Ağız ve Diş Sağlığı

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Azeta Bio Organic Çilekli Çocuk Diş Macunu - 50 ml (0-3 Yaş)

(0)
110,48TL

Azeta Bio Organic Çilekli Çocuk Diş Macunu - 50 ml (0-3 Yaş) Süt dişlerindeki çürükler kalıcı hale gelerek dişleri zayıflatır Formülü, hassas diş etlerini ve diş minesini korumaya yardımcı olur Dişlerin çürümesini önlemek için etkin bir şekilde korumak amacıyla, 0-3 yaş ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Azeta Bio Organic Elmalı Çocuk Diş Macunu - 50 ml (0-3 Yaş)

(0)
110,48TL

Azeta Bio Organic Elmalı Çocuk Diş Macunu - 50 ml (0-3 Yaş) Süt dişlerindeki çürükler kalıcı hale gelerek dişleri zayıflatır Formülü, hassas diş etlerini ve diş minesini korumaya yardımcı olur Dişlerin çürümesini önlemek için etkin bir şekilde korumak amacıyla, 0-3 yaş ç..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Azeta Bio Organic Hamileler İçin Diş Macunu - 50 ml ( 8051566730377 )

(0)
142,77TL

Azeta Bio Organic Hamileler İçin Diş Macunu - 50 ml Hamile Kadınlar ve Yeni Anneler İçindir Bakteri plağı ve diş eti hastalıklarına karşı korumaya yardımcı olur Aloe ve ksilitol ile özel olarak formüle edilmiş bileşimi sayesinde, diş ve diş etlerinizi koruyup bakım yapar Klinik olarak yapılan ilgili diş sağlığı araştırm..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Azeta Bio Organic Limonlu Çocuk Diş Macunu - 50 ml (3-7) Yaş

(0)
44,93TL

Azeta Bio Organic Limonlu Çocuk Diş Macunu - 50 ml (3-7) Yaş Süt dişlerindeki çürükler kalıcı hale gelerek dişleri zayıflatır Formülü, hassas diş etlerini ve diş minesini korumaya yardımcı olur Dişlerin çürümesini önlemek için etkin bir şekilde korumak amacıyla, 3-7 yaş ç..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Azeta Bio Organic Muzlu Çocuk Diş Macunu - 50 ml (0-3 Yaş)

(0)
110,48TL

Azeta Bio Organic Muzlu Çocuk Diş Macunu - 50 ml (0-3 Yaş) Süt dişlerindeki çürükler kalıcı hale gelerek dişleri zayıflatır Formülü, hassas diş etlerini ve diş minesini korumaya yardımcı olur Dişlerin çürümesini önlemek için etkin bir şekilde korumak amacıyla, 0-3 yaş ç..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Azeta Bio Organic Portakallı Çocuk Diş Macunu - 50 ml (3-7) Yaş

(0)
110,48TL

Azeta Bio Organic Portakallı Çocuk Diş Macunu - 50 ml (3-7) Yaş Süt dişlerindeki çürükler kalıcı hale gelerek dişleri zayıflatır Formülü, hassas diş etlerini ve diş minesini korumaya yardımcı olur Dişlerin çürümesini önlemek için etkin bir şekilde korumak amacıyla, 3-7 yaş &cce..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Banat Batman Ağız Bakım Seti Kalem Kutu Hediyeli

(0)
65,43TL

Banat Batman Ağız Bakım Seti Kalem Kutu Hediyeli Çocuk ağız yapısına uygun fırça başı rahat kullanıma yardımcı olur Uçları özel olarak yuvarlatılmış naylon 6,12 kıllar diş ve diş etinin zedelenmesini önlemeye yardımcı olur  Okul çağındaki kalıcı dişleri ile birlikte hala süt dişleri de bulunan çocuklar için uygundur Koruma kapaklıdır Di..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Banat Junior Bardaklı Set

(0)
51,99TL

Paket İçeriği ;  1 Adet Banat diş macunu (35 ml) 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağı 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağına geçmeki ergonomik tasarım diş fırçası 1 Adet Banat diş fırçalama süresi belirleyen Kum Saati (2 dk) Diş fırçası narin diş ve diş etlerine zarar vermeyecek şekilde &uu..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Banat Junior Bardaklı Set - Mor

(0)
51,99TL

Banat Junior Bardaklı Set - Mor Paket İçeriği ;  1 Adet Banat diş macunu (35 ml) 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağı 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağına geçmeki ergonomik tasarım diş fırçası 1 Adet Banat diş fırçalama süresi belirleyen Kum Saati (2 dk) Diş fırçası narin diş ve diş etlerine zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir Diş f..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Banat Junior Bardaklı Set - Yeşil

(0)
51,99TL

Banat Junior Bardaklı Set - Yeşil Paket İçeriği ;  1 Adet Banat diş macunu (35 ml) 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağı 1 Adet Banat ağız çalkalama bardağına geçmeki ergonomik tasarım diş fırçası 1 Adet Banat diş fırçalama süresi belirleyen Kum Saati (2 dk) Diş fırçası narin diş ve diş etlerine zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir Diş..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Banat Winx Club Ağız Bakım Seti Kalem Kutusu Hediyeli

(0)
65,43TL

Banat Winx Club Ağız Bakım Seti Kalem Kutusu Hediyeli Çocuk ağız yapısına uygun fırça başı rahat kullanıma yardımcı olur Uçları özel olarak yuvarlatılmış naylon 6,12 kıllar diş ve diş etinin zedelenmesini önlemeye yardımcı olur  Okul çağındaki kalıcı dişleri ile birlikte hala süt dişleri de bulunan çocuklar için uygundur Koruma kapaklıdı..

Hızlı İncele

Chicco İlk Süt Dişi Fırçası Mavi 6-36 Ay

(0)
184,70TL

Chicco İlk Süt Dişi Fırçası Mavi 6-36 Ay Yuvarlatılmış baş ve ince boyun,bebeğinizin küçük ağzı için tasarlanmıştır Yenilikçi ekstra yumuşak konik uç teknolojili kıllar,bebeğinizin tahriş olmuş diş etlerine hassa ve oldukça yumuşak nufüz ederken bebeğinizin dişlerinin düzgün bir şekilde temizlenmesini sağlar Baş kısmı,ağzın arka köşelerin..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco İlk Süt Dişi Fırçası Pembe 6-36 Ay

(0)
184,70TL

Chicco İlk Süt Dişi Fırçası Pembe 6-36 Ay​ Mine ve hasssas diş etleri üzerinde nazik etki için çok yumuşak, 'kronik uç teknolojili', son derece ince uçlara sahip kıllar Küçük başlık ve ince boyun Ergonomik kaymaz sap 6.aydan sonra ve bir yetişkin denetimi altında kullanımı uygundur Her kullanımdan önce ve sonra sıcak su ile yıka..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Dentinox Nenedent Çocuk Diş Macunu 2-6 Yaş 50 ml

(0)
129,98TL

Dentinox Nenedent Çocuk Diş Macunu 2-6 Yaş 50 ml Nenedent Öko Test tarafından onaylıdır Çocukların dişlerini temziler ve korur Ksilitol, florür ve silika jel ile 3 kat kapsamlı koruma sağlar Plağı tamamen ve nazikçe temizler İçerdiği 500 ppm florür süt dişlerinin ince diş minesini sertleştirir Yüksek ksilitol içeriği sayesinde çür..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

ORAL-B Stages Pilli Diş Fırçası 3+ay - Princess

(0)
214,17TL

ORAL-B Stages Pilli Diş Fırçası 3+ay - Princess Çocuklar Oral-B Stages Pilli Diş Fırçasıyla çok eğlenecekler, siz de sunduğu temizliği seveceksiniz Pilli bir fırçanın sağladığı avantajlara sahip ileri bir çocuk diş fırçasıdır Derinlemesine temizlik sağlar Çiğneme yüzeylerini temizler Diş aralarına girer Nazikçe temizler Neşeli karakterleri..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)