Tırnak Makasları

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Büyüteçli Tırnak Makası - Mavi

(0)
32,49TL

Baby Time Büyüteçli Tırnak Makası - Mavi Baby Time Büyüteçli Tırnak Makası BT187 Bebeğinizin tırnaklarını zarar vermeden kolayca kesilmesi için kaliteli metaryalden üretilmiştir Büyüteci sayesinde çocuğunuzun tırnağını kısa ve acısız kesebilirsiniz Ağız yapısının küçük olması sayesinde bebeğinizin tırnağını kolayca kavrar ve kolay kullanı..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Büyüteçli Tırnak Makası

(0)
31,19TL

Baby Time Büyüteçli Tırnak Makası Stoklarda bulunan renklere göre gönderim sağlanacaktır.  Pembe - yeşil ve mavi olmak üzere 3 ayrı rengi mevcuttur...

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Çıt Çıt Bebek Tırnak Makası - Törpü Hediyeli

(0)
51,99TL

Bebeğinizine zarar vermeden kolayca kesilmesi için kaliteli materyalden üretilmiştir Ağız yapısının küçük olması kolay kullanım sağlar..

Hızlı İncele

Chicco Kapaklı Bebek Tırnak Makası - Mavi

(0)
252,82TL

Yaş : 0 + yaş Yenidoğan ve üstü bebeklerde kullanılabilir Chicco bebek tırnak makasları paslanmaz çelikten üretilmiş olup, kullanım esnasında maksimum güvenlik sağlamak için kesiciler eğik ve uçları yuvarlatılmıştır Tırnak makası kullanılmadığı zaman kesiciler, hijyenik kalmaları ve korunmaları için k..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Kapaklı Tırnak Makası - Mavi

(0)
252,82TL

Chicco Kapaklı Tırnak Makası - Mavi Kullanırken tam güvenliği sağlamak için yuvarlak uçlu eğri bıçakları bulunmaktadır. Bıçaklarını hijyenik olarak korumak için bıçak kutusu mevcuttur      ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Kapaklı Tırnak Makası - Pembe

(0)
252,82TL

Chicco Kapaklı Tırnak Makası - Pembe Kullanırken tam güvenliği sağlamak için yuvarlak uçlu eğri bıçakları bulunmaktadır Bıçaklarını hijyenik olarak korumak için bıçak kutusu vardır  ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Çamaşır Yıkama Torbası

(0)
12,47TL

Sevi Bebe Çamaşır Yıkama Torbası Bebeğinizin kirli giysilerini önce biriktirmeye, sonra da çamaşır makinanızda topluca güvenle yıkamaya yarar. Bebeğinizin çorap mendil gibi minik giysilerinin çamaşır makinenizin istenmeyen bölümlerine kaçmasına ve arızalara yol açmasına engel olur Ki..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Bebek Tırnak Makası - Mavi

(0)
51,99TL

Wee Baby Bebek Tırnak Makası - Mavi Doğumdan kısa bir süre sonra gelişimin en belirgin özellikleri arasında gelen uzayan tırnaklar, bebeklerin hassas ciltlerini sık sık çizmesine neden olur Bu yüzden bebeklerin tırnakları belirli periyotlarda onlara özel geliştirilen bebek tırnak makasları ile kesilmelidir Bebeklerin tırnaklarını rahatça kesme..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Bebek Tırnak Makası - Pembe

(0)
29,88TL

Wee Baby Bebek Tırnak Makası - Pembe Doğumdan kısa bir süre sonra gelişimin en belirgin özellikleri arasında gelen uzayan tırnaklar, bebeklerin hassas ciltlerini sık sık çizmesine neden olur Bu yüzden bebeklerin tırnakları belirli periyotlarda onlara özel geliştirilen bebek tırnak makasları ile kesilmelidir Bebeklerin tırnaklarını rahatça kesm..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Çıt Çıt Tırnak Makası

(0)
51,99TL

Wee Baby Çıt Çıt Tırnak Makası..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Çıt Çıt Tırnak Makası - Mor

(0)
29,88TL

Wee Baby Çıt Çıt Tırnak Makası - Mor Bebekler için özel olarak küçük boyda tasarlanmıştır Kavisli ağız yapısı ve yuvarlatılmış kenarları bebeğin tırnakları için uyumludur Paslanmaz çelikten üretilmiştir..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)