Bebek Güvenliği

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Lock 5 Adet Bebek, Çekmece, Dolap Güvenlik Kilidi Gizli Kilit

(0)
91,00TL

Baby Lock 5 Adet Bebek, Çekmece, Dolap Güvenlik Kilidi Gizli Kilit     Yetişkinler için açılması kolay, çocuklara karşı güvenlidir Baby Lock Kilitler, dolapları çocuklara karşı kilitli tutmak için fazlasıyla yeterli Kolay ve hasarsız kuruluma sahiptir, alet gerektirmez Baby Lock kilitlerinde orijinal 3M yapıştırıcılar kullanılmışt..

Hızlı İncele

Chicco Gardrop Kilidi

(0)
84,49TL

Yaş : 5+ ay Gardıropların saplarını ve tokmaklarını kilitleyerek, çocuğun tehlikeli nesnelere ve maddelere dokunmasını önler Çocukların dolaplardaki tehlikeli nesnelere ulaşmasını engeller Kullanımız pratiktir Çocuğunuzun güvenliği için idealdir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Görüntülü Bebek Telsizi Smart 260

(0)
1.754,90TL

Chicco Görüntülü Bebek Telsizi Smart 260  Görüntülü Bebek Telsizi Smart 260, istediğiniz an çocuğunuzu görebilmenizi ve uyurken onu izleyebilmenizi sağlar Dijital teknoloji, parazitlerden daha az etkilenir ve iki ünite arasındaki iletişimde maksimum gizliliği garanti eder İki adet şarj cihazı dahildir İletim frekans bandı 2400-2483, 5 MH..

Hızlı İncele

Chicco Kapı Durdurucusu

(0)
77,99TL

Yaş : 5+ ay Oda kapılarının kaza ile kapanması sonucu çocukların parmaklarını kapıya sıkıştırmasını engellemeye yardımcı olur Bebeğinizin odada kilitli kalmalarını engeller Kullanımı ve montajı pratiktir Bebeğinizi güvenliği için idealdir..

Hızlı İncele

Japlo Emniyetli Çengelli Bebek İğnesi 4'lü - Mavi

(0)
38,98TL

Japlo Emniyetli Çengelli Bebek İğnesi 4'lü - Mavi..

Hızlı İncele

Japlo Emniyetli Çengelli Bebek İğnesi 4'lü - Pembe

(0)
38,98TL

Japlo Emniyetli Çengelli Bebek İğnesi 4'lü - Pembe..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Japlo Emniyetli Çengelli İğne 4'lü - Beyaz

(0)
38,98TL

Japlo Emniyetli Çengelli İğne 4'lü - Beyaz..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Kraft Dolap Kilidi (Askılı) Dg Pt-2886

(0)
32,49TL

Kraft Dolap Kilidi (Askılı) Dg Pt-2886 Köşeli kilit çocuğunuzun köşeden açılan dolap ve çekmecelerden uzak durmasını sağlar Çocuğunuzun yürüme dönemlerinde parmaklarının dolapların kapıları arasına sıkışmasını engeller Kaliteli malzemesi ile kapakların kapalı kalmasını sağlar Kullanımı kolaydır..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Kraft Fırın Kilidi Dg Pt-2888D

(0)
45,48TL

Kraft Fırın Kilidi Dg Pt-2888D Çocuğunuzun yürüme dönemlerinde fırının içine açmasını önler,olağan sıcaklıktan ve parmaklarının fırının kapağına sıkışmasını önler Kullanımı kolaydır Kaliteli malzemesi ile kapakların kapalı kalmasını sağlar..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Kraft Kancalı Dolap Kilidi

(0)
11,57TL

Çocuğunuzun evinizde bulunan dolaplarla iletişimi engeller Kullanımı kolaydır Evinizdeki dolaplarla uyumludur..

Hızlı İncele

Kraft Köşeli Kilit Dg Pt-2882G

(0)
30,93TL

Kraft Köşeli Kilit Dg Pt-2882G Köşeli kilit çocuğunuzun köşeden açılan dolap ve çekmecelerden uzak durmasını sağlar Çocuklarınızın mobilyalardan yanlışlıkla zarar görmesini engeller Kaliteli malzemesi ile kapakların kapalı kalmasını sağlar Portatif ve kurulumu kolaydır..

Hızlı İncele

Kraft Parmak Sıkışması Engelleyici Dg Pt-2893B

(0)
38,98TL

Kraft Parmak Sıkışması Engelleyici Dg Pt-2893B Çocuğunuzun kapılarda parmağının veya ayaklarının sıkışmasını önler Kullanımı kolaydır Kaliteli malzemesi ile zarar görmez kırılmaz Kurulumu pratiktir, portatif tasarımı ile rahatça çıkarıp takabilirsiniz..

Hızlı İncele

Miningaa Araç İçi Güneşlik

(0)
73,63TL

Miningaa Araç İçi Güneşlik Ürün Ölçüleri: 44*38cm Renk Bilgisi: Siyah Ambalaj İçi Adedi:1 Adet Gergin siyah filesi ile güneşi çocuklardan uzak tutan ve araç içindeki sıcaklığı bir nebze azaltan bir üründür Güneş ışınlarından koruyucudur ve t&uum..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Miningaa Bebek Tırnak Makası

(0)
15,43TL

Miningaa Bebek Tırnak Makası   Özellikler:   Bebek tırnak makası, keskin kenarları olmadan tasarlanmıştır Bebeklerin tırnaklarını rahatça kesmeye yardımcı olan bu ürün, kullanışlı, hijyenik ve bebeğin narin tırnakları için idealdir   Uygulama:   Kullanmadan önce yıkayın Daima iyice durulayın ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Miningaa Kapı Tutucu - Sarı/Yeşil

(0)
15,43TL

Miningaa Kapı Tutucu - Sarı/Yeşil   Özellikler: Kapıların ön tarafından parmak sıkışmasını önleyici bir ürün olmakla beraber kapının sert çarpması, kapanması gibi durumlarında önüne geçebilirsiniz Uygulama: Ürün paketinden çıkarılarak çocuğunuzun ulaşamayacağı üst..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)