Yastık

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Brillant Reflü Yatağı - Beyaz

(0)
397,69TL

Brillant Reflü Yatağı - Beyaz Eğimli yapısı sayesinde mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önlemeye yardımcı olur Sünger üzerinde bulunan delikler,bebeğinizin rahat nefes almasını sağlar Destek yastıkları sayesinde güvenle kullanabilirsiniz Çıkarılabilir kılıfı sayesinde,çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Boğulmayı Önleyici Güvenli Uyku Yastığı

(0)
119,34TL

Pierre Cardin Boğulmayı Önleyici Güvenli Uyku Yastığı İnsanların yemek borusunda ağızdan sonra ve mideden önce iki adet kas vardır. Bu kaslar gevşediği zaman mide içeriği mideden kaçar. Buna reflü denir. Bebeklerde bu kaslar 6 aydan sonra gelişir. Bu nedenle bebekler 6 ay a kadar emdiği sütü de suyu da çıkarır. Buna bebek reflüsü denir. Yeni doğan..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Güvenli Yan Yatış Yastığı

(0)
194,99TL

Pierre Cardin Güvenli Yan Yatış Yastığı Bebeklerin uyku pozisyonlarını korumaları için idealdir Hafif, pratik ve kolayca taşınabilen yastık her türlü yatak, bebek arabası ve uyku sepetinde kullanılabilir Kılıfı 50C'de makinede yıkanır Ütülenmez Yenidoğan bebeklerin güvenli uyumalarını sağlar Yükseklik:14cm En:10cm Boy: 40cm  ..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Maxi Bebek Reflü Yatağı

(0)
506,98TL

Pierre Cardin Maxi Bebek Reflü Yatağı   Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış yastıkları ile..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Pierre Cardin Sevimli Ejderha Reflü Yatağı

(0)
259,99TL

Pierre Cardin Sevimli Ejderha Reflü Yatağı Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış yastıkları ile B..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Ekru

(0)
506,98TL

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Ekru Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış yastıkla..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Mavi

(0)
506,98TL

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Mavi   Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış ..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Pembe

(0)
506,98TL

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Pembe   Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Güvenli Yan Yatış Yastığı - Beyaz

(0)
141,68TL

Sema Baby Güvenli Yan Yatış Yastığı - Beyaz   Yeni doğan bebeklerin kusma, doğru nefes alamama sorunlarından dolayı uzmanlar bebeğin yan yatmasını tavsiye eder Güvenli yatış yastığı iki blok süngerden üretilmiştir Büyük süngere bebeğin sırtı dayanır, küçük sünger ise bebeğin sağa sola dönmesini önlerken, kol ve bacakların serbest kalması..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Güvenli Yan Yatış Yastığı - Mavi

(0)
52,34TL

Sema Bebe Güvenli Yan Yatış Yastığı   Yeni doğan bebeklerin kusma, doğru nefes alamama sorunlarından dolayı uzmanlar bebeğin yan yatmasını tavsiye eder Güvenli yatış yastığı iki blok süngerden üretilmiştir Büyük süngere bebeğin sırtı dayanır, küçük sünger ise bebeğin sağa sola dönmesini önlerken, kol ve bacakların serbest kalmasını sağlar..

Hızlı İncele

Sema Baby Kapitone Lüks Reflü Yatağı

(0)
532,99TL

Sema Baby Kapitone Lüks Reflü Yatağı Doğumdan itibaren kullanıma uygundur Reflüsü olan bebekler yemek borusuna kaçan mide asitlerinden rahatsız olur ve uykuları düzensiz olur Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta fayda var Kapitone kumaş sayesinde zeminden bebeğe soğuk geçirmez Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçer..

Hızlı İncele

Sema Baby Maxi Bebek Reflü Yatağı

(0)
359,31TL

Sema Baby Maxi Bebek Reflü Yatağı   Bebeklerde mide asitleri yemek borusuna kaçar , buna reflü denir. Bu da sık sık kusmalarına neden olur. Sema Baby Maxi Reflü Yastığı yatış pozisyonunu ayarlayarak mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engeller.Yan yatışlarda beli ve karnını destekleyen hareketli yastıkları sayesinde bebeğiniz rahat uyur..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Sevi Eko Güvenli Yatış Yastığı

(0)
104,70TL

Sema Baby Sevi Eko Güvenli Yatış Yastığı Yeni doğan bebeklerin kusma sorunlarından dolayı, uzmanlar bebeğin yan yatmasını tavsiye eder. Bebek güvenli yatış yastığı iki blok süngerden üretilmiştir. Büyük süngere bebeğin sırtı getirilir, küçük sünger ise bebeğin sağa sola dönmesini önlerken, kol ve bacakların serbest kalmasını sağlar. Stoklarım..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Boğulma Önleyici Yastık - Pembe

(0)
43,62TL

Sevi Bebe Boğulma Önleyici Yastık - Pembe   Günümüzde yeni doğan doktorları bebeklerin yatış pozisyonları ile ilgili olarak ebeveynleri eğitir, bebekleri yan yatırmayı tavsiye eder Eğer bebek yüz üstü yatıyorsa delikli ve geçirgen yapılı boğulmayı önleyici yastık tavsiye eder. Bu yastık içinde delikleri olan bir süngerden ibarettir Dış y..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe My Kıtty Güvenli Yatış Yastığı

(0)
32,39TL

Sevi Bebe My Kıtty Güvenli Yatış Yastığı Yeni doğan bebeklerin kusma sorunlarından dolayı, uzmanlar bebeğin yan yatmasını tavsiye eder. Bebek güvenli yatış yastığı iki blok süngerden üretilmiştir. Büyük süngere bebeğin sırtı getirilir, küçük sünger ise bebeğin sağa sola dönmesini önlerken, kol ve bacakların serbest kalmasını sağlar. Stoklarım..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)