Ekonomik Mama Sandalyeleri

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bumbo Sandalye Yükseltici Koltuk - Green

(0)
623,99TL

Bumbo Sandalye Yükseltici Koltuk - Green 1-5 yaş arası çocuklar için uygundur 50 kg taşıma kapasitesi Çocuğun masada rahat oturmasına yardımcı olur Temizlemesi kolay, leke tutmaz Üç noktalı emniyet kemeri içerir Ayarlanabilir kayışlar çoğu standart dört ayaklı sandalyeye takılır Düşük yoğunluklu köpükten yapılmıştır Bumbo Booster rahat ve..

Hızlı İncele

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Green

(0)
909,99TL

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Green Konforlu ve pratik bir mama sandalyesidir Yumuşak dolgulu sırt desteği ekstra konfor sağlar Emniyet kemeri ve ayak desteği çocuğunuz için ekstra güvenlik ve rahatlık sağlar Geniş tepsisinde biberonluk ve bardaklık vardır 6. aydan itibaren kullanılabilir Kullanmadığınız zamanlarda tamamen düz olarak katla..

Hızlı İncele

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Grey

(0)
909,99TL

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Grey Konforlu ve pratik bir mama sandalyesidir Yumuşak dolgulu sırt desteği ekstra konfor sağlar Emniyet kemeri ve ayak desteği çocuğunuz için ekstra güvenlik ve rahatlık sağlar Geniş tepsisinde biberonluk ve bardaklık vardır 6. aydan itibaren kullanılabilir Kullanmadığınız zamanlarda tamamen düz olarak katlay..

Hızlı İncele

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Orange

(0)
909,99TL

ComfyMax Eco Mama Sandalyesi - Orange Konforlu ve pratik bir mama sandalyesidir Yumuşak dolgulu sırt desteği ekstra konfor sağlar Emniyet kemeri ve ayak desteği çocuğunuz için ekstra güvenlik ve rahatlık sağlar Geniş tepsisinde biberonluk ve bardaklık vardır 6. aydan itibaren kullanılabilir Kullanmadığınız zamanlarda tamamen düz olarak katl..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Comfymax Luna Mama Sandalyesi - Mavi

(0)
519,99TL

Comfymax Luna Mama Sandalyesi - Mavi Konforlu ve pratik bir mama sandalyesidir Yumuşak dolgulu sırt desteği ekstra konfor sağlar Emniyet kemeri ve ayak desteği çocuğunuz için ekstra güvenlik ve rahatlık sağlar Geniş tepsisinde biberonluk ve bardaklık vardır 6. aydan itibaren kullanılabilir Kullanmadığınız zamanlarda tamamen düz olarak katla..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Comfymax Luna Mama Sandalyesi - Sarı

(0)
519,99TL

Comfymax Luna Mama Sandalyesi - Sarı Konforlu ve pratik bir mama sandalyesidir Yumuşak dolgulu sırt desteği ekstra konfor sağlar Emniyet kemeri ve ayak desteği çocuğunuz için ekstra güvenlik ve rahatlık sağlar Geniş tepsisinde biberonluk ve bardaklık vardır 6. aydan itibaren kullanılabilir Kullanmadığınız zamanlarda tamamen düz olarak katla..

Hızlı İncele

Comfymax Mama Sandalyesi - Beyaz

(0)
506,98TL

Comfymax Mama Sandalyesi - Beyaz Çıkarılabilir geniş ergonomik tepsi Tepsi üzerinde oyuncak ile keyifli mama saatleri Üç noktalı emniyet kemerli Hafif ve sağlam materyal Demonte olarak saklanabilir Korozyon ve dış etkenlerden zarar görmeyen özel tasarım ayaklar arası destek boruları Kolay kullanım sağlayan kilit sistemi Kaygan zeminlerde ..

Hızlı İncele

Sema Baby Mama Sandalyesi Minderi - Pembe

(0)
92,79TL

Sema Baby Mama Sandalyesi Minderi - Pembe Pratik mama sandalyeleri için uygundur Pamuk kumaştan üretilmiştir İç malzemelesi %100 elyaf kullanılmıştır Ergonomik yan pedleri sayesinde muadillerinden daha rahat bir kullanım sağlar Mama sandalyesi kemerleriyle sabitlenerek kaymayı önler Uzunluk:56 cm Genişlik:25 cm..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)