Emzik

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Bambino Damaklı Silikon Yedek Emzik No:2

(0)
16,26TL

Bambino Damaklı Silikon Yedek Emzik No:2Bambino Damaklı Silikon Yedek Emzik No:2..

Hızlı İncele

Bambino Silikon Damak Uçlu Emzik No.2 (3-6) Ay - Galatasaray

(0)
20,23TL

Bambino Futbol Serisi Silikon Damak Uçlu Emzik No.2 (3-6) Ay - Galatasaray Bpa içermez Kiraz uç anne göğüs ucuna yakın formda dizayn edilmiştir,kullanırken bebeğinizin kolay adapte olmasını sağlar Emzikler bebeklerin emme iç güdüsünü tatmin eder ve geliştirir Saklama kabı hediyeli Emzikte bulunan tutma güvenlik halkası istenildiğinde emziği ..

Hızlı İncele

Bambino Silikon Yedek Emzik No:1

(0)
16,26TL

Bambino Silikon Yedek Emzik No:1Bambino Silikon Yedek Emzik No:1..

Hızlı İncele

Bambino Yalancı Emzik Silikon Uçlu No:1 - Pembe

(0)
25,42TL

Bambino Yalancı Emzik Silikon Uçlu No:1 - Pembe..

Hızlı İncele

Bebedor Geniş Yüzeyli Damaklı Silikon Emzik (No.1) 0-3 Ay - Mavi

(0)
26,44TL

Bebedor Geniş Yüzeyli Damaklı Silikon Emzik (No.1) 0-3 Ay - Mavi Bebedor geniş havalandırma yüzeyli emzikleri özel siperi ile maksimum hava akımı sağlar ve bebeğin dudak çevresinin tahriş olmasını önler Emziğin sapsız olması,bebek uyurken rahat kullanım sağlar Bebedor emzikleri saf medikal silikon ve tümüyle hijyenik hammaddelerden üretilmişti..

Hızlı İncele

Bebedor Geniş Yüzeyli Damaklı Silikon Emzik (No.1) 0-3 Ay - Sarı

(0)
26,44TL

Bebedor Geniş Yüzeyli Damaklı Silikon Emzik (No.1) 0-3 Ay - Sarı Bebedor geniş havalandırma yüzeyli emzikleri özel siperi ile maksimum hava akımı sağlar ve bebeğin dudak çevresinin tahriş olmasını önler Emziğin sapsız olması,bebek uyurken rahat kullanım sağlar Bebedor emzikleri saf medikal silikon ve tümüyle hijyenik hammaddelerden üretilmişti..

Hızlı İncele

Bebedor Geniş Yüzeyli Damaklı Silikon Emzik (No.1) 0-3 Ay - Yeşil

(0)
26,44TL

Bebedor Geniş Yüzeyli Damaklı Silikon Emzik (No.1) 0-3 Ay - Yeşil Bebedor geniş havalandırma yüzeyli emzikleri özel siperi ile maksimum hava akımı sağlar ve bebeğin dudak çevresinin tahriş olmasını önler Emziğin sapsız olması,bebek uyurken rahat kullanım sağlar Bebedor emzikleri saf medikal silikon ve tümüyle hijyenik hammaddelerden üretilmişt..

Hızlı İncele

Chicco 2 li Physio Kauçuk Emzik 12 ay+ Erkek

(0)
147,46TL

Chicco 2 li Physio Kauçuk Emzik 12 ay+ Erkek Bebeğin ağzına uyan ve derisini nazik bir biçimde kaplayan pürüzsüz ve yuvarlak hatlı ergonomik bir tasarıma sahiptir Havalandırma delikleri hava dolaşımına izin verir ve salya birikimine bağlı tahrişi engeller Fizyo-ortodontik emzik, ağzın doğru gelişimini aktif olarak destekler. Hitap ettiği yaş..

Hızlı İncele

Chicco 2 li Physio Kauçuk Emzik 12 ay+ Kız

(0)
147,46TL

Chicco 2 li Physio Kauçuk Emzik 12 ay+ Kız Bebeğin ağzına uyan ve derisini nazik bir biçimde kaplayan pürüzsüz ve yuvarlak hatlı ergonomik bir tasarıma sahiptir Havalandırma delikleri hava dolaşımına izin verir ve salya birikimine bağlı tahrişi engeller Fizyo-ortodontik emzik, ağzın doğru gelişimini aktif olarak destekler. Hitap ettiği yaş a..

Hızlı İncele

Chicco Emzik Physio Pembe Silikon 4m+ 2'li

(0)
147,46TL

Chicco Emzik Physio Pembe Silikon 4m+ 2'li..

Hızlı İncele

Chicco Physio Comfort Emzik (12 Ay+) - Yeşil

(0)
91,51TL

Physio Comfort Emzik (12 Ay+) - Yeşil   PHYSIO Comfort Emzikler: Bebeğinize maksimum konfor sağlamak için özel olarak üretilmiştir Emzik maksimum konfor sağlayarak, bebeğe özgürlük sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır Çene ve burun için optimum boşluk sağlayarak nefes almayı kolaylaştırır Bebeğin cildinde aşırı yumuşaklık sağlaması ..

Hızlı İncele

Chicco Physio Compact 2 li Silikon Emzik 12 ay+ Kız - 8058664059294

(0)
147,46TL

Chicco Physio Compact 2 li Silikon Emzik 12 ay+ Kız​ Bebeğinizin yüzünde az yer kaplayacak şekilde tasarlanmıştır Dental problemleri önleyebilmek için ince tabanlıdır Dilin fizyolojik hareketlerini destekleyerek, dilin damağa uyguladığı baskının doğru şekilde dağılmasını sağlar Ortodontiktir, Önde gelen ortodontistler ile beraber tasarlanmışt..

Hızlı İncele

Chicco Physio Compact Emzik (0-6 Ay) - Kız

(0)
91,51TL

Physio Compact Emzik (0-6 Ay) - Kız Bebeğin ağzına uyan ve derisini nazik bir biçimde kaplayan pürüzsüz ve yuvarlak hatlı ergonomik bir tasarıma sahiptir. Havalandırma delikleri hava dolaşımına izin verir ve salya birikimine bağlı tahrişi engeller Dilin doğal duruşunu destekler. Doğru oral gelişim için damak üzerindeki baskıyı eşit olarak dağıt..

Hızlı İncele

Chicco Physio Compact Kauçuk Tekli Emzik 0-6 Ay Erkek

(0)
91,51TL

Chicco Physio Compact Kauçuk Tekli Emzik 0-6 Ay Erkek Chicco emzikleri daha ince,daha yumuşak ve kavisli yapısı ile bebeğin dilinin daha serbest hareket etmesini sağlar Özel hava kanalları sayesinde emzik yumuşak ve ortodontik şeklini korur Deneyen annelerin %92'si yeni Nuk emziklerinin sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi olduğunu kabul e..

Hızlı İncele

Chicco Physio Compact Silikon Tekli Emzik 0-6 Ay Erkek

(0)
91,51TL

Chicco Physio Compact Silikon Tekli Emzik 0-6 Ay Erkek Bebeklerin sürekli değişen vücut yapılarına göre doğal ağız gelişimini destekleyen kauçuk emziktir. Emziğin özel hava kanalları sayesinde bebeğin ağız kenarına yaptığı baskı azalır. Yumuşak, ince ve ortodontik bir şekle sahiptir. Kavisli yapısıyla bebeğin dilinin serbest hareket edebilmes..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)
Yukarı Çık