Kulak Çubukları

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bambino Kulak Çubuğu 300'Lük Kavranabilir

(0)
38,98TL

Bambino Kulak Çubuğu 300'Lük Kavranabilir Bambino Kulak Çubuğu 300 Lük Kavranabilir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Betam Emniyetli Bebek Kulak Çubuğu 60'lı

(0)
25,99TL

Betam Emniyetli Bebek Kulak Çubuğu 60'lı Bebeklerin kulak temizliği için özel olarak tasarlanan Betam pamuk kulak çubuğu, özel dizayn edilmiş güvenlikli başlığıyla bebeğin kulak kanalında çubuğun fazla ilerlemesini ve bu nedenle duyu organına gelebilecek zararları engeller.  Uç kısmının..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Fresh'n Soft Kulak Çubuğu Bebek 60'lik Dikdörtgen

(0)
8,76TL

Fresh'n Soft Kulak Çubuğu Bebek 60'lik Dikdörtgen %100 doğal pamuktan üretilen ve bebekler için geliştirilen özel güvenlikli başlığı, çubuğun kulak kanalına ilerlemesini önlüyor. Fresh’n Soft Bebek Kulak Çubuğu dış kulak, göbek deliği çevresi, burun, el ve ayak parmak araları temizliği..

Hızlı İncele

Fresh'n Soft Kulak Çubuğu Standart 200 lü Dikdörtgen

(0)
45,48TL

Fresh'n Soft Kulak Çubuğu Standart 200 lü Dikdörtgen Fresh'n Soft, %100 doğal pamuktan üretilmiş kulak çubukları ile kullanıcılarına temizlikte hijyenik, kullanımda pratik çözümler sunuyor Otomatik makinelerde el değmeden üretilip, paketlenen ve kulak yapısının doğal kıvrımına uygun tasarlanan Fresh’n Soft K..

Hızlı İncele

Uni Baby Pamuklu Kulak Çubuğu -Safety Cotton Swabs- 56´li

(0)
32,49TL

Uni Baby Pamuklu Kulak Çubuğu -Safety Cotton Swabs- 56´liUni Emniyetli Kulak Çubuğu 56 Adet Bebeklerin kulak temizliği için özel olarak tasarlanan Uni baby pamuk kulak çubuğu, özel dizayn edilmiş güvenlikli başlığıyla bebeğin kulak kanalında çubuğun fazla ilerlemesini ve bu nedenle duyu organına gelebilece..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)