Kilit & Köşe Koruyucusu

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Lock 5 Adet Bebek, Çekmece, Dolap Güvenlik Kilidi Gizli Kilit

(0)
91,00TL

Baby Lock 5 Adet Bebek, Çekmece, Dolap Güvenlik Kilidi Gizli Kilit     Yetişkinler için açılması kolay, çocuklara karşı güvenlidir Baby Lock Kilitler, dolapları çocuklara karşı kilitli tutmak için fazlasıyla yeterli Kolay ve hasarsız kuruluma sahiptir, alet gerektirmez Baby Lock kilitlerinde orijinal 3M yapıştırıcılar kullanılmışt..

Hızlı İncele

Chicco Gardrop Kilidi

(0)
84,49TL

Yaş : 5+ ay Gardıropların saplarını ve tokmaklarını kilitleyerek, çocuğun tehlikeli nesnelere ve maddelere dokunmasını önler Çocukların dolaplardaki tehlikeli nesnelere ulaşmasını engeller Kullanımız pratiktir Çocuğunuzun güvenliği için idealdir..

Hızlı İncele

Japlo Emniyetli Çengelli Bebek İğnesi 4'lü - Mavi

(0)
38,98TL

Japlo Emniyetli Çengelli Bebek İğnesi 4'lü - Mavi..

Hızlı İncele

Japlo Emniyetli Çengelli Bebek İğnesi 4'lü - Pembe

(0)
38,98TL

Japlo Emniyetli Çengelli Bebek İğnesi 4'lü - Pembe..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Japlo Emniyetli Çengelli İğne 4'lü - Beyaz

(0)
38,98TL

Japlo Emniyetli Çengelli İğne 4'lü - Beyaz..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Kraft Dolap Kilidi (Askılı) Dg Pt-2886

(0)
32,49TL

Kraft Dolap Kilidi (Askılı) Dg Pt-2886 Köşeli kilit çocuğunuzun köşeden açılan dolap ve çekmecelerden uzak durmasını sağlar Çocuğunuzun yürüme dönemlerinde parmaklarının dolapların kapıları arasına sıkışmasını engeller Kaliteli malzemesi ile kapakların kapalı kalmasını sağlar Kullanımı kolaydır..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Kraft Fırın Kilidi Dg Pt-2888D

(0)
45,48TL

Kraft Fırın Kilidi Dg Pt-2888D Çocuğunuzun yürüme dönemlerinde fırının içine açmasını önler,olağan sıcaklıktan ve parmaklarının fırının kapağına sıkışmasını önler Kullanımı kolaydır Kaliteli malzemesi ile kapakların kapalı kalmasını sağlar..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Kraft Kancalı Dolap Kilidi

(0)
11,57TL

Çocuğunuzun evinizde bulunan dolaplarla iletişimi engeller Kullanımı kolaydır Evinizdeki dolaplarla uyumludur..

Hızlı İncele

Kraft Köşeli Kilit Dg Pt-2882G

(0)
30,93TL

Kraft Köşeli Kilit Dg Pt-2882G Köşeli kilit çocuğunuzun köşeden açılan dolap ve çekmecelerden uzak durmasını sağlar Çocuklarınızın mobilyalardan yanlışlıkla zarar görmesini engeller Kaliteli malzemesi ile kapakların kapalı kalmasını sağlar Portatif ve kurulumu kolaydır..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Çekmece / Dolap Kilidi (2 Adet)

(0)
25,99TL

Sevi Bebe Çekmece / Dolap Kilidi (2 Adet) Her çekmece ve dolap için uygundur Plastik ve sağlam bir yapıya sahiptir Ürün içinde 2 adet vardır Açılmamasını istediğiniz dolap ve çekmecelerde kullanılır Büyüklerin açması kolaydır, ancak küçük çocukların a..

Hızlı İncele

Sevi Bebe Çok Amaçlı Mini Güvenlik Kilidi

(0)
51,99TL

Sevi Bebe Çok Amaçlı Mini Güvenlik Kilidi   Bu ürün, çocukların çekmece, dolap ve beyaz eşyaların kapaklarını açmasını önlemek için tasarlanmıştır Dıştan uygulanır Yapıştırmalı olarak kullanılır Kullanılacak yere göre ayarlanabilir Son derece profosyonel ve kullanışlı bir üründür Beyaz renktedir Her türlü yüzeyde, çıkarıldığında hiç ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Köşe Koruyucu (4 Adet)

(0)
35,50TL

Sevi Bebe Köşe Koruyucu (4 Adet) Köşe koruyucu sayesinde evde bulunan bebeğinizin çarpması olası köşeli eşyalara takarak ona zarar gelmesini engelleyebilirsiniz Bebekler yeni yürümeye başladığında en büyük sorun sivri uçlu masa veya sehpalardır Bebek heyecanlı heyecanlı yürürken yukarı ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)