Dişlik - Çıngırak

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı - Mavi

(0)
35,08TL

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı - Mavi Bebekler diş çıkarma döneminde diş çıkarmanın verdiği acıyı hafifletmek için ağızlarında bir nesne çiğneme ihtiyacı duyarlar. Kabartılı yüzeyi ile bu sancıyı hafifletmek için tasarlanmıştır İç kısmı denetimden geçmiş içme suyu ile doldurulmuştur Çıngırak sesi bebeğinizin ilgisini çekerek onu eğlend..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı - Pembe

(0)
38,99TL

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı - Pembe Bebekler diş çıkarma döneminde diş çıkarmanın verdiği acıyı hafifletmek için ağızlarında bir nesne çiğneme ihtiyacı duyarlar. Kabartılı yüzeyi ile bu sancıyı hafifletmek için tasarlanmıştır İç kısmı denetimden geçmiş içme suyu ile doldurulmuştur Çıngırak sesi bebeğinizin ilgisini çekerek onu eğlen..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı Mavi

(0)
51,99TL

Baby Time Çıngıraklı Sulu Diş Kaşıyıcı Mavi Bebekler diş çıkarma döneminde, diş çıkarmanın verdiği acıyı hafifletmek için ağızlarında bir nesne çiğneme ihtiyacı duyarlar. Kabartılı yüzeyi ile bu sancıyı hafifletmek için tasarlanmıştır. Içi denetimden geçmiş içme suyu ile doldurulmuştur. Çıngırak sesi bebeğinizin ilgisini çekerek onu eğlendirir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Saplı Sulu Diş Kaşıyıcı

(0)
38,99TL

Baby Time Saplı Sulu Diş Kaşıyıcı BabyTime Dişlikleri, 4 farklı deseni sayesinde çocuğunuzun ilgisini çeker ve eğlendirir, eğlendirirken dişlerini kaşımasına yardımcı olur. Buzdolabın da soğutulduktan sonra çocuğunuzun dişindeki ısıyı alır ve çocuğunuzu rahatlatır BabyTime Dişlikleri, çocuğunuzun diş çıkarırken en iyi dostu olacaktır. ..

Hızlı İncele

Baby Time Saplı Sulu Diş Kaşıyıcı MAVİ

(0)
51,99TL

Baby Time Saplı Sulu Diş Kaşıyıcı MAVİ BabyTime Dişlikleri, 4 farklı deseni sayesinde çocuğunuzun ilgisini çeker ve eğlendirir, eğlendirirken dişlerini kaşımasına yardımcı olur. Buzdolabın da soğutulduktan sonra çocuğunuzun dişindeki ısıyı alır ve çocuğunuzu rahatlatır BabyTime Dişlikleri, çocuğunuzun diş çıkarırken en iyi dostu olacaktır...

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Silikon Diş Halkası

(0)
35,50TL

Baby Time Silikon Diş Halkası   Diş etine masaj yapar ve diş çıkarırken oluşturduğu baskıyı dengeler Bebeğin dişlerinin çıkmaya başladığı dönemde bebeklerin diş etlerini rahatlatır, diş etlerine masaj yapar Üzerindeki kabartılar sayesinde diş etine ve damağa masaj yapar, bebeğinizin dokunma hissini geliştirir Stok durumuna göre görselde..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Sulu Diş Kaşıyıcı

(0)
24,68TL

Baby Time Sulu Diş Kaşıyıcı  • Babytime dişlikleri, 4 farklı deseni sayesinde çocuğunuzun ilgisini çeker ve eğlendirir, eğlendirirken dişlerini kaşımasına yardımcı olur. • Babytime dişlikleri, buzdolabında soğutulduktan sonra çocuğunuzun dişindeki ısıyı alır ve çocuğunuzu rahatlatır. • Babytime dişlikleri, bebek cildine zarar..

Hızlı İncele

Bambino Figürlü Sulu Diş Halkası - Mavi

(0)
84,49TL

Bambino Figürlü Sulu Diş Halkası - Mavi Diş halkası içindeki su sayesinde buzdolabında soğutularak bebeğin diş etine daha etkili masaj uygular. Ürünü buzdolabında soğutarak bebeğinize verdiğinizde rahatlatma etkisi de artacaktır. Diş halkaları ile bebeklerin diş çıkarma evresini rahat atlatmasını sağlarken dokunma ve kavrama yeteneklerini geli..

Hızlı İncele

Bambino Figürlü Sulu Diş Halkası - Pembe

(0)
84,49TL

Bambino Figürlü Sulu Diş Halkası Diş halkası içindeki su sayesinde buzdolabında soğutularak bebeğin diş etine daha etkili masaj uygular. Ürünü buzdolabında soğutarak bebeğinize verdiğinizde rahatlatma etkisi de artacaktır. Diş halkaları ile bebeklerin diş çıkarma evresini rahat atlatmasını sağlarken dokunma ve kavrama yeteneklerini geliştirmes..

Hızlı İncele

Bambino Jungle Diş Halkası

(0)
46,79TL

Bambino Jungle Diş Halkası  +3 ay Yumuşak ve tırtıklı yapısı sayesinde bebeğinizin diş etleri masaj yapar. Buzdolabında soğutarak bebeğinize verirseniz, diş çıkarma sürecindeki ağrı ve ateşini hafifleterek, bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur. Buzdolabında çıktıktan sonra uzun süre soğuk kalır. Temizlemek için ılık sabunlu suda yıka..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

Bambino Tutma Saplı Sulu Diş Halkası - Mavi

(0)
46,79TL

Bambino Tutma Saplı Sulu Diş Halkası - Mavi +3 ay Yumuşak ve tırtıklı yapısı sayesinde bebeğinizin diş etleri masaj yapar. Temizlemek için ılık sabunlu suda yıkayınız, temiz suda durulayınız. Kaynatmayınız, bulaşık makinasında yıkamayınız...

Hızlı İncele

Bambino Tutma Saplı Sulu Diş Halkası - Pembe

(0)
46,79TL

Bambino Tutma Saplı Sulu Diş Halkası - Pembe +3 ay Yumuşak ve tırtıklı yapısı sayesinde bebeğinizin diş etleri masaj yapar. Buzdolabında soğutarak bebeğinize verirseniz, diş çıkarma sürecindeki ağrı ve ateşini hafifleterek, bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur. Buzdolabında çıktıktan sonra uzun süre soğuk kalır. Temizlemek için ılık sabun..

Hızlı İncele

Bright Starts Ayak Şeklinde Dişlik - Mavi

(0)
58,48TL

Bright Starts Ayak Şeklinde Dişlik - Mavi Buzdolabında soğutularak bebeğinizin diş çıkartma döneminde ağrılardan kurtulmasına ve bebeğinizin dişlerini kaşımasına yardımcı olur Kolay kavranabilir Diş çıkartmanın verdiği sancıyı hafifletmek için özel olarak tasarlanmıştır Bebeğe verilmeden önce buzdolabının sebzeliğinde soğutulmalıdır Dişliğin..

Hızlı İncele

Bright Starts El Şeklinde Sulu Dişlik - Yeşil

(0)
58,48TL

Bright Starts El Şeklinde Sulu Dişlik - Yeşil Buzdolabında soğutularak bebeğinizin diş çıkartma döneminde ağrılardan kurtulmasına ve bebeğinizin dişlerini kaşımasına yardımcı olur Kolay kavranabilir Diş çıkartmanın verdiği sancıyı hafifletmek için özel olarak tasarlanmıştır Bebeğe verilmeden önce buzdolabının sebzeliğinde soğutulmalıdır Dişl..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 104 (7 Sayfa)