Eğitici Oyuncaklar

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Baby Clementoni Aktivite Direksiyonu

(0)
545,98TL

Baby Clementoni Aktivite Direksiyonu 10 ay ve üzeri için Bebeğinizi sürekli olarak eğlendirecek led ışıklar, birçok ses efekti, hayvan sesleri ve güzel melodiler içerir Direksiyonu çevirin; interaktif araba resimli yol boyunca sola ve sağa hareket eder, gerçek sürüş deneyimini canlandıracak içerikleri harekete geçirir Anahtar, motoru çal..

Hızlı İncele

Baby Clementoni Aktiviteli Bebek Davulu

(0)
714,98TL

Baby Clementoni Aktiviteli Bebek Davulu 1-3 yaş Bebeklerde; el becerisini, ince ve kalın motor becerilerinin, duyusal algı gelişimini destekler. Sebep-sonuç ilişkisinin öğrenilmesini teşvik eder Müziği ve ritim duygusunu keşfetmeye yönelik bebeğiniz için etkinlikler ve eğlenceli melodilerle dolu bir davuldur Davulun kasnağındaki düğmeye ..

Hızlı İncele

Baby Clementoni Bebek Parkı Aktivite Masası

(0)
974,98TL

Baby Clementoni Bebek Parkı Aktivite Masası 12 ay ve üzeri  Tema parklarının eğlenceli dünyasında kurulmuş zengin interaktif bir elektronik aktivite masası Şekillerin olduğu alan ışıklar ve sesler ile interaktiftir, çarklar döner ve düğmelere basıldığında karakterler hareket eder Masa bacaklarının ucunda son bulan topların ve kaydıraklar..

Hızlı İncele

Baby Clementoni Renkli Halkalar

(0)
311,98TL

Baby Clementoni Renkli Halkalar Kullanım Yaşı: 6-36 ay Salanan taban üzerine sıralanbilen, farklı ebatlarda farlı yüzeylere sahip 5 adet renkli halkadan oluşmaktadır Bebeğinizin renkleri, şekilleri, ebatlarını algılamasını sağlar ve neden-sonuç ilişkisinin keşfedilmesine yardımcı olur Ayrıca ilk aylardan başlayarak bebeğinizin dokunsal alıgıs..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Barbie Chelsea Oyun Evi

(0)
1.429,98TL

Barbie Chelsea Oyun Evi  +4 Yaş 360 derece oyun keyfi ve gizli oyun alanlarını keşfetmenizi sağlayan dönüşüm özelliği sayesinde bu üç katlı evin kapıları sınırsız eğlenceye açılıyor! Birinci kattaki oturma odası ve mutfak, ikinci kattaki evcil hayvan odası ve banyo, en üst kattaki yatak... Oyun için çok fazla yer var! Yepyeni hikaye anla..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti

(0)
779,98TL

Barbie Yüz Bakımı Yapıyor Oyun Seti +4 Yaş Sürekli bir koşuşturma içinde olan Barbie kişisel bakım sayesinde daha fazlası için enerji bulacak. Bu spa temalı oyun setiyle Barbie'nin rahatlamasına yardım ederken bir cilt bakımı klasiği olan yüz maskeleri kullanılabilecek Canlandırıcı bir cilt bakımı rutini için ihtiyaç duyacağınız her detay ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Ahşap Akrobat Oyunu

(0)
198,88TL

Bemi Ahşap Akrobat Oyunu +3 yaş 2 kişilik oynanan bu oyunda oyuncular sırayla akrobatları üst üste koymaya başlar, hangi oyuncu sırasında akrobatlar yıkılırsa oyunu kaybetmiş olur Hayal gücünüzü kullanıp birbirinden farklı şekiller oluşturmanıza yardımcı olur Çocuklarınızın el parmak ve motor becerilerini geliştirmesinde yardımcı olur İ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Ahşap Rakamlı Hayvan Puzzle ( Aslan )

(0)
198,88TL

Bemi Ahşap Rakamlı Hayvan Puzzle ( Aslan ) +18 ay ve üzeri için uygundur Odaklanma, dikkat ve hayal gücünü artırır Hafızayı güçlendirir Zemin şekli ilişkisini ayırt eder Sayıları kavrar Ders başarısını artırır 10 adet ahşap parçası bulunmaktadır..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Ahşap Rakamlı Hayvan Puzzle ( Kedi )

(0)
198,88TL

Bemi Ahşap Rakamlı Hayvan Puzzle ( Kedi ) +18 ay ve üzeri için uygundur Odaklanma, dikkat ve hayal gücünü artırır Hafızayı güçlendirir Zemin şekli ilişkisini ayırt eder Sayıları kavrar Ders başarısını artırır 10 adet ahşap parçası bulunmaktadır..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Ahşap Rakamlı Hayvan Puzzle ( Köpek )

(0)
198,88TL

Bemi Ahşap Rakamlı Hayvan Puzzle ( Köpek ) +18 ay ve üzeri için uygundur Odaklanma, dikkat ve hayal gücünü artırır Hafızayı güçlendirir Zemin şekli ilişkisini ayırt eder Sayıları kavrar Ders başarısını artırır 10 adet ahşap parçası bulunmaktadır..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Ahşap Rakamlı Hayvan Puzzle ( Tavşan )

(0)
198,88TL

Bemi Ahşap Rakamlı Hayvan Puzzle ( Tavşan ) +18 ay ve üzeri için uygundur Odaklanma, dikkat ve hayal gücünü artırır Hafızayı güçlendirir Zemin şekli ilişkisini ayırt eder Sayıları kavrar Ders başarısını artırır 10 adet ahşap parçası bulunmaktadır  ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Ahşap Reversi Gold

(0)
228,78TL

Bemi Ahşap Reversi Gold +3 yaş Zihin jimnastiği sağlayarak çocuk ve gençlerin zihinsel gelişimine katkıda bulunuyor Zamanı verimli kullanmayı öğretiyor Mantık yürütme ve sonraki hamleleri tahmin etme becerisi kazandırıyor Dikkat gerektiren strateji oyunu odaklanma becerisini geliştiriyor Basit kuralları ile kolay öğreniliyor  ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Ahşap Satranç Gold

(0)
198,88TL

Bemi Ahşap Satranç Gold 3+ yaş Satranç, iki oyuncu arasında oynanan bir zeka oyunudur Bu oyun 8 X 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir Oyunun ba..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Akıllı Okuma Küpleri

(0)
348,39TL

Bemi Akıllı Okuma Küpleri Zeka ve strateji oyunu çocukların ve yetişkinlerin birlikte oynayarak keyifli ve verimli vakit geçirebileceği bir zeka oyunudur İngilizce - Türkçe hece, kelime, cümle ve hikaye oluşturma oyunu Oyuncu küpleri rastgele bir şekilde yere bırakır, kendi belirleyeceği bir sıralama ile küpleri dizer ve üste gelen resimleri b..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bemi Angry Ball Ahşap Futbol Oyunu

(0)
198,88TL

Bemi Angry Ball Ahşap Futbol Oyunu +5 yaş üzeri tüm yaş grupları için uygundur Problem çözme becerisini, yaratıcılığı ve düşünme becerisini geliştirir Odaklanma, dikkat ve hayal gücünü artırır Hafızayı güçlendirir Zemin şekli ilişkisini ayırt eder Ders başarısını artırır Kutu içeriği: Oyun sahası, 12 adet oyun pulu, 2 adet fırlatma lastikl..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)