Hamile İç-Dış Giyim

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Büzgülü Tayt

(0)
51,13TL

Hamilelik boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz tarzda hazırlanmıştır. Beli lastikli ve belden ayarlanabilir % 95 Cotton, % 5 Lycra BEDEN: S-M-L RENK : Siyah..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Dantelli Hamile Gecelik

(0)
102,28TL

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz tarzda hazırlanmıştır. Emzirme özelliklidir. BEDEN: S(38-40), M(42-44) RENK : Krem , Pembe..

Hızlı İncele

Elija Hamile Askılı Body

(0)
116,98TL

% 95 Viskon, % 5 Lycra Hamileliğin 3.ayından itibaren rahatça kullanılacak tarzda hazırlanmış body BEDEN: Standart RENK : Kırmızı , Yeşil , Pembe , Bej , Turkuaz..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Hamile Büzgülü Body

(0)
44,75TL

Hamilelik boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz tarzda hazırlanmıştır % 95 Cotton, % 5 Lycra BEDEN: Standart  ..

Hızlı İncele

Elija Lingerie Dantelli Hamile Külodu

(0)
77,99TL

Elija Lingerie Dantelli Hamile Külodu Beden: S-M -L-XL Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10% Elastane Yumuşak elastik dantel veya pamuklu kumaştan ön panel, göbeğinize rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bel ve bacak bölgesi ekstra yumuşak ve elastiktir. Cildinizi rahatsız etmez..

Hızlı İncele

Elija Lingerie Dantelli Kenar Hamile Külodu

(0)
77,99TL

Elija Lingerie Dantelli Kenar Hamile Külodu Beden: S-M-L-XL Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10% Elastane Hamilelik döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz tarzda hazırlanmış ve ön paneli dikişsiz olması sebebiyle doğum sonrası sezaryenli annelerin tercihi olan bir üründür...

Hızlı İncele

Elija Lingerie Göbek Altı Hamile Külodu

(0)
64,99TL

Elija Lingerie Göbek Altı Hamile Külodu  Beden: S-M-L Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım: 90% Pamuk 10%Elastane Ön paneli özellikle karnınızın altında kalacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı, tamamen doğal malzemeden üretilmiştir...

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Lingerie Göbek Altı Hamile Külodu ( 3´lü Paket )

(0)
74,88TL

GÖBEK ALTI HAMİLELİK KULODU -3´lü paket- Beden: S-M-L Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10%Elastane   Ön paneli özellikle karnınızın altında kalacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı, tamamen doğal malzemeden üretilmiştir. Pakette 1 ten, 1 beyaz, 1 siyah bulunmaktadır...

Hızlı İncele

Elija Lingerie Önü Dantelli Göbek Altı Hamile Külot

(0)
64,99TL

Elija Lingerie Önü Dantelli Göbek Altı  Hamile Külot Beden: S-M-L Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım: 90% Pamuk 10% Elastane Ön paneli özellikle karnınızın altında kalacak şekilde tasarlanmıştır. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı,tamamen doğal malzemeden üretilmiştir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Lingerie Önü Dantelli T Sitring Hamile Külot

(0)
30,89TL

Elija Lingerie Önü Dantelli T Sitring Hamile Külot Renk : Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10% Elastane Elija hamile string külodu karnın rahatça gelişimine ve hareket serbestisine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İz belli etmez. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı, tamamen doğal malzemeden üretilmiştir...

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Lingerie Taşıyıcı-Toparlayıcılı Hamile Külot

(0)
46,33TL

Elija Lingerie Taşıyıcı-Toparlayıcılı Hamile Külot Beden: S-M-L-XL Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım: 90% Pamuk 10% Elastane Doğal materyalden üretilmiş külota sabit, külotun kumaşından çift kat olarak tasarlanan bant, kullanım rahatlığı sağlar. Hamilelik esnasında görülen bel ve sırt ağrılarının giderilmesine ve ..

Hızlı İncele

Elija Lingerie Toparlayıcı Hamile Külot

(0)
77,99TL

Elija Lingerie Toparlayıcı Hamile Külot Beden: S-M-L Renk: Siyah, Beyaz, Ten Karışım:90% Pamuk 10% Elastane Ön paneli çift kat olarak, karnınızı desteklemek ve toparlamak amacı ile tasarlanmıştır. Doğum sonrasında da sarkan karnı toparlamak için kullanılabilir. Yumuşak pamuklu kumaş ve Lycra karışımlı, tamamen doğal malzemeden üretilmiştir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Elija Tek Sabahlık

(0)
79,27TL

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde rahatlıkla kullanılabilir BEDEN: S(38-40), M(42-44) RENK : Krem..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Letti Büstiyer Korse

(0)
40,03TL

Paça bitimleri kıyafetlerinizin içinde iz yapmayacak şekilde geliştirilmiştir. Antibakteriyal özelliği sayesinde bakteri,mantar oluşumunu ve bunların açığa çıkardığı istenmeyen kokuları önler. Yanlara ve bel kısmına ilave edilmiş olan basınç alanları,basenleri ve karın bölgesini daha iyi biç..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu

(0)
33,78TL

Sema Baby Dikişsiz Hamile Külodu  Hamilelik döneminde kullanabileceğiniz her kıyafetinizle uyumlu özel destekli dikişsiz hamile külodudur. Hamilelik sürecinizdeki değişen vücudunuz ile uyumlu ve toplayıcı özelliğe sahiptir. Konforlu, nefes aldıran, terlemeyi önleyen kumaş yapısına sahiptir. Külodun bel kısmında bulunan silikon bant sayes..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 117 (8 Sayfa)