino Biberonlar kolay temizlenebilir ve steril edilebili..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 250 ml - Pembe

(0)
35,41TL

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 250 ml - Pembe Doğal emzirme bebeğiniz için en sağlıklısıdır Anne göğüs ucu formuna yakın emziği sayesinde bebeğinizi emzirirken biberonla da besleyebilirsiniz BPA içermeyen yüksek kalitede ham maddelerden üretilen, sağlıklı ve güvenilir Bambino Biberonlar kolay temizlenebilir ve steril edilebil..

Hızlı İncele

Bambino Bambiş Kiraz uçlu Cam Biberon 225 ml - Mor

(0)
26,00TL

Bambino Bambiş Kiraz uçlu Cam Biberon 225 ml - Mor BPA içermez Yavaş akış Sıcak gıda koymadan önce ılık su ile çalkalayınız Seyehat esnasında seyehat contasını kapatmayı unutmayınız Emziğin yuvarlak uçlu tasarımı anne göğüs ucuna benzediğinden bebeğin emerken adaptasyonunu sağlar Emzirmenin yanı sıra biberonla beslenmeye ihtiyaç duyulduğu y..

Hızlı İncele

Bambino Bambiş Kiraz uçlu Cam Biberon 225 ml - Pembe

(0)
26,00TL

Bambino Bambiş Kiraz uçlu Cam Biberon 225 ml - Pembe BPA içermez Yavaş akış Sıcak gıda koymadan önce ılık su ile çalkalayınız Seyehat esnasında seyehat contasını kapatmayı unutmayınız Emziğin yuvarlak uçlu tasarımı anne göğüs ucuna benzediğinden bebeğin emerken adaptasyonunu sağlar Emzirmenin yanı sıra biberonla beslenmeye ihtiyaç duyulduğu..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 88 (6 Sayfa)
Yukarı Çık