Göğüs Pedleri

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent 2'si 1 arada Termopedler

(0)
180,69TL

Avent 2'si 1 arada Termopedler   Sıcak ve soğuk kullanım Annenin göğsünü rahatlatmaya ve süt akışını arttırmaya yardımcı olur. Gevşetici soğuk etkisi ve iyileştirici sıcak etkisi ile emzirme döneminin anne için acısız, bebek için daha kolay geçmesine destek olur. Soğuk-Sıcak kompresin bir paketinde 2 adet tekrar kullanılabilen termo..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Gece İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 20'li

(0)
96,37TL

Avent Gece İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 20'li   Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Yumuşak, sağlam ve kıvrımlı  ..

Hızlı İncele

Avent Tek kullanımlık göğüs pedi 30'lu

(0)
153,38TL

Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Göğsü her zaman kuru tutan, meme başı çukuru ile ultra yumuşak üst katman.  Ultra emici katman, ekstra rahatlık için dolgulu. Ultra emici iç dolgu - rahatsız olmaya karşı korumak için nemi çeker.  Ultra nefes alabilen dış katman- meme başının yaralanmasını önlemeye yardımcı. Kaydırma..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60'lı

(0)
178,46TL

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60'lı   Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Göğsü her zaman kuru tutan, meme başı çukuru ile ultra yumuşak üst katman Ultra emici katman, ekstra rahatlık için dolgulu Ultra emici iç dolgu - rahatsız olmaya karşı korumak için nemi çeker Ultra nefes alabilen dış katman- meme başının yar..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Göğüs Pedi (30 Adet)

(0)
14,14TL

Baby Time Göğüs Pedi (30 Adet) Emzirme Sonrasında göğüs uçlarında kalan fazla sütü emerek cildinizin kuru kalmasını sağlar İpeksi yumuşaklığı, hava geçiren yapısı ve saf selülozdan oluşan emici dokusu sayesinde cildinizin tahriş olmasını önler ve kıyafetlerin temiz kalmasını sağlar Her g&oum..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bambino Göğüs Pedi

(0)
77,99TL

Bambino Göğüs PediBambino Göğüs Pedi..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bambino Göğüs Pedi 34 Adet

(0)
38,98TL

Bambino Göğüs Pedi 34 Adet 2’li ambalaj taşıma kolaylığı ve rahatlığı sağlar Yumuşak ve incedir Emici yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılır Sabitleme bantları ile pedin kaymasını engeller  ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Bebedor 2 li Göğüs Pedi 80 adet - Pamuklu Islak Mendil Hediyeli

(0)
101,13TL

Bebedor 2 li Göğüs Pedi 80 adet - Pamuklu Islak Mendil Hediyeli Paket İçeriği : 80 Adet Göğüs Pedi , 40 Yaprak Yeni Doğan ıslak havlu Bebe D'or Ultra göğüs pedi uzun süreli kullanımlar için tasarlanmış olup tene değmeyen dış yüzeyi sütün içerde kalmasını sağlayan ve hava akımını engellemeyen polietilen ile kaplanmıştır. Yoğun süt akışlarınd..

Hızlı İncele

Chicco Alattasicura Göğüs Pedi 60 Lık (8003670820642)

(0)
303,13TL

Chicco Alattasicura Göğüs Pedi 60 LıkChicco Alattasicura Göğüs Pedi 60`Lık Anne sütüyle beslenme döneminde, özellikle de hassa başlangıç döneminde, emzirmeyi zor ve acı verici hale getiren ve özel bakım ve hijyen gerektiren göğüslerde rahatsız edici tahriş ve yarıklar oluşabilir. Bakteri &ou..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Göğüs Pedi (30+10'lu)

(0)
24,44TL

Wee Baby Göğüs Pedi (30+10'lu) Emzirme Sonrasında göğüs uçlarında kalan fazla sütü emerek cildinizin kuru kalmasını sağlar. İpeksi yumuşaklığı, hava geçiren yapısı ve saf selülozdan oluşan emici dokusu sayesinde cildinizin tahriş olmasını önler ve kıyafetlerin temiz kalmasını sağlar. Her göğse uygun anatomik yapısıyla rahatlıkla kullanabili..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Wee Baby Göğüs Pedi 2'li Paket (80 Adet)

(0)
47,62TL

Wee Baby Göğüs Pedi 2'li Paket (80 Adet) Emzirme Sonrasında göğüs uçlarında kalan fazla sütü emerek cildinizin kuru kalmasını sağlar. İpeksi yumuşaklığı, hava geçiren yapısı ve saf selülozdan oluşan emici dokusu sayesinde cildinizin tahriş olmasını önler ve kıyafetlerin temiz kalmasını sa..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)