Burun Pompaları

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bambino Burun Aspiratörü

(0)
32,49TL

Bambino Burun Aspiratörü Bebeğinizin daha kolay nefes alıp verebilmesi için rahat kullanımlı burun aspiratörü..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü

(0)
64,98TL

Bebedor Klinoz Burun Aspiratörü Bebekte burun tıkanıklığını giderir rahat nefes almasını sağlar Bebedor burun aspiratörü, yumuşak ucu sayesinde bebeğinizin burnundaki rahatsız edici sağlıların nazikçe  temizlenmesine yardımcı  olmak için tasarlanmıştır Bebeğin burnunun tıkalı olması bebeği huzursuz yapar; beslenmesini zorlaştırır, ra..

Hızlı İncele

Chicco PhysioClean Burun Aspiratörü Set

(0)
298,99TL

Chicco PhysioClean Burun Aspiratörü Set Bebekler için tıkalı bir burun onun tüm yaşamını ve sizin de günlük yaşantınızı etkileyecektir. Bebeğin uykusuna, beslenmesine, sağlığına doğrudan etki edecektir. Bebekler kendi burunlarını temizleyemedikleri için bir aparata ihtiyaçları vardır. Burun Aspiratörü bebeğinizin nefes almasını sıkıntıya sokac..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Otribebe Nazal Burun Aspiratörü

(0)
64,98TL

Otribebe Nazal Burun Aspiratörü Otribebe, bebeklerin burun tıkanıklığını gidermede etkili ve güvenli bir yaklaşım! Bebekler 6 aylık olana kadar ağızdan nefes alabilme ve burun kanallarını sümkürerek temizleyebilme yeteneğine sahip değildir. Bu sebeple bebeklerinin burnu tıkandığında ebeveynlerin bu konuyu ihmal etmeden, kısa sürede bir sağlık u..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Otribebe Nazal Burun Aspiratörü Yedek Uç (10 Adet)

(0)
61,08TL

Yenidoğan bebeklerin birçok yetenekleri henüz gelişmediği gibi sümkürme yetileri de daha oluşmamaştır Bu nedenle burun içerisinde oluşan mukus yapısını kendi imkanları ile dışarı çıkaramazlar ve bu konudan  rahatsızlık duyarlar Bebeklerde bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak üzere burun aspiratörleri g..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Burun Temizleyici

(0)
32,17TL

Wee Baby Burun Temizleyici Bebeğinizin burnunu kolay, güvenilir ve etkili bir şekilde temizlenmesi için tasarlanmıştır Aparat, mukus kesinlikle ebeveynlerin ağzına gitmeyecek şekilde dizayn edilmiştir Yedek uç gerektirmeyen sistem Sterilize edilebilir başlık..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)