Emzik, Biberon, Bardak, Önlük

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Pembe

(0)
188,12TL

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Philips AVENT damlatmaz bardak çocuklar ve ebeveynler için idealdir Yumuşak silikon bardak ucu yudum almayı kolaylaştırır ve az sayıda parça bulunduğu için bardak kolaylıkla temizlenir Damlatmaz bardak küçük ellerin kolayca tutabilmesi için tasarlanmıştır Valf, ..

Hızlı İncele

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Yeşil

(0)
188,12TL

Avent Eğitici Damlatmaz Bardak Philips AVENT damlatmaz bardak çocuklar ve ebeveynler için idealdir Yumuşak silikon bardak ucu yudum almayı kolaylaştırır ve az sayıda parça bulunduğu için bardak kolaylıkla temizlenir Damlatmaz bardak küçük ellerin kolayca tutabilmesi için tasarlanmıştır Valf, ..

Hızlı İncele

Avent Fil Desenli Natural Hediye Seti - Mavi

(0)
556,26TL

Avent Fil Desenli  Natural Hediye Seti - Mavi Hediye seti içeriği; 1 adet 260 ml Natural Biberon 2 adet 6-18 ay Emzik 1 adet Emzik tutacağı BPA içermez Biberonla beslemeyi emzirme ile kolayca birleştirme Natural Göğüs pompamız ile birlikte kullanılabilir Anne göğsüne benzeyen geniş emziği sayesinde doğal emme hissi verir Havanın beb..

Hızlı İncele

Avent Natural PP Biberon 260 ml - Pembe 8710103875970

(0)
289,82TL

Avent Natural PP Biberon 260 ml - Pembe Anne göğsüne benzer geniş emzik, doğal emme hissi yaratır Emziğin üzerindeki yaprakçıklar, içeriye çökmeden emziğin yumuşaklığını ve esnekliğini artırır Böylece bebeğiniz daha rahat ve yeterli beslenir Ekstra yumuşak yeni doğan Philips AVENT Natural emzik i&cc..

Hızlı İncele

Avent Natural PP Biberon 330ml

(0)
289,82TL

Avent Natural PP Biberon 330ml 3 ay ve üzeri için uygundur Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emme hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur Emziğin ekstra yumuşak ve esnek olması için eşsiz konfor sağlayan yaprakçıkla..

Hızlı İncele

Avent Natural Yenidoğan Biberon Seti 8710103876632

(0)
1.129,82TL

Avent Natural Yenidoğan Biberon Seti Kolik oluşumunu azalttığı klinik test sonuçları ile kanıtlanmıştır Klinik bir deney, Philips Avent Biberon ile beslenen 2 haftalık bebeklerin klasik biberonla beslenen bebeklere kıyasla daha az kolik sorunu yaşadığı gözlenmiştir Philips Avent Biberonlarda bebeğin doğal beslenme eylemi ile birlikte çalışan A..

Hızlı İncele

Baby Time 3 Lü Cam Biberon Set - Pembe 0-6 Ay

(0)
71,17TL

Baby Time 3 Lü Cam Biberon Set - Pembe 0-6 Ay Ürün içeriği    1 adet 250ml/8oz Biberon 1 adet 150ml/5oz Biberon 1 adet koruma kapaklı emzik   Ürün Özellikleri Antikolik gaz önleyici sistem Hava çıkış sistemi BPA içermez. Silikon kiraz uçlu biberondur. Kullan..

Hızlı İncele

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250 ml

(0)
51,85TL

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250 ml BabyTime Damla Akıtmaz Bardağı, tasarımı sayesinde çok kullanışlıdır. Bebek silikondan besini çekmeye başladığında besin gelir fakat çekme işlemini bıraktığında bardak akıtma yapmaz ve tehlike veya yere dökülme imkansız hale gelir. BabyTime Damla Akıtmaz Bardağı, çantalarda taşınabilmesi için tasarl..

Hızlı İncele

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Bardak 250ml - Mavi

(0)
30,50TL

Baby Time Damla Akıtmaz Kulplu Mavi Bardak - 250ml Bebek su içemediği zaman ucundaki kapak kapanır ve su oluğu bu sayede temiz kalır Akıtmama Özelliği sayesinde etrafın kirlenmesi ve bebeğin üstünü ıslatması Önlenir Polipropilenden üretilmiştir Sıcak sabunlu su ile yıkanır BPA içermez Kullanım kılavuzu ürünün içersindedir T.C Sağlık Bakanl..

Hızlı İncele

Baby Time Emzik Saklama Kabı - Mavi

(0)
23,38TL

Baby Time Emzik Saklama Kabı - Mavi Emziklerin kullanılmadığı zamanlarda emzikleri hijyenik bir şekilde saklamak için kullanılır Yolculuk sırasında emzik saklama kutusu sayesinde emzik temiz kalır Bebeğin emziği yere düşmediği için mikrop kapması engellenir Bebek kolay bir şekilde emziğine ulaşabilir BPA içermez Sıcak sabunlu su ile yıkanır..

Hızlı İncele

Baby Time Emzik Saklama Kabı - Pembe

(0)
20,33TL

Baby Time Emzik Saklama Kabı - Pembe Emziklerin kullanılmadığı zamanlarda emzikleri hijyenik bir şekilde saklamak için kullanılır Yolculuk sırasında emzik saklama kutusu sayesinde emzik temiz kalır Bebeğin emziği yere düşmediği için mikrop kapması engellenir Bebek kolay bir şekilde emziğine ulaşabilir BPA içermez Sıcak sabunlu su ile yıkanı..

Hızlı İncele

Baby Time Silikon Kiraz Uçlu Kulplu PP Biberon 250 ml - Pembe

(0)
28,46TL

Baby Time Silikon Kiraz Uçlu Kulplu PP Biberon 250 ml - Pembe   Silikon kiraz uçlu Çoğu biberonda ortaya çıkan vakum ve hava kabarcıklarının oluşmasını önleyerek bebeklerde gaz sancılarını azaltır Kusmayı minimum seviyeye indirir Aşırı emme gücü gerektirmediği için orta kulakta sıvı birikmesini önler Bebeğin mamayı rahat emmesini sağla..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Cam Biberon 150 ml - Pembe

(0)
32,53TL

Bambino Altı Köşe Cam Biberon 150 ml - Pembe BPA içermez Seyahat esnasında dolu biberonu mutlaka seyahat contasıyla muhafaza ediniz Temizliği esnasında önce ılık sabunlu suylayla çalkalayıp sonrasında kaynar suyla yıkayınız Güvenlik ve hijyen sebeplerinden dolayı emziği 1 ile 2 ay kullanımdan sonra değiştiriniz Biberon Emziği: Silikon Kiraz ..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 150ml - Mavi

(0)
25,42TL

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 150ml - Mavi Seyahat esnasında dolu biberonu mutlaka seyahat contasıyla muhafaza ediniz Temizliği esnasında önce ılık sabunlu suylayla çalkalayıp sonrasında kaynar suyla yıkayınız BPA içermez Kolay kavrama Silikon başlık Yavaş akış..

Hızlı İncele

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 150ml - Pembe

(0)
32,53TL

Bambino Altı Köşe Silikon Kiraz Uçlu Cam Biberon 150ml - Pembe Seyahat esnasında dolu biberonu mutlaka seyahat contasıyla muhafaza ediniz Temizliği esnasında önce ılık sabunlu suylayla çalkalayıp sonrasında kaynar suyla yıkayınız BPA içermez Kolay kavrama Silikon başlık Yavaş akış..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 216 (15 Sayfa)
Yukarı Çık