Bardak, Matara ve Termoslar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Avent Penguen Damlatmaz Bardak - 6m+ 200 Ml - Mavi

(0)
242,36TL

Avent Yeni Penguen Damlatmaz Bardak 6m+ 200 ml - Mavi   Bardağa geçiş için ideal ilk adım Damlatmaz bardakların parçalarının değiştirilmesini kolaylaştıran, akıtmaz valfe sahiptirler Yumuşak bardak uçları hassas diş etleri için tasarlanmıştır ve anne sütünden ya da biberondan bardağa geçiş için idealdir Hijyen sağlayan kapak Açılı bard..

Hızlı İncele

Avent Yeni Penguen Damlatmaz Bardak - 18m+ 12 340 ml - Pembe

(0)
205,07TL

Avent Yeni Penguen Damlatmaz Bardak - 18m+ 12 340ml – Pembe Bardağa geçiş için ideal ilk adım Damlatmaz bardakların parçalarının değiştirilmesini kolaylaştıran, akıtmaz valfe sahiptirler Yumuşak bardak uçları hassas diş etleri için tasarlanmıştır ve anne sütünden ya da biberondan bardağa ge&cce..

Hızlı İncele

Avent Yeni Penguen Damlatmaz Bardak - 6m+ 200 Ml - Pembe

(0)
177,10TL

Avent Yeni Penguen Damlatmaz Bardak - 6m+ 200 Ml – Pembe Bardağa geçiş için ideal ilk adım Damlatmaz bardakların parçalarının değiştirilmesini kolaylaştıran, akıtmaz valfe sahiptirler Yumuşak bardak uçları hassas diş etleri için tasarlanmıştır ve anne sütünden ya da biberondan bardağa geç..

Hızlı İncele

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 150 ml - Mavi

(0)
20,50TL

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 150 ml - Mavi BabyTime damla akıtmaz bardağı, tasarımı sayesinde çok kullanışlıdır Bebek silikondan besini çekmeye başladığında besin gelir fakat çekme işlemini bıraktığında bardak akıtma yapmaz ve tehlike veya yere dökülme imkansız hale gelir BabyTime damla akıtmaz bardağı, çantalarda taşınabilmesi için t..

Hızlı İncele

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 150 ml - Pembe

(0)
20,50TL

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 150 ml - Pembe BabyTime damla akıtmaz bardağı, tasarımı sayesinde çok kullanışlıdır Bebek silikondan besini çekmeye başladığında besin gelir fakat çekme işlemini bıraktığında bardak akıtma yapmaz ve tehlike veya yere dökülme imkansız hale gelir BabyTime damla akıtmaz bardağı, çantalarda taşınabilmesi için ..

Hızlı İncele

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250 ml

(0)
37,28TL

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250 ml BabyTime Damla Akıtmaz Bardağı, tasarımı sayesinde çok kullanışlıdır. Bebek silikondan besini çekmeye başladığında besin gelir fakat çekme işlemini bıraktığında bardak akıtma yapmaz ve tehlike veya yere dökülme imkansız hale gelir. BabyTime Damla Akıtmaz Bardağı, çantalarda taşınabilmesi için tasarl..

Hızlı İncele

Bambino PP Mini Bardak 50cl - Mavi

(0)
19,57TL

Bambino PP Mini Bardak 50cl - Mavi Bebeğiniz büyümeye devam ederken bardak kullanımın geçişte büyük kolaylık sağlar BPA içermeyen yüksek kalitede ham maddelerden üretilen, sağlıklı ve güvenilir Bambino alıştırma bardağı kolay temizlenebilir ve steril edilebilir BPA içermez Çok amaçlı mini bardak ve biberon bebeğinize ilaç,su,meyve suyu ve bi..

Hızlı İncele

Bambino PP Mini Bardak 50cl - Sarı

(0)
19,57TL

Bambino PP Mini Bardak 50cl - Sarı Bebeğiniz büyümeye devam ederken bardak kullanımın geçişte büyük kolaylık sağlar BPA içermeyen yüksek kalitede ham maddelerden üretilen, sağlıklı ve güvenilir Bambino alıştırma bardağı kolay temizlenebilir ve steril edilebilir BPA içermez Çok amaçlı mini bardak ve biberon bebeğinize ilaç,su,meyve suyu ve bi..

Hızlı İncele

Bebedor Kapaklı Çift Kulplu Bardak 250ml - YEŞİL

(0)
27,49TL

Bebedor Kapaklı Çift Kulplu Bardak 250ml   Kulpları sayesinde bebek bardağı kolay kavrar Bebek su içmediği zaman ucundaki kapak kapanır ve su oluğu bu sayede temiz kalır. Akıtmama özelliği sayesinde etrafın kirlenmesi ve bebeğin üstünü ıslatması engellenir. Sıcak sabunlu su ile temizlenir ve ılık su ile durulanabilir Stok durumuna göre g..

Hızlı İncele

Chicco 360 Derece Dönen Bardak 12 Ay+ Erkek

(0)
130,50TL

Chicco 360 Dönen Bardak 12 Ay+ Erkek 360° bardak, özel dudakla aktif ucuyla bağımsız içmeyi teşvik eder; Dudakla aktif olan valf, bebeğin dudaklarına bastırıldığında sıvıları serbest bırakır; %100 dökülmeden kalır; Bebeğin kendisine doğru gelen sıvıyı görebilmesi için net silikon zar; S..

Hızlı İncele

Chicco 360 Derece Dönen Bardak 12 Ay+ Kız

(0)
130,50TL

Chicco 360 Dönen Bardak 12 Ay+ Kız 360° bardak, özel dudakla aktif ucuyla bağımsız içmeyi teşvik eder; Dudakla aktif olan valf, bebeğin dudaklarına bastırıldığında sıvıları serbest bırakır; %100 dökülmeden kalır; Bebeğin kendisine doğru gelen sıvıyı görebilmesi için net silikon zar; Serbest akışlı açık bardak eğit..

Hızlı İncele

Chicco Damla Akıtmaz Bardak +6Ay - Turuncu

(0)
63,28TL

Chicco Damla Akıtmaz Bardak +6Ay - Turuncu 200 ml %0 BPA Damla akıtmaz Bebeğiniz beslenirken kolay kavrama kulpları bebeğinizin rahatlığı için tasarlanmıştır..

Hızlı İncele

Chicco Pipetli Eğitim Bardağı 12+ Erkek

(0)
111,86TL

Chicco Pipetli Eğitim Bardağı 12+ Erkek Pipetle içme becerilerinin aşamalı gelişimi için idealdir. Ergonomik şekilli bardak ve üstte burun için boşluk. Yumuşak kaplamalı pipetli eğitim ucu ısırmalara dirençlidir ve aşamalı olarak pipet şekliyle tanıştırmak için yuvarlak şekillidir Çıkarılabilir kolay yudumlama valf: Valfli ya da valfsiz bebeği..

Hızlı İncele

Chicco Yarı Yumuşak Uçlu Eğitim Bardağı 6 Ay+ Unisex

(0)
93,20TL

Chicco Yarı Yumuşak Uçlu Eğitim Bardağı 6 Ay+ Unisex Emzirme döneminden veya biberondan bardağa aşamalı, pürüzsüz ve kolay geçiş için idealdir. Bebeğin hassas diş etleri için süper yumuşak ve esnek silikon bardak ucuna sahiptir.      Emmeyi azaltmak ve rahat bir şekilde içmenin tadını çıkarmak için dökülme önleyici si..

Hızlı İncele

Chicco Yumuşak Uçlu Geçiş Bardağı 200ML 4 Ay+ Yeşil

(0)
102,53TL

Chicco Yumuşak Uçlu Geçiş Bardağı 200ML 4 Ay+ Yeşil Emzirme döneminden veya biberondan bardağa aşamalı, pürüzsüz ve kolay geçiş için idealdir Bebeğin hassas diş etleri için süper yumuşak ve esnek silikon bardak ucu Emmeyi azaltmak ve rahat bir şekilde içmenin tadını çıkarmak için dökülme önleyici sistem Motor becerileri geliştirmek için çıkar..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 88 (6 Sayfa)
Yukarı Çık