Kova ve Maşrapa

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Desenli Maşrapa - Pembe

(0)
84,49TL

Sema Baby Desenli Maşrapa - Pembe   2 Litre Su kapasitelidir ve uzun sapı sayesinde kullanışlıdır Dayanıklı %100 polypropylene malzemeden yapılmıştır Ergonomik sapı sayesinde kullanışlıdır Kanserojen madde içermez Aynı renk Kova ve Maşrapa ile set oluşturabilirsiniz Ürün Ölçüleri: 15x10cm Üzerindeki sticker etiket iz bırakmadan kolay..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Maşrapa - Mavi

(0)
84,49TL

Sema Baby Maşrapa - Mavi   2 Litre Su kapasitelidir ve uzun sapı sayesinde kullanışlıdır Dayanıklı %100 polypropylene malzemeden yapılmıştır Ergonomik sapı sayesinde kullanışlıdır Kanserojen madde içermez Aynı renk Kova ve Maşrapa ile set oluşturabilirsiniz Ürün Ölçüleri: 15x10cm Üzerindeki sticker etiket iz bırakmadan kolayca ç..

Hızlı İncele

Sema Baby Maşrapa - Pembe

(0)
84,49TL

Sema Baby Maşrapa - Pembe   2 Litre Su kapasitelidir ve uzun sapı sayesinde kullanışlıdır Dayanıklı %100 polypropylene malzemeden yapılmıştır Ergonomik sapı sayesinde kullanışlıdır Kanserojen madde içermez Aynı renk Kova ve Maşrapa ile set oluşturabilirsiniz Ürün Ölçüleri: 15x10cm Üzerindeki sticker etiket iz bırakmadan kolayca ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sema Baby Ölçekli Şeffaf Kova - Pembe

(0)
50,68TL

Sema Baby Ölçekli Şeffaf Kova - Pembe   Çizmeyen, yumuşak kenarlı Bebeğinizin yıkamak için ideal ölçülerde Sağlam, dayanıklı ve elastik plastik malzemeden yapılmış Hijyen kalmasını sağlayan özel tasarım Kolay yıkanır Ergonomik tutuma sapı sayesinde kolay kullanım Şeffaftır, içi net görülür İçinde kaç litre su olduğunu gösteren..

Hızlı İncele

Sevi Bebe Maşrapa - Pembe

(0)
84,49TL

Sevi Bebe Maşrapa - Pembe Bebeğiniz ve diğer ev ihtiyaçlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür Dayanıklı plastik yapısı, uzun kulp`u sayesinde kolay ve pratik kullanıma uygundur 1 Litre su kapasitesi bulunmaktadır Küvet ve kova ile renk kombini yapılabilir Azo Boya, Toxic elementler ve kansarojen maddeleri kesinlikle bulunmaz Ür..

Hızlı İncele

Sevi Bebe Maşrapa - Sarı

(0)
84,49TL

Sevi Bebe Maşrapa - Sarı Bebeğiniz ve diğer ev ihtiyaçlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür Dayanıklı plastik yapısı, uzun kulp`u sayesinde kolay ve pratik kullanıma uygundur 1 Litre su kapasitesi bulunmaktadır Küvet ve kova ile renk kombini yapılabilir Azo Boya, Toxic elementler ve kansarojen maddeleri kesinlikle bulunmaz Üre..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Şeffaf Desenli Kova - Pembe

(0)
69,03TL

Sevi Bebe Şeffaf Desenli Kova - Pembe Çizmeyen, yumuşak kenarlı Bebeğinizin yıkamak için ideal ölçülerde Sağlam, dayanıklı ve elastik plastik malzemeden yapılmış Ergonomik tutuma sapı sayesinde kolay kullanım İhtiyacınız olan her zaman kullanıma müsait Kanserojen boya veya malzeme içermez Azo Boya, Toxic elementler ve kansarojen maddeleri ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Sevi Bebe Şeffaf Desenli Maşrapa

(0)
84,49TL

Sevi Bebe Desenli Maşrapa 2 Litre Su kapasitelidir ve uzun sapı sayesinde kullanışlıdır Dayanıklı %100 polypropylene malzemeden yapılmıştır Ergonomik sapı sayesinde kullanışlıdır İhtiyacınız olan her zaman kullanıma müsait Kanserojen boya veya malzeme içermez Azo Boya, Toxic elementler ve kansarojen maddeleri kesinlikle bulunmaz ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)