Ateş ölçerler

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Comfort Quick Kulaktan Ateş Ölçer

(0)
714,98TL

CHICCO KULAKTAN ATES OLCER IR COMFORT Chicco comfort Quick sadece1sn içinde doğru ölçüm yapar Dünya çapında en küçük Probe(5.9mm) A sahiptir Bu sayede bebeğinizi rahatsız etmeden güvenli ölçüm yapar Pratik ve fonksiyoneldir Maksimum hijyen sağlamak için 20 adet ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Dijital Pediatrik Bebek Termometresi Ateş ölçer

(0)
194,74TL

Koltukaltı, rektum yada ağız ölçümleri için uygundur 60 sn de ölçümü gerçekleştirir Okuma tamamlandığında bip sesi duyulur Ateş olması gereken sınırın üzerinde olduğunda uyarı verir Bebeğinizin ve tüm ailenin kullanımı için idealdir Son ölçümü hafızasına alı..

Hızlı İncele

Chicco Dijital Temassız Ateş Ölçer Termometre

(0)
1.783,84TL

Chicco Dijital Temassız Ateş Ölçer Termometre Bebeğinizin ateşini 4-6 cm uzaklıktan yalnızca 1 saniyede ölçer ve ateşin ilerlemesini takip etmenizi sağlar Geniş arka ışık göstergesi vardır CHICCO BABY UNIVERSE telefon uygulamasını indirirerek ateş takibi yapabilirsiniz  Termometre nesne moduna alınarak süt ve banyo suyu ısını kontrol etm..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco New Flex Night Işıklı Termometre

(0)
243,09TL

Chicco New Flex Night Işıklı Termometre Pratik arka ışıklı ekranı sayesinde özellikle gece boyunca bebeğin ateşini ölçmek için tasarlanmış ilk dijital chicco termometresidir Flex Night, sadece 10 saniye içinde bebeğinizin vücut ısısını ölçer Esnek ucu sayesinde bebeğinizin ateşini ölçerken ona maksimum konfor sağlar °C / °F seçebilme ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Rektal Termometre

(0)
102,76TL

Chicco Rektal Termometre   Kısa, esnek ucu rahat bir ateş ölçümünü mümkün kılar Bebeğinizin ateşini rahatlıkla ölçmenizi sağlayacak esnek uç Pediatrik rektal termometre tam 10 saniyede bebeğinizin ateşini ölçer Bebeğinizin ateşini ölçerken termometrenin kompakt tasarımı ve kauçuk kaplaması ürünü kavramanızı kolaylaştırır  ..

Hızlı İncele

Sema Baby Acura Digital Ateş Ölçer

(0)
55,88TL

Sema Baby Acura Digital Ateş Ölçer Sesli açma kapama 1 dakikada ölçüm Otomatik kapanma Sesli uyarı Son ölçümü hafızada tutmada 2 yıl garanti  ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)