Göğüs Koruyucuları

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Ameda Anatomik Göğüs Kalıbı - Nipple Former

(0)
190,48TL

Ameda Anatomik Göğüs Kalıbı - Nipple FormerAmeda Anatomik Göğüs Kalıbı - Nipple Former Emziren Annelerin İçe dönük ya da göğüs uçlarının emzirme için uygun şekle gelmesine yarar. Böylece bebek göğüs ucunu daha kolay yakalayabilir. Yumuşak pedlerini dış yüzüne yapıştırdığı..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Ameda Ardo Tulips Silikon Meme Başlığı - Büyük Boy- Large Sized Nipple Shield

(0)
116,98TL

Ameda Ardo Tulips Silikon Meme Başlığı - Büyük Boy- Large Sized Nipple Shield Paket İçeriği:2 silikon meme başlığı (Beden : L), 1 adet kullanma talimatı Esnek silikon yapısı memeye tamamen uyum sağlar, Üretim Yeri: İsviçre ultra ince yapısı sayesinde doğal bir his yaşatır. Lale şeklinde meme başlığı, annenin..

Hızlı İncele

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protectors

(0)
253,11TL

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protectors   Çatlak veya hassaslaşmış göğüs uçlarının tedavisinde etkilidir Göğsü sürtünmelerden korumak için sütyenin içinden kullanabilirsiniz Emici tampon yardımıyla sutyen veya göğüs ucunun ıslak kalmasını önler Hassas göğüs uçlarının giysiye temas etmesini önleyerek yaraların çab..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) - ikili

(0)
193,68TL

Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) - ikili Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) Paket İçeriği: 2 adet Göğüs Koruyucu AVENT Göğüs Ucu Koruyucuları ince, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır. Annelerin hassaslaşmış, acıyan ve çatlayan göğüs uçlarını emzirme sırasında kor..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu

(0)
22,09TL

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu Emzirme sırasında Göğüs uçlarını koruması için dizayn edilmiştir Hassas veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bebeğin anne cildine temas etmeden rahat etmesini sağlar Göğüs koruyucu %100 saf medikal silikondan üretilmiş olup kokusuzdur..

Hızlı İncele

Bambino Göğüs Koruyucu

(0)
50,62TL

Bambino Göğüs Koruyucu Bambino Göğüs Koruyucu..

Hızlı İncele

Chicco Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Büyük 2 li

(0)
168,99TL

Chicco Silikon Göğüs Ucu Koruyucu Büyük 2 li Yumuşak ve ince silikon kauçuk sayesinde,tahriş olmuş göğüs uçlarını koruyarak acıyı azaltır ve göğüs uçlarının düz olması halinde bile emzirmeye olanak tanır..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu

(0)
137,78TL

  Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu  Özellikleri ve Avantajları: Tüm mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA ve Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden ür..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Nuby Buz Jel Göğüs Rahatlatıcı (Breast Aid)

(0)
25,42TL

Nuby Buz Jel Göğüs Rahatlatıcı (Breast Aid) Emzirmenin verdiği sıkıntıları azaltmak için tasarlanmıştır Meme iltihabından ve süt kanalları tıkanıklığından kaynaklanan ağrıları hafifletir. Tıkanıklık veya meme iltihabı annenin emzirmekten aldığı keyfi azaltabilir ve bebeğin düzgün bir şekilde beslenmesini zorlaştır..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)