Çatlak Önleyiciler

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 200ml

(0)
428,98TL

Lierac phytolastil jel 200 ml Ani kilo değişimlerinin yaşandığı ergenlik, hamilelik gibi sebepler nedeni ile ciltte çatlaklar oluşabilir Bu duruma karşı cildin esnekliğini ve nemini arttırmaya yönelik bakım ürünleri yardımcı olabilir Ürün markası: Lierac bir fransız markasıdır Etki alanı:Cilt için genel bakım sağlar Cildi destekler Ürünün fay..

Hızlı İncele

Master of Maternity Mom Butter Çatlak Kremi- 100 ml

(0)
480,99TL

Master of Maternity Mom Butter Çatlak Kremi- 100 ml Gebelik süresince cildiniz bebeğin büyümesine uyum sağlamak için esnemeli ve genişlemelidir. Master of Maternity Mom Butter cildinizin bebeğin büyümesiyle uyumlu şekilde esnemesini ve nemlenmesini sağlamak amacıyla Kadın sağlığı uzmanları ve kimyagerler tarafından tasarlanmıştır Mom Butter kar..

Hızlı İncele

Master of Maternity Mom Oil Çatlak Yağı - 125 ml

(0)
584,98TL

Master of Maternity Mom Oil Çatlak Yağı - 125 ml Gebelik süresince cildiniz bebeğin büyümesine uyum sağlamak için esnemeli ve genişlemelidir. Master of Maternity Mom Oil cildinizin bebeğin büyümesiyle uyumlu şekilde esnemesini ve nemlenmesini sağlamak amacıyla Kadın sağlığı uzmanları ve kimyagerler tarafından tasarlanmıştır Mom Oil karnınızı, k..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Mustela Çatlak Önleyici Yağ 105 ml

(0)
202,78TL

Mustela Çatlak Önleyici Yağ 105 ml Doğuma hazırlık dönemindeki oluşabilecek çatlaklar için cildin esnekliğinin arttırılmasına yardımcı olarak gerginliği azaltır. Yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir. Cildi rahatlatarak esnekliğinin güçlenmesini destekler. Kolay emilir. Kullanımı: Karın, kalça ve göğüs bölgesine sabah ve akşam uygulanır. Se..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)