Göğüs Pompaları

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Natural Manuel Göğüs Pompası

(0)
1.163,49TL

Avent Natural Manuel Göğüs Pompası Patentli geliştirimiş yumuşak beş yapraklı masaj başlığı ile bu benzersiz Philips AVENT Manuel Göğüs Pompası sayesinde daha fazla verim elde edebilirsiniz Öne eğilmeden süt sağımı gerçekleştirebilir İçeriğinde anne sütü kabı mevcuttur Ürünün Boyutu:9 x ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent PES/PP Manuel Göğüs Pompası (VIA Süt Saklama Kaplarıyla birlikte)

(0)
779,99TL

Avent PES/PP Manuel göğüs pompası (VIA Süt Saklama Kaplarıyla birlikte) Paket İçeriği; 1 adet Manuel Göğüs Pompası, 2 adet Steril VIA Kap (180 ml), 2 adet VIA Kapak, 1 adet VIA Adaptör , 1 adet Ekstra yumuşak Yenidoğan Akışlı Emzik, 1 adet Tek kullanımlık göğüs pedi, 1 adet Yenidoğan emzik seyahat pake..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bambino Biberonlu Tirle Gögüs Pompası

(0)
123,49TL

Bambino Biberonlu Tirle Gögüs Pompası Her tip göğüste rahatlıkla kullanılır Doğum sonrası göğüs bezlerini harekete geçirerek sütün en iyi şekilde salgılanmasın sağlar Bebeğinizin her emzirmeden sonra memede kalan sütünü Tirle ile çekiniz Böylelikle göğsün doğal yapısını bozmadan meme uçlarının biçim kazanmasına yardımcı olursunuz..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bambino Tirle Gögüs Pompası

(0)
58,48TL

Bambino Tirle Gögüs Pompası Her tip göğüste rahatlıkla kullanılır Doğum sonrası göğüs bezlerini harekete geçirerek sütün en iyi şekilde salgılanmasın sağlar Bebeğinizin her emzirmeden sonra memede kalan sütünü Tirle ile çekiniz Böylelikle göğsün doğal yapısını bozmadan meme uçlarının biçim kazanmasına yardımcı olursunuz..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

BEBEDOR Manuel Göğüs Pompası

(0)
100,37TL

Kolay ve rahat kullanım imkan Doğum sonrası göğüs bezlerini harekete geçirerek sütün en iyi şekilde salgılanmasın sağlar. Bebeğinizin her emzirmeden sonra memede kalan sütünü Tirle ile çekiniz. Uyarı ve çekme olarak iki fazlıdır. Uyarı fazı süt bezlerini harete geçirir. Çekm..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Chicco Natural Feeling Klasik Göğüs Pompası

(0)
505,65TL

Chicco Natural Feeling Klasik Göğüs Pompası Klasik göğüs pompası hassas emzirme dönemi boyunca sütün güvenli ve atkin bir şekilde sağılmasını sağlar ve bebeğinizi direkt olarak emziremediğiniz tüm durumlarda faydalıdır Kullanımı son derece kolay olup, sütün etkin ve hızlı bir şekilde sağılma..

Hızlı İncele

Friendly Organic Göğüs Pompası Aksesuarları Temizleyici - 473 ml

(0)
118,97TL

Friendly Organic Göğüs Pompası Aksesuarları Temizleyici - 473 ml   Göğüs pompası  ve aksesuarlarını güvenli ve etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Kalıntı bırakmaz. Doğal bitkilerden üretilmiştir. Dengeli pH’a sahiptir. Hassas ciltlere karşı naziktir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjenik..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Kraft Pure Pilli ve Elektrikli Göğüs Pompası

(0)
1.299,99TL

Kraft Pure Pilli ve Elektrikli Göğüs Pompası Evde ve dışarıda rahatlıkla kullanılabilen kompakt ve hafif tasarım Emiş seviyesini, hızını ve sağım modunu gösteren zaman ayarlı ışıklı LCD ekran Doğal emzirme hissi2 farklı sağım seçeneği ve ayarlanabilen 9 farklı emiş seviyesi Sütün dışarı akmasını engelleyen hava sıvı ayırıcı özel dizayn Elekt..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

(0)
909,98TL

Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Lansinoh Tekli Elektrikli Göğüs Pompası Hızlı ve kolay süt akışı Hız ve kolaylık açısından diğer pompalardan daha iyi performans Bağımsız bir araştırmada anneler tarafından değerlendirilmiştir Kolay kurulum kullanım ve temizlik Hijyenik tasarımı sütün pompaya ve hortum bağlantısına girmemesini gar..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Medela Tek Günlük Pompa Seti

(0)
72,59TL

Medela Tek Günlük Pompa Seti Tüm setlerimizde bulunan diyafram parçası sağılan sütün pompaya, pompadaki havanın da süte karışmasını engelleyerek çift yönlü bariyer uygular. Böylelikle bakteri ve virüs geçişi çift yönlü olarak engellenmiş olur ve süt&uu..

Hızlı İncele

Philips Avent Essentials Tekli Elektrikli Göğüs Pompası SCF323/11

(0)
2.651,99TL

Philips Avent Essentials Tekli Elektrikli Göğüs Pompası SCF323/11 Philips Avent Essentials Tekli Göğüs Pompası, kişiselleştirilmiş sağım için 8 farklı moda sahiptir 4 farklı masaj modu ve 4 farklı sağım modu bulunur Rahat silikon yastık nazikçe süt akışını tetikler Kolay taşınabilir Philips Avent elektrikli göğüs pompası, süt akışını optimum..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Philips Avent Pes/PP Manuel Göğüs Pompası - Biberonlu Ve Çantalı 5012909006187

(0)
1.375,38TL

 Paket İçeriği; 1 adet Manuel Göğüs Pompası,  1 adet Mikrofiber yalıtımlı seyahat çanta, 1 adet Biberon standı/pompa kapağı, 2 adet Anne sütü kabı (125ml), 2 adet Soğuk kompres, 1 adet sızdırmazlık diski , 1 adet Ekstra yumuşak Yenidoğan Akışlı Emzik, 1 adet Tek kullanımlık göğüs pedi, 1 ad..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Pratik Göğüs Pompası

(0)
233,98TL

Wee Baby Pratik Göğüs PompasıBPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Anne sütünü direkt içemeyen veya fazla gelen sütü sağıp depolamak için kullanılır Göğüse gelen kısmı silikon kalkan ile desteklenmiştir Tek elle de kolay sağım yapabilen pratik pompadır. Her göğüs öl&cce..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Tirle Manuel Göğüs Pompası - Mavi

(0)
51,99TL

Wee Baby Tirle Manuel Göğüs Pompası - Mavi Doğum sonrası göğüs sütü bezlerini harekete geçirerek salgılamayı hızlandırır Polistirenden üretilmiştir, kir tutmaz Pompa kısmı ise termo kauçuktan imal edilmiştir Doğal, sağlıklı ve esnektir Her tip göğüs şekli için uyumludur BPA içermez..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)