Göğüs Ucu Kremleri

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Ameda Comfortlan %100 Saf Lanolin Göğüs Ucu Kremi - 28 Gr

(0)
155,99TL

Ameda Comfortlan %100 Saf Lanolin Göğüs Ucu Kremi - 28 Gr İçeriği: 28 gr %100 Saf Lanolin Bütün doğal bileşenler bu üründe bir araya getirilmiştir. Doğanın iyileştirme şekli ile cildin kendi nemini cilde geri kazandırır. Hipoalerjeniktir, tatsızdır, katkı maddesi ve koruyucu içermez. Emzirme ön..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Lanostill Göğüs Ucu Kremi 20 ml

(0)
23,01TL

Kuruyan ve çatlayan mem uçlarını nemlendirir ve rahatlatır Hamilelikte oluşan çatlaklarda, bebeklerde görülen pişklerde ve güneşe maruz kalan cildin nemlendirilmesinde de kullanılır Parfüm İçermez Kullanım Şekli Her emzirmeden sonra göğüs ucu ve çevresine parmak arasında yumuşatı..

Hızlı İncele

Master of Maternity Mom Balm Göğüs Ucu Kremi- 30 ml

(0)
324,99TL

Master of Maternity Mom Balm Göğüs Ucu Kremi- 30 ml Doğum sonrası meme başı kuru ve nemsiz olduğunda bebeğin emmesine bağlı tahriş oluşabilmektedir Master of Maternity Mom Balm kurumuş ve hassas meme başını nemlendirerek tahriş olmasını önler Mom Balm meme başını korumak ve oluşan tahrişi iyileştirmek amacıyla Kadın sağlığı uzmanları ve kimyag..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Uni Mom Göğüs Ucu Kremi 10ml

(0)
53,69TL

Uni Mom Göğüs Ucu Kremi 10ml      Özel Lacınus içeriği ile göğüs ucunu korur ve çatlak oluşumuna engel olur.      Göğüs ucu bölgesinin korunmasına ve rahatlamasına yardımcıdır.      İçeriğindeki E vitamini kolajen üretiminin artmasına ve cilt tahrişlerinin oluşmasına yardımcı olur.      Em..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)