Islak Havlu ve Mendiller

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bebedor Bebek Temizleme Pamuğu

(0)
15,43TL

Bebedor Bebek Temizleme Pamuğu Bebek cildi, yetişkin cildine göre daha ince ve daha az yağlıdır Cildin koruyucu tabakası henüz gelişmediğinden, dış etkenlere karşı savunmasızdır Bebeğin cildini dış etkenlere, alerji ve tahrişe karşı korumak için cilt temizliğinde (kaynatılıp-ılıtılmış) suyla ıslatılmış pamuk kullanmak hekimleri..

Hızlı İncele

Betam Bebek Temizleme Pamuğu 60 Adet

(0)
45,49TL

Betam Bebek Temizleme Pamuğu 60 Adet Bebek cildi yetişkin cildine oranla incedir ve cilt yüzeyini kaplayan koruyucu tabaka henüz yeterince gelişmemiştir Bebek anne karnında verniks adı verilen koruyucu bir zar ile korunur ‘’Verniks: Ana rahmindeyken bebeğin cildinde oluşan, Polypeptid Amino Asit yapısında, protein, vitamin..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Temizleme Pamuğu 60'lı

(0)
72,78TL

Chicco Temizleme Pamuğu 60'lı 60 Adet Temizleme Pamuğu Chicco'dan bebeğinizin hassas ürün ihtiyacı için geliştirildi % 100 pamuktan imal edilmiş ürün bebeğinizin temizliği için en doğru seçimdir  Hijyenik testlerden geçirilmiştir Alkolsüz  Boya içermez  Antialerjik  Paraben içermez..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Dalin Yenidoğan Islak Pamuk Havlu 3 Adet

(0)
38,99TL

Dalin Yenidoğan Islak Pamuk Havlu 3 Adet   Klinik Testlerle Kanıtlanmış Yumuşak Formülü, Yenidoğan Bebeğinizin Hassas Cildine Özel Olarak Geliştirilmiştir İçindeki Organik Pamuk Özü ve Saf Su ile İlk Günden İtibaren Yenidoğan Bebeğinizin Vücudunda Güvenle Kullanabilir    ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Fresh'n Soft Bebek Temizleme Pamuğu 60'lik Dikdörtgen

(0)
23,38TL

Fresh'n Soft Bebek Temizleme Pamuğu 60'lik Dikdörtgen..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Fresh’n Soft Classıc Islak Bebek Havlusu - 3 lü Paket

(0)
15,77TL

Fresh’n Soft Classıc Islak Bebek Havlusu - 3 lü Paket Bebeğinizin hassas cildine nazikçe bakım yapan ve cildinin ph değeriyle uyumlu ıslak bebek havlusudur. Bebekler her zaman hijyenik bir ortama ihtiyaç duyar. Islak havlu bunun için pratik bir çözümdür. 3’lü avantajlı pakettir. Ekolojik hammaddelere sahiptir. Dermatolojik ve mik..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Huggies Baby Islak Mendil (Soft Skin) 56x10 ( 560 Yaprak )

(0)
158,58TL

Huggies Baby Islak Mendil (Soft Skin) 56x10 ( 560 Yaprak ) Doğal lif teknolojisiyle geliştirilen Huggies Soft Skin ıslak havlu, bebeğiniz için ideal bakım sağlar Paraben, alkol, phenoxyethanol içermez,hipoalerjeniktir Ultra emici yapısıyla mükemmel temizlik sağlar İçerdiği E vitamin ile bebeğinize nazik bakım sağlar Kalın yapısıyla hijyenik ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Huggies Frozen Islak Mendil 10x56 Adet

(0)
440,22TL

Huggies Fozen Islak Mendil 10x56 Adet Bebekler için özel olarak üretilmiştir Paket İçeriği: 10 Adet 56 lı Huggies Islak Havlu Ultra emici yapısıyla mükemmel temizlik sağlar Kalın yapısıyla hijyenik kullanım için uygundur Paraben, alkol, phenoxyethanol içermez,hipoalerjeniktir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Huggies Frozen Islak Mendil 10x56 Adet

(0)
389,99TL

Huggies Fozen Islak Mendil 10x56 Adet Bebekler için özel olarak üretilmiştir Paket İçeriği: 10 Adet 56 lı Huggies Islak Havlu Ultra emici yapısıyla mükemmel temizlik sağlar Kalın yapısıyla hijyenik kullanım için uygundur Paraben, alkol, phenoxyethanol içermez,hipoalerjeniktir  ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Huggies Frozen Islak Mendil 3x56 Adet

(0)
129,98TL

Huggies Fozen Islak Mendil 3x56 Adet Bebekler için özel olarak üretilmiştir Paket İçeriği: 3 Adet 56 lı Huggies Islak Havlu Ultra emici yapısıyla mükemmel temizlik sağlar Kalın yapısıyla hijyenik kullanım için uygundur Paraben, alkol, phenoxyethanol içermez,hipoalerjeniktir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Huggies Frozen Islak Mendil 6x56 Adet

(0)
233,99TL

Huggies Fozen Islak Mendil 6x56 Adet Bebekler için özel olarak üretilmiştir Paket İçeriği: 6 Adet 56 lı Huggies Islak Havlu Ultra emici yapısıyla mükemmel temizlik sağlar Kalın yapısıyla hijyenik kullanım için uygundur Paraben, alkol, phenoxyethanol içermez,hipoalerjeniktir..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

İpek Hidrofil Maxİ Bebek Pedi (60 adet)

(0)
11,78TL

İpek Hidrofil Maxİ Bebek Pedi (60 adet) İpek Hidrofil Maxİ Bebek Pedi 60 adet pamuk 100 cotton ekstra yumuşak ve dayanıklı İpek bebek maxi pedi 100 pamuktan yapılmış ekstra yumuşak dokusuyla bebeklerin temiiliğinde hijyenik bir üründür farmakopi şartlarına uygun üretildiği için bebeklerin hassas cildine uygun PH d..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Medifresh Hasta Bezi Large 7'li

(0)
71,48TL

Medifresh Hasta Bezi Large 8'li Orta ve Büyük boy çeşitleri olan Medifresh Hasta Bezi, bel bantı sayesinde vücuda sıkıca tutunur, kaymaz Yan bariyerler sızıntıyı engeller İçerisindeki süper emici tanecikler sıvıyı içine hapseder Islaklık derece göstergesi sayesinde bezi değiştirme zamanını a&cce..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Mustela Cleansing Wipes Zeytinyağlı Islak Mendil 50 Adet

(0)
51,99TL

Mustela Cleansing Wipes Zeytinyağlı Islak Mendil 50 Adet Tek adımda nazikçe temizlik sağlar. Ciltte yapışkan olmayan koruyucu bir tabaka bırakır. Cildi nemlendirir ve yumuşak bir his bırakır. Dermatolojik ve pediatrik kontrol altında test edilmiştir. Yüksek cilt toleransı. Hipoalerjenik - Alerjik reaksiyon riskini en aza indirecek şekilde ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Penaten Yeni Doğan Parfümsüz Islak Havlu Mendil 56 Yaprak

(0)
42,60TL

Penaten Yeni Doğan Parfümsüz Islak Havlu Mendil 56 Yaprak  ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)