Hamile Külotları

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Elija Lingerie Dantelli Hamile Külodu

(0)
77,99TL

Elija Lingerie Dantelli Hamile Külodu Beden: S-M -L-XL Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10% Elastane Yumuşak elastik dantel veya pamuklu kumaştan ön panel, göbeğinize rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bel ve bacak bölgesi ekstra yumuşak ve elastiktir. Cildinizi rahatsız etmez..

Hızlı İncele

Elija Lingerie Dantelli Kenar Hamile Külodu

(0)
77,99TL

Elija Lingerie Dantelli Kenar Hamile Külodu Beden: S-M-L-XL Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10% Elastane Hamilelik döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz tarzda hazırlanmış ve ön paneli dikişsiz olması sebebiyle doğum sonrası sezaryenli annelerin tercihi olan bir üründür...

Hızlı İncele

Elija Lingerie Göbek Altı Hamile Külodu

(0)
64,99TL

Elija Lingerie Göbek Altı Hamile Külodu  Beden: S-M-L Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım: 90% Pamuk 10%Elastane Ön paneli özellikle karnınızın altında kalacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı, tamamen doğal malzemeden üretilmiştir...

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Lingerie Göbek Altı Hamile Külodu ( 3´lü Paket )

(0)
74,88TL

GÖBEK ALTI HAMİLELİK KULODU -3´lü paket- Beden: S-M-L Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10%Elastane   Ön paneli özellikle karnınızın altında kalacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı, tamamen doğal malzemeden üretilmiştir. Pakette 1 ten, 1 beyaz, 1 siyah bulunmaktadır...

Hızlı İncele

Elija Lingerie Önü Dantelli Göbek Altı Hamile Külot

(0)
64,99TL

Elija Lingerie Önü Dantelli Göbek Altı  Hamile Külot Beden: S-M-L Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım: 90% Pamuk 10% Elastane Ön paneli özellikle karnınızın altında kalacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı,tamamen doğal malzemeden üretilmiştir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Lingerie Önü Dantelli T Sitring Hamile Külot

(0)
30,89TL

Elija Lingerie Önü Dantelli T Sitring Hamile Külot Renk : Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10% Elastane Elija hamile string külodu karnın rahatça gelişimine ve hareket serbestisine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İz belli etmez. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı, tamamen doğal malzemeden üretilmiştir...

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Lingerie Taşıyıcı-Toparlayıcılı Hamile Külot

(0)
46,33TL

Elija Lingerie Taşıyıcı-Toparlayıcılı Hamile Külot Beden: S-M-L-XL Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım: 90% Pamuk 10% Elastane Doğal materyalden üretilmiş külota sabit, külotun kumaşından çift kat olarak tasarlanan bant, kullanım rahatlığı sağlar. Hamilelik esnasında görülen bel ve sırt ağrılarının giderilmesine ve ..

Hızlı İncele

Elija Lingerie Toparlayıcı Hamile Külot

(0)
77,99TL

Elija Lingerie Toparlayıcı Hamile Külot Beden: S-M-L Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10% Elastane Ön paneli çift kat olarak, karnınızı desteklemek ve toparlamak amacı ile tasarlanmıştır. Doğum sonrasında da sarkan karnı toparlamak için kullanılabilir. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı, tamamen doğal malzemeden üretilmiştir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu

(0)
33,78TL

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu  Hamilelik döneminde kullanabileceğiniz her kıyafetinizle uyumlu özel destekli dikişsiz hamile külodudur. Hamilelik sürecinizdeki değişen vücudunuz ile uyumlu ve toplayıcı özelliğe sahiptir. Konforlu, nefes aldıran, terlemeyi önleyen kumaş yapısına sahiptir. Külodun bel kısmında bulunan silikon bant sayes..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu - Beyaz S

(0)
33,78TL

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu - Beyaz S Hamilelik döneminde kullanabileceğiniz her kıyafetinizle uyumlu özel destekli dikişsiz hamile külodudur. Hamilelik sürecinizdeki değişen vücudunuz ile uyumlu ve toplayıcı özelliğe sahiptir. Konforlu, nefes aldıran, terlemeyi önleyen kumaş yapısına sahiptir. Külodun bel kısmında bulunan silikon bant s..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu - Siyah Small

(0)
33,78TL

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu - Siyah Small Hamilelik döneminde kullanabileceğiniz her kıyafetinizle uyumlu özel destekli dikişsiz hamile külodudur. Hamilelik sürecinizdeki değişen vücudunuz ile uyumlu ve toplayıcı özelliğe sahiptir. Konforlu, nefes aldıran, terlemeyi önleyen kumaş yapısına sahiptir. Külodun bel kısmında bulunan silikon ba..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu - Ten Medium

(0)
33,78TL

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu - Ten Medium Hamilelik döneminde kullanabileceğiniz her kıyafetinizle uyumlu özel destekli dikişsiz hamile külodudur. Hamilelik sürecinizdeki değişen vücudunuz ile uyumlu ve toplayıcı özelliğe sahiptir. Konforlu, nefes aldıran, terlemeyi önleyen kumaş yapısına sahiptir. Külodun bel kısmında bulunan silikon ban..

Hızlı İncele

Sema Baby Luna Tek Kullanımlık Lohusa Külodu Medium 4'Lü Paket - Beyaz

(0)
116,98TL

Sema Baby Luna Tek Kullanımlık Lohusa Külodu Medium 4'Lü Paket - Beyaz Çekmezlik (Sanforize) Testi Yapılmıştır Kolay Yıkanır , Çabuk Kurur İpeksi Dokusu Sayesinde Gün Boyu Üstün Konfor Sağlar Uzun Ömürlü Rahat Kalıbı Esnek ve Dayanıklıdır Yüksek Kaliteli Kumaş İpliğinden Üretilmiştir %100 Yerli Üretim Kayın ağacından üretilmiş, nefes a..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Ships Baby Dantelli Hamile Külodu

(0)
23,55TL

Ships Baby Dantelli Hamile Külodu..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)