Bardak, Matara ve Termoslar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Pembe

(0)
188,12TL

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Philips AVENT damlatmaz bardak çocuklar ve ebeveynler için idealdir Yumuşak silikon bardak ucu yudum almayı kolaylaştırır ve az sayıda parça bulunduğu için bardak kolaylıkla temizlenir Damlatmaz bardak küçük ellerin kolayca tutabilmesi için tasarlanmıştır Valf, ..

Hızlı İncele

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Yeşil

(0)
188,12TL

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Philips AVENT damlatmaz bardak çocuklar ve ebeveynler için idealdir Yumuşak silikon bardak ucu yudum almayı kolaylaştırır ve az sayıda parça bulunduğu için bardak kolaylıkla temizlenir Damlatmaz bardak küçük ellerin kolayca tutabilmesi için tasarlanmıştır Valf, ..

Hızlı İncele

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250 ml

(0)
51,85TL

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250 ml BabyTime Damla Akıtmaz Bardağı, tasarımı sayesinde çok kullanışlıdır. Bebek silikondan besini çekmeye başladığında besin gelir fakat çekme işlemini bıraktığında bardak akıtma yapmaz ve tehlike veya yere dökülme imkansız hale gelir. BabyTime Damla Akıtmaz Bardağı, çantalarda taşınabilmesi için tasarl..

Hızlı İncele

Bambino PP Mini Bardak 50cl - Mavi

(0)
21,35TL

Bambino PP Mini Bardak 50cl - Mavi Bebeğiniz büyümeye devam ederken bardak kullanımın geçişte büyük kolaylık sağlar BPA içermeyen yüksek kalitede ham maddelerden üretilen, sağlıklı ve güvenilir Bambino alıştırma bardağı kolay temizlenebilir ve steril edilebilir BPA içermez Çok amaçlı mini bardak ve biberon bebeğinize ilaç,su,meyve suyu ve bi..

Hızlı İncele

Bambino PP Mini Bardak 50cl - Sarı

(0)
21,35TL

Bambino PP Mini Bardak 50cl - Sarı Bebeğiniz büyümeye devam ederken bardak kullanımın geçişte büyük kolaylık sağlar BPA içermeyen yüksek kalitede ham maddelerden üretilen, sağlıklı ve güvenilir Bambino alıştırma bardağı kolay temizlenebilir ve steril edilebilir BPA içermez Çok amaçlı mini bardak ve biberon bebeğinize ilaç,su,meyve suyu ve bi..

Hızlı İncele

Bebedor Kapaklı Çift Kulplu Bardak 250ml - YEŞİL

(0)
38,63TL

Bebedor Kapaklı Çift Kulplu Bardak 250ml   Kulpları sayesinde bebek bardağı kolay kavrar Bebek su içmediği zaman ucundaki kapak kapanır ve su oluğu bu sayede temiz kalır. Akıtmama özelliği sayesinde etrafın kirlenmesi ve bebeğin üstünü ıslatması engellenir. Sıcak sabunlu su ile temizlenir ve ılık su ile durulanabilir Stok durumuna göre g..

Hızlı İncele

Chicco 360 Derece Dönen Bardak 12 Ay+ Erkek

(0)
233,88TL

Chicco 360 Dönen Bardak 12 Ay+ Erkek 360° bardak, özel dudakla aktif ucuyla bağımsız içmeyi teşvik eder; Dudakla aktif olan valf, bebeğin dudaklarına bastırıldığında sıvıları serbest bırakır; %100 dökülmeden kalır; Bebeğin kendisine doğru gelen sıvıyı görebilmesi için net silikon zar; S..

Hızlı İncele

Chicco 360 Derece Dönen Bardak 12 Ay+ Kız

(0)
233,88TL

Chicco 360 Dönen Bardak 12 Ay+ Kız 360° bardak, özel dudakla aktif ucuyla bağımsız içmeyi teşvik eder; Dudakla aktif olan valf, bebeğin dudaklarına bastırıldığında sıvıları serbest bırakır; %100 dökülmeden kalır; Bebeğin kendisine doğru gelen sıvıyı görebilmesi için net silikon zar; Serbest akışlı açık bardak eğit..

Hızlı İncele

Chicco Damla Akıtmaz Bardak +6Ay - Yeşil

(0)
162,70TL

Chicco Damla Akıtmaz Bardak +6Ay - Yeşil 200 ml %0 BPA Damla akıtmaz Bebeğiniz beslenirken kolay kavrama kulpları bebeğinizin rahatlığı için tasarlanmıştır..

Hızlı İncele

Chicco Pipetli Eğitim Bardağı 12+ Erkek

(0)
183,05TL

Chicco Pipetli Eğitim Bardağı 12+ Erkek Pipetle içme becerilerinin aşamalı gelişimi için idealdir. Ergonomik şekilli bardak ve üstte burun için boşluk. Yumuşak kaplamalı pipetli eğitim ucu ısırmalara dirençlidir ve aşamalı olarak pipet şekliyle tanıştırmak için yuvarlak şekillidir Çıkarılabilir kolay yudumlama valf: Valfli ya da valfsiz bebeği..

Hızlı İncele

Chicco Termal Biberon ve Mama Termosu - Step Up 0+

(0)
437,28TL

Chicco Termal Biberon ve Mama Termosu Paslanmaz çelikte, kolay ekstraksiyon ve daha fazla şişe stabilitesi sağlar. Yiyeceklerin sıcaklığını 2 ila 5 saat süre ile koruyabilirsiniz Şişenin çıkarılmasını kolaylaştırmak ve şişe tutucusunun içinde sabit tutmak için, pakette iki adaptör bulunur Adaptörler o..

Hızlı İncele

Chicco Yarı Yumuşak Uçlu Eğitim Bardağı 6 Ay+ Unisex

(0)
207,44TL

Chicco Yarı Yumuşak Uçlu Eğitim Bardağı 6 Ay+ Unisex Emzirme döneminden veya biberondan bardağa aşamalı, pürüzsüz ve kolay geçiş için idealdir. Bebeğin hassas diş etleri için süper yumuşak ve esnek silikon bardak ucuna sahiptir.      Emmeyi azaltmak ve rahat bir şekilde içmenin tadını çıkarmak için dökülme önleyici si..

Hızlı İncele

Chicco Yumuşak Uçlu Geçiş Bardağı 200ML 4 Ay+ UNISEX

(0)
183,05TL

Chicco Yumuşak Uçlu Geçiş Bardağı 200ML 4 Ay+ UNISEX Kullanım Aralığı: 4 ay ve üzeri Emzirme döneminden veya biberondan bardağa aşamalı, pürüzsüz ve kolay geçiş için idealdir Bebeğin hassas diş etleri için süper yumuşak ve esnek silikon bardak ucu Emmeyi azaltmak ve rahat bir şekilde içmenin tadını çıkarmak için dökülme önleyici sistem ..

Hızlı İncele

Chicco Yumuşak Uçlu Geçiş Bardağı 200ML 4 Ay+ Yeşil

(0)
183,05TL

Chicco Yumuşak Uçlu Geçiş Bardağı 200ML 4 Ay+ Yeşil Emzirme döneminden veya biberondan bardağa aşamalı, pürüzsüz ve kolay geçiş için idealdir Bebeğin hassas diş etleri için süper yumuşak ve esnek silikon bardak ucu Emmeyi azaltmak ve rahat bir şekilde içmenin tadını çıkarmak için dökülme önleyici sistem Motor becerileri geliştirmek için çıkar..

Hızlı İncele

Chicco Yumuşak Uçlu Geçiş Bardağı 4 Ay+ Turuncu

(0)
207,44TL

Chicco Yumuşak Uçlu Geçiş Bardağı 4 Ay+ Turuncu Emzirme döneminden veya biberondan bardağa aşamalı, pürüzsüz ve kolay geçiş için idealdir. Bebeğin hassas diş etleri için süper yumuşak ve esnek silikon bardak ucuna sahiptir.      Emmeyi azaltmak ve rahat bir şekilde içmenin tadını çıkarmak için dökülme önleyici sistem ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)
Yukarı Çık