Parmak Koruyucu ve Stoper

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Chicco Kapı Durdurucusu

(0)
77,99TL

Yaş : 5+ ay Oda kapılarının kaza ile kapanması sonucu çocukların parmaklarını kapıya sıkıştırmasını engellemeye yardımcı olur Bebeğinizin odada kilitli kalmalarını engeller Kullanımı ve montajı pratiktir Bebeğinizi güvenliği için idealdir..

Hızlı İncele

Kraft Parmak Sıkışması Engelleyici Dg Pt-2893B

(0)
38,98TL

Kraft Parmak Sıkışması Engelleyici Dg Pt-2893B Çocuğunuzun kapılarda parmağının veya ayaklarının sıkışmasını önler Kullanımı kolaydır Kaliteli malzemesi ile zarar görmez kırılmaz Kurulumu pratiktir, portatif tasarımı ile rahatça çıkarıp takabilirsiniz..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Kapı Durdurucu (Parmak Koruyucu)

(0)
14,97TL

Sevi Bebe Kapı Durdurucu (Parmak Koruyucu) Hızla kapanan kapılarda bebeğinizin elinin kapı arasına sıkışarak yaralanmasını engeller evde veya seyahatte kullanılabilir Çocuklarınızın kapıları kapatıp kitli kalmalarını engeller Yumuşak dokusu sayesinde her darbeye dayanırken, ses çıkarmaz, çevresine zarar vermez Pakette 2 ad..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Kapı Parmak Koruyucu

(0)
18,01TL

Sevi Bebe Kapı Parmak Koruyucu Ürünü yapıştırdığınız alanın temiz ve kuru olduğuna emin olunuz. Yapıştırma işlemini gerçekleştirdikten sonra yapıştırıcının güçlenmesi için 1 gün süre ile ürünü kullanmayınız ve hareket ettirmeyiniz...

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)