Yağlar

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Biomini Organik Hindistan Cevizi Yağı - 150 ml

(0)
95,18TL

Biomini Hindistan Cevizi Yağı - 150 ml Soğuk preslenerek elde edilmiştir AB'de paketlenmiştir Sertifikalı Organik Hindistan Cevizi Yağıdır Gluten içermez İçindekiler: Organik Hindistan Cevizi %100..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Biomini Organik Hindistan Cevizi Yağı - 300 ml

(0)
153,40TL

Biomini Hindistan Cevizi Yağı - 300 ml Soğuk preslenerek elde edilmiştir AB'de paketlenmiştir Sertifikalı Organik Hindistan Cevizi Yağıdır Gluten içermez İçindekiler: Organik Hindistan Cevizi %100..

Hızlı İncele

Chicco Masaj Yağı 200 Ml Baby Moments 00002850100000

(0)
298,99TL

Chicco Masaj Yagi 200 Ml Baby Moments Pirinç kabuğu yağı içeren formülü sayesinde cilde yumuşaklık kazandırır. Konağın giderilmesi için kullanılabilir. Katkı maddesi içermez. Kolayca emilir. Paraben, alkol ve renklendirici içermez. Hipoalerjeniktir ve klinik olarak test edilmiştir...

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Dalin Bebek Yağı 300 Ml

(0)
77,99TL

Dalin Bebek Yağı 300 Ml Dalin Bebek Yağı 300 Ml Bebeklerin hassas cildini nem kaybından korurken, cilt kuruluğunu önler ve kalıcı olarak nemlendirir Ayrıca bebeklerin cildini derinlemesine temizleyerek pişik oluşmasını önler Güneşten ve duştan sonra cildin nem dengesini sağlar, cilde parlaklık ve sağlıklı bir görün&u..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Dalin Bebek Yağı, Kayısı Çekirdeği,Susam ve Fındık Yağı Özlü 300 ML

(0)
38,61TL

Dalin Bebek Yağı, Kayısı Çekirdeği,Susam ve Fındık Yağı Özlü 300 ML Kayısı çekirdeği yağı, susam yağı ve fındık yağı bir arada. Dalin doğadan 3'lü etki bebek yağında, yoğun besleyicili kayısı çekirdeği yağı, etkin nemlendiricili susam yağı ve cildin bariyer özelliğini koruyan fındık yağı bir arada Kl..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Friendly Organic Bebek Yağı (Zeytin Yağı ve Badem Yağı) - 100 ml

(0)
56,62TL

Friendly Organic Bebek Yağı - 100 ml Sertifikalı organik yağlarla özel olarak formüle edilen Friendly Organic Bebek Yağı bebeğin hassas cildini yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olur Kolayca emilir ve cilt üzerinde yapışkan tabaka bırakmaz İçeriğindeki tatlı badem yağı ve zeytinyağı cildi nemlendirir ve besler Hassas ciltl..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Johnson's Bebek Yağı 300ml

(0)
58,49TL

Johnson's Bebek Yağı 300ml     Bebeklerin narin cildini nemlendirir ve kurumaya karşı korur     Cilde 10 kata kadar daha fazla nemi hapseder ve bebeğinizin cildinin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.     Saf mineral yağ, aşırı nem kaybını önlemeye yardımcı olan ipeksi bir bariyer oluşturur &nb..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Mustela Bebek Yağı 100 ml

(0)
194,99TL

Mustela Bebek Yağı 100 ml Bebeğinize masaj yaparken kullanabileceğiniz rahatlatıcı bebek yağıdır. Cildiyle uyumludur ve masaj esnasında bakım yapar. Doğumdan itibaren kullanılabilir. Yağlı veya yapışkan bir his bırakmadan nemlendirir. Uyku öncesinde kullanarak bebeğinizin daha rahat bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz. Gaz çıkarmasına ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Nivea Baby Yağ 200ML

(0)
51,08TL

NİVEA BEBEK YAĞI 200 ML Nivea Baby Bebek Yağı bebeğinizin cildini nem kaybından korur, cilt kuruluğunu önler ve bebeğinizin cildine yumuşaklık kazandırır.Nivea Baby Bebek Yağı içeriğinde bulunan doğal badem yağı formülü ile; Bebeğinizin cildini nem kaybından korur,cilt kuruluğunu önler.Besleyici içeriği ile cildin alt tabakalarına kadar nüfuz&n..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Organicare Organik Bebek Yağı 250ml

(0)
51,99TL

Organicare Organik Bebek Yağı 250ml Bebeğinizin Narin Tenini  Güvenle Koruyan İCEA sertifikalı Olan Bu Ürün Zararlı Sentetiklerden Arındırılmış Organik Yönetmeliğe Uygun Ve Onaylı Yağlardan Formüle Edilmiştir Organicare Baby Oil in içeriğindeki organik tatlı badem, üzüm çekirdeği ve zeytin yağı bebeğinizin hassas cildine hızla nüfuz ederek..

Hızlı İncele

Penaten Baby Bebek Yağı 500 ML

(0)
259,98TL

Penaten Baby Bebek Yağı 500 ML   Bebeklerin cildi hassastır. İyi bir cilt uyumluluğu için yoğun bakım yağı olarak bebek bakımı için yüksek derecede saflaştırılmış parafin yağları önerilir Bu Farmakopesi kalitesinde yağ içermez ve alerji riskini en aza indirmek için formüle edilmiştir Bebek masajı ve çocuk bezi bölgesinde nazik temiz..

Hızlı İncele

Penaten Baby Bebek Yağı İntensiv 200 ML

(0)
233,98TL

Penaten Baby Bebek Yağı İntensiv 200 ML   Bebeklerin cildi hassastır İyi bir cilt uyumluluğu için yoğun bakım yağı olarak bebek bakımı için yüksek derecede saflaştırılmış parafin yağları önerilir Bu Farmakopesi kalitesinde yağ içermez ve alerji riskini en aza indirmek için formüle edilmiştir ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Uni Baby Bebek Yağı Papatya - 200 ml + 100 ml Hediye

(0)
90,98TL

Uni Baby Bebek Yağı Papatya - 200 ml + 100 ml Hediye Maksimum Bakım & Hızlı Emilim Uni Baby bebek yağı, bebeğin cildini nem kaybından korumak ve cilt kuruluğunu önlemek için zengin içeriklere sahiptir Cildin doğal yapısını ve nem dengesini korurken, bariyer fonksiyonunu güçlendirir Özel formülü saye..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Weleda Calendula Bebek Bakım Yağı 200ml

(0)
233,98TL

Weleda Calendula Bebek Bakım Yağı 200 ML Bebeğin günlük cilt bakımı için uygundur. Bebeğin bacaklarını temizlemek içinde kullanılabilir. Parfüm içermez. Cildi doğal yolla korur,kurumasını engeller. Calendula çiçeği özü ağrıları önler,tahrişleri yatıştırır. İçeriğindeki s..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)