Kanguru

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Baby2go 3 in 1 Kanguru - Gri

(0)
324,98TL

Baby2go 3 in 1 Kanguru - Gri 3.6 ile 9.1 kg arası çocuklar için uygundur En iyi bebek pozisyonu için yukarı yada aşağı ayarlanabilen baş desteği Bebeğinizi yüzü size dönük, arkaya dönük ve sırtta taşıma olarak 3 ayrı kullanım özelliği sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz Kenarlar bebeğin gelişimine göre ayarlanabilir..

Hızlı İncele

Baby2go 3 in 1 Kanguru - Kırmızı

(0)
324,98TL

Baby2go 3 in 1 Kanguru - Kırmızı 3.6 ile 9.1 kg arası çocuklar için uygundur En iyi bebek pozisyonu için yukarı yada aşağı ayarlanabilen baş desteği Bebeğinizi yüzü size dönük, arkaya dönük ve sırtta taşıma olarak 3 ayrı kullanım özelliği sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz Kenarlar bebeğin gelişimine göre ayarlanabilir..

Hızlı İncele

Baby2go 3 in 1 Kanguru - Mavi

(0)
324,98TL

Baby2go 3 in 1 Kanguru - Mavi 3.6 ile 9.1 kg arası çocuklar için uygundur En iyi bebek pozisyonu için yukarı yada aşağı ayarlanabilen baş desteği Bebeğinizi yüzü size dönük, arkaya dönük ve sırtta taşıma olarak 3 ayrı kullanım özelliği sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz Kenarlar bebeğin gelişimine göre ayarlanabilir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby2go Kanguru 5052 - Siyah 8697028621151

(0)
324,98TL

Baby2go Kanguru 5052 - Siyah En iyi bebek pozisyonu için yukarı yada aşağı ayarlanabilen baş desteği Kol açıklığı Cırt cırtlı yan açıklık Yan açıklık tokası Bacak açıklığı Baş destek tokası Omuz askısı Göğüs Tokası Ayarlanabilir sarma şeridi Omuz şeridi tokası..

Hızlı İncele

Babymol Mios Kanguru - Gri

(0)
324,98TL

Babymol Mios Kanguru - Gri Yumuşak kumaşı, geniş ve ayarlanabilir omuz askıları bebeğin rahatı düşünülerek tasarlanmıştır Kolay taşıma şekilleri: iki farklı yönde bebeğinizi taşımanız için tasarlanmıştır.İster yüzü, ister sırtı size dönük olarak bebeğinizi rahatça taşıyabilirsiniz Bebeğin bo..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Go Kanguru - Pink

(0)
253,69TL

  Chicco Go Kanguru - Pink   Pratik, hafif ve dinamik Kullanımı kolay, bebeğinizin her zaman maksimum konfor ve güvenliğini sağlar Çift taraflı ayar sistemine sahiptir Yıkanabilir kumaşa sahiptir Doğumdan itibaren anneye dönük,dördüncü aydan itibaren dışarı dönük pozisyonda kullanılır Markanın Ait Olduğu Ülke : İtalya   ..

Hızlı İncele

Infantino 2 Pozisyonlu (Breathe) Havalandırmalı Kanguru

(0)
1.429,99TL

Infantino 2 Pozisyonlu Havalandırmalı Kanguru Yastıklı kayışlar bebeğinizi rahat ettirir Ürün her iki taraftan açılır Yıkanabilir ve silinebilir kumaş Lastikli yan kayışlar kolayca ayarlanabilir..

Hızlı İncele

Infantino Kapüşonlu Ergonomik Kanguru

(0)
1.689,98TL

Infantino Kapüşonlu Ergonomik Kanguru Tasarımıyla sevimli, ergonomisiyle fonksiyonel bir kanguru! Taşıma sırasında bebeğinizin ağırlığını vücudunuza dağıtabilmek için tasarlanmış bel desteğiyle ve ekstra sünger ile desteklenmiş taşıyıcı kayışları sayesinde uzun süreli rahat kullanım imkanı sağlar Ön tarafındaki cepler sizler için konfor s..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Kraft Domino Kanguru - Gri

(0)
252,72TL

Kraft Domino Kanguru - Gri Rahat ve güvenli bir kullanım sunar. 5 farklı pozisyonda kullanılabilme özelliği vardır. Bebeğinize özel ağız mendili mevcuttur. Özel cebi, bebeğinizin eşyaları için idealdir. Maksimum taşıma kapasitesi 12 kg'dır. ..

Hızlı İncele

Sema Baby Sevi Kanguru - Kırmızı

(0)
324,98TL

Sema Baby Sevi Kanguru - Kırmızı Kemeri kiloya ve boya göre ayarlanabilmektedir Yumuşak ve ergonomik yapısı sayesinde bebeğinizi güven ve konfor içerisinde taşımanızı sağlar Kangurunun iç kısmı terleme yapmaması adına %100 pamuktur. Kangurunun iç kısmında ergonomik bel desteği bulunur. Bel emniyet kemerli Anneye gelen yükü hafifletmek adına..

Hızlı İncele

Sema Baby Sevi Koruyuculu Kanguru - Bej

(0)
324,98TL

Sema Baby Sevi Koruyuculu Kanguru - Bej Rüzgar, yağmur ve güneşe karşı koruma sağlar %100 Pamuktan oluşan dokusu sayesinde bebeğinizi terletmez Bebeğinizin cildine zarar verecek hiçbir kimyasal, kansorojen madde içermez Özel yapısı sayesinde bebeğiniz terlemeden bacakları ve sırtı en rahat olacak şekilde taşıma pozisyonu sağlar Bebeklerimizi..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Sevi Koruyuculu Kanguru - Gri

(0)
324,98TL

Sema Baby Sevi Koruyuculu Kanguru - Gri Rüzgar, yağmur ve güneşe karşı koruma sağlar %100 Pamuktan oluşan dokusu sayesinde bebeğinizi terletmez Bebeğinizin cildine zarar verecek hiçbir kimyasal, kansorojen madde içermez Özel yapısı sayesinde bebeğiniz terlemeden bacakları ve sırtı en rahat olacak şekilde taşıma pozisyonu sağlar Bebeklerimizi..

Hızlı İncele

Sema Baby Sevi Koruyuculu Kanguru - Mavi

(0)
324,98TL

Sema Baby Sevi Koruyuculu Kanguru - Mavi Rüzgar, yağmur ve güneşe karşı koruma sağlar. Fermuarlı cep içerisinde saklanabilen koruyucu kısım, bebeğinizi rüzgar, yağmur ve güneşe karşı korur %100 Pamuktan oluşan dokusu sayesinde bebeğinizi terletmez Bebeğinizin cildine zarar verecek hiçbir kimyasal, kansorojen madde içermez Özel yapısı sayesin..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Kanguru

(0)
160,66TL

Sevi Bebe Kanguru Kemeri kiloya ve boya göre ayarlanabilmektedir Yumuşak ve ergonomik yapısı sayesinde bebeğinizi güven ve konfor içerisinde taşımanızı sağlar Kangurunun iç kısmı terleme yapmaması adına %100 pamuktur. Kangurunun iç kısmında ergonomik bel desteği bulunur. Bel emniyet kemerli Anneye gelen yük..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Koruyuculu Bebe Kanguru

(0)
285,98TL

Sevi Bebe Koruyuculu Kanguru Rüzgar, yağmur ve güneşe karşı koruma sağlar. Fermuarlı cep içerisinde saklanabilen koruyucu kısım, bebeğinizi rüzgar, yağmur ve güneşe karşı korur %100 Pamuktan oluşan dokusu sayesinde bebeğinizi terletmez Bebeğinizin cildine zarar verecek hiçbir kimyasal, kansorojen madde i&ccedi..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)