Termometreler

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bebedor Banyo Termometresi - Mavi

(0)
77,99TL

Bebedor Banyo Termometresi - Mavi Oda sıcaklığı ve banyo suyu sıcaklığı ölçmeye yarayan bu sevimli derece ile doğru ölçümler yapacaksınız Sevimli şekilleri olan termometreler banyo süresince su ısısını kontrol altında tutar, aynı zamanda suyun üstünde yüzen bir oyuncak olarak, bebeğe keyifli bir banyo yaratır..

Hızlı İncele

Bebedor Banyo Termometresi - Yeşil

(0)
77,99TL

Bebedor Banyo Termometresi - Yeşil Oda sıcaklığı ve banyo suyu sıcaklığı ölçmeye yarayan bu sevimli derece ile doğru ölçümler yapacaksınız Sevimli şekilleri olan termometreler banyo süresince su ısısını kontrol altında tutar, aynı zamanda suyun üstünde yüzen bir oyuncak olarak, bebeğe keyifli bir banyo yaratır  ..

Hızlı İncele

Chicco Balık Şekilli Banyo Termometre - Mavi

(0)
252,82TL

Isıya hassas materyalden gerçekleştirilmiş ve renk değiştiren şerit sayesinde banyo suyunun sıcaklığını doğru şekilde kontrol etmeyi sağlar...

Hızlı İncele

Chicco Balık Şekilli Banyo Termometre - Pembe

(0)
168,99TL

Isıya hassas materyalden gerçekleştirilmiş ve renk değiştiren şerit sayesinde banyo suyunun sıcaklığını doğru şekilde kontrol etmeyi sağlar..

Hızlı İncele

Philips Avent Oda Ve Banyo Termometresi

(0)
951,59TL

Philips Avent Oda Ve Banyo Termometresi Bebek odasindaki ve banyosundaki sicakligi izlemenin kolay bir yolunu sunuyor Ayrica, guvenli bir banyo oyuncagi olarak tasarlanmis ve test edilmistir Hızlı ve güvenilir ölçüm Bebeğinizi tamamen güvenle ve rahatını bozmadan yıkayın.Banyo suyunun 36,5°C ile 38°C arasında olduğundan emin olmak içi..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Dijital Termometre

(0)
64,98TL

Wee Baby Dijital Termometre Güvenli ve hızlı ölçüm yapar. (+- 0.1 C) Kolay okunabilir dijital ekran Düşük pil, alarm ve hafıza göstergesi Otomatik kapanma ve kırılmaya dayanıklı, çocuklar için güvenli uç  ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Dijital Termometre - Mor

(0)
58,49TL

Wee Baby Dijital Termometre - Mor Güvenli ve hızlı ölçüm yapar (+- 0.1 C) Kolay okunabilir dijital ekran Düşük pil, alarm ve hafıza göstergesi Otomatik kapanma ve kırılmaya dayanıklı, çocuklar için güvenli uç Bebeklerde özellikle ateşli hastalıklara dikkat edilmesi gerekiyor. Annenin böyle durumlara karşı etkili bir ateş ölçeklere sahip..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)