Bebek Odası Tekstil

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Brillant Reflü Yatağı - Beyaz

(0)
311,10TL

Brillant Reflü Yatağı - Beyaz Eğimli yapısı sayesinde mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önlemeye yardımcı olur Sünger üzerinde bulunan delikler,bebeğinizin rahat nefes almasını sağlar Destek yastıkları sayesinde güvenle kullanabilirsiniz Çıkarılabilir kılıfı sayesinde,çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Boğulmayı Önleyici Güvenli Uyku Yastığı

(0)
93,50TL

Pierre Cardin Boğulmayı Önleyici Güvenli Uyku Yastığı İnsanların yemek borusunda ağızdan sonra ve mideden önce iki adet kas vardır. Bu kaslar gevşediği zaman mide içeriği mideden kaçar. Buna reflü denir. Bebeklerde bu kaslar 6 aydan sonra gelişir. Bu nedenle bebekler 6 ay a kadar emdiği sütü de suyu da çıkarır. Buna bebek reflüsü denir. Yeni doğan..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Maxi Bebek Reflü Yatağı

(0)
407,40TL

Pierre Cardin Maxi Bebek Reflü Yatağı   Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış yastıkları ile..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Mavi

(0)
458,33TL

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Mavi   Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış ..

Hızlı İncele

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Ekru Fil

(0)
848,88TL

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Ekru Fil Beşik, Oyun Parkı, Park Yatak ve Anne yanı yatakların tamamında kullanılabilir Ölçüleri sayesinden bebeğinizin uyuduğu her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar %100 pamuklu yumuşak kumaş ve antialerjik hava alma özelliğine sahip elyaf kullanılarak üretilmiştir Doğal lifli p..

Hızlı İncele

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Happy Rabbit

(0)
799,99TL

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Happy Rabbit Beşik, Oyun Parkı, Park Yatak ve Anne yanı yatakların tamamında kullanılabilir Ölçüleri sayesinden bebeğinizin uyuduğu her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar %100 pamuklu yumuşak kumaş ve antialerjik hava alma özelliğine sahip elyaf kullanılarak üretilmiştir Doğal lifli pa..

Hızlı İncele

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Pembe Fil

(0)
779,99TL

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Pembe Fil Beşik, Oyun Parkı, Park Yatak ve Anne yanı yatakların tamamında kullanılabilir Ölçüleri sayesinden bebeğinizin uyuduğu her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar %100 pamuklu yumuşak kumaş ve antialerjik hava alma özelliğine sahip elyaf kullanılarak üretilmiştir Doğal lifli pamuk..

Hızlı İncele

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Yıldızlı Geceler

(0)
848,88TL

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Yıldızlı Geceler Beşik, Oyun Parkı, Park Yatak ve Anne yanı yatakların tamamında kullanılabilir Ölçüleri sayesinden bebeğinizin uyuduğu her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar %100 pamuklu yumuşak kumaş ve antialerjik hava alma özelliğine sahip elyaf kullanılarak üretilmiştir Doğal lifl..

Hızlı İncele

Sema Baby Kapitone Lüks Reflü Yatağı

(0)
417,58TL

Sema Baby Kapitone Lüks Reflü Yatağı Doğumdan itibaren kullanıma uygundur Reflüsü olan bebekler yemek borusuna kaçan mide asitlerinden rahatsız olur ve uykuları düzensiz olur Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta fayda var Kapitone kumaş sayesinde zeminden bebeğe soğuk geçirmez Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçer..

Hızlı İncele

Sema Baby Maxi Bebek Reflü Yatağı

(0)
281,51TL

Sema Baby Maxi Bebek Reflü Yatağı   Bebeklerde mide asitleri yemek borusuna kaçar , buna reflü denir. Bu da sık sık kusmalarına neden olur. Sema Baby Maxi Reflü Yastığı yatış pozisyonunu ayarlayarak mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engeller.Yan yatışlarda beli ve karnını destekleyen hareketli yastıkları sayesinde bebeğiniz rahat uyur..

Hızlı İncele

Sema Baby Yatak Koruyucu Çarşaf - Alez (70x100cm)

(0)
122,21TL

Sema Baby Yatak Koruyucu Çarşaf - Alez (70x100cm)   Bebekler, altını ıslatan çocuklar, yaşlı ve hastalar için ideal alezdir Evde, otelde, kreşte, yurtlarda, hastanelerde, huzur evlerinde güvenli ve konforlu bir uyku sağlar %100 Sıvı geçirmez membran katmanlıdır Nefes alır, su buharını dışarı atar İnce ve esnektir, rahatsız etmez. Ses y..

Hızlı İncele

Sema Baby Yatak Koruyucu Çarşaf - Alez (70x140cm)

(0)
122,21TL

Sema Baby Yatak Koruyucu Çarşaf - Alez (70x140cm)   Bebekler, altını ıslatan çocuklar, yaşlı ve hastalar için ideal alezdir Evde, otelde, kreşte, yurtlarda, hastanelerde, huzur evlerinde güvenli ve konforlu bir uyku sağlar %100 Sıvı geçirmez membran katmanlıdır Nefes alır, su buharını dışarı atar İnce ve esnektir, rahatsız etmez. Ses y..

Hızlı İncele

Sema Baby Yatak Koruyucu Çarşaf - Alez (90x135cm)

(0)
122,21TL

Sema Baby Yatak Koruyucu Çarşaf - Alez (90x135cm)   Bebekler, altını ıslatan çocuklar, yaşlı ve hastalar için ideal alezdir Evde, otelde, kreşte, yurtlarda, hastanelerde, huzur evlerinde güvenli ve konforlu bir uyku sağlar %100 Sıvı geçirmez membran katmanlıdır Nefes alır, su buharını dışarı atar İnce ve esnektir, rahatsız etmez. Ses y..

Hızlı İncele

Sevi Bebe Lastikli Bebek Çarşafı - Beyaz (70x135cm)

(0)
132,40TL

Sevi Bebe Lastikli Bebek Çarşafı - Beyaz (70x135cm) %100 doğal pamuk penye kumaştan imal edilmiştir Boyamada kesinlikle azo madde bulunmamaktadır Boyut: 70x135 Üretim Yeri:Türkiye..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)