Anne Sütü ve Emzirme

Tablo Görünümü:
Ön Sipariş
Hızlı İncele

Ameda Anatomik Göğüs Kalıbı - Nipple Former

(0)
190,48TL

Ameda Anatomik Göğüs Kalıbı - Nipple FormerAmeda Anatomik Göğüs Kalıbı - Nipple Former Emziren Annelerin İçe dönük ya da göğüs uçlarının emzirme için uygun şekle gelmesine yarar. Böylece bebek göğüs ucunu daha kolay yakalayabilir. Yumuşak pedlerini dış yüzüne yapıştırdığı..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Ameda Ardo Tulips Silikon Meme Başlığı - Büyük Boy- Large Sized Nipple Shield

(0)
116,98TL

Ameda Ardo Tulips Silikon Meme Başlığı - Büyük Boy- Large Sized Nipple Shield Paket İçeriği:2 silikon meme başlığı (Beden : L), 1 adet kullanma talimatı Esnek silikon yapısı memeye tamamen uyum sağlar, Üretim Yeri: İsviçre ultra ince yapısı sayesinde doğal bir his yaşatır. Lale şeklinde meme başlığı, annenin..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Ameda Comfortlan %100 Saf Lanolin Göğüs Ucu Kremi - 28 Gr

(0)
155,99TL

Ameda Comfortlan %100 Saf Lanolin Göğüs Ucu Kremi - 28 Gr İçeriği: 28 gr %100 Saf Lanolin Bütün doğal bileşenler bu üründe bir araya getirilmiştir. Doğanın iyileştirme şekli ile cildin kendi nemini cilde geri kazandırır. Hipoalerjeniktir, tatsızdır, katkı maddesi ve koruyucu içermez. Emzirme ön..

Hızlı İncele

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protectors

(0)
253,11TL

Ameda Göğüs Koruyucu Kalıp ve Refill Pedler - Nipple Protectors   Çatlak veya hassaslaşmış göğüs uçlarının tedavisinde etkilidir Göğsü sürtünmelerden korumak için sütyenin içinden kullanabilirsiniz Emici tampon yardımıyla sutyen veya göğüs ucunun ıslak kalmasını önler Hassas göğüs uçlarının giysiye temas etmesini önleyerek yaraların çab..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent 2'si 1 arada Termopedler

(0)
180,69TL

Avent 2'si 1 arada Termopedler   Sıcak ve soğuk kullanım Annenin göğsünü rahatlatmaya ve süt akışını arttırmaya yardımcı olur. Gevşetici soğuk etkisi ve iyileştirici sıcak etkisi ile emzirme döneminin anne için acısız, bebek için daha kolay geçmesine destek olur. Soğuk-Sıcak kompresin bir paketinde 2 adet tekrar kullanılabilen termo..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Anne Sütü Saklama Poşeti 25'li

(0)
194,99TL

Avent Anne Sütü Saklama Poşeti 25'li İçerik : 25 Adet 25x180 boyutlarında Anne Sütü Saklama Poşetleri Anne sütü torbası iki katmandan oluşur. İç malzemesi polietilen (PE), dış malzemesi Polietilen tereftalattır (PET). Sütü, buzdolabında 48 saate kadar (buzdolabı kapağında saklamayın) veya dondurucuda ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Gece İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 20'li

(0)
96,37TL

Avent Gece İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 20'li   Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Yumuşak, sağlam ve kıvrımlı  ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) - ikili

(0)
193,68TL

Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) - ikili Avent Kelebek Göğüs Koruyucu (Small ) Paket İçeriği: 2 adet Göğüs Koruyucu AVENT Göğüs Ucu Koruyucuları ince, yumuşak, kokusuz silikondan yapılmıştır. Annelerin hassaslaşmış, acıyan ve çatlayan göğüs uçlarını emzirme sırasında kor..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Natural Manuel Göğüs Pompası

(0)
1.163,49TL

Avent Natural Manuel Göğüs Pompası Patentli geliştirimiş yumuşak beş yapraklı masaj başlığı ile bu benzersiz Philips AVENT Manuel Göğüs Pompası sayesinde daha fazla verim elde edebilirsiniz Öne eğilmeden süt sağımı gerçekleştirebilir İçeriğinde anne sütü kabı mevcuttur Ürünün Boyutu:9 x ..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent PES/PP Manuel Göğüs Pompası (VIA Süt Saklama Kaplarıyla birlikte)

(0)
779,99TL

Avent PES/PP Manuel göğüs pompası (VIA Süt Saklama Kaplarıyla birlikte) Paket İçeriği; 1 adet Manuel Göğüs Pompası, 2 adet Steril VIA Kap (180 ml), 2 adet VIA Kapak, 1 adet VIA Adaptör , 1 adet Ekstra yumuşak Yenidoğan Akışlı Emzik, 1 adet Tek kullanımlık göğüs pedi, 1 adet Yenidoğan emzik seyahat pake..

Hızlı İncele

Avent Tek kullanımlık göğüs pedi 30'lu

(0)
153,38TL

Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Göğsü her zaman kuru tutan, meme başı çukuru ile ultra yumuşak üst katman.  Ultra emici katman, ekstra rahatlık için dolgulu. Ultra emici iç dolgu - rahatsız olmaya karşı korumak için nemi çeker.  Ultra nefes alabilen dış katman- meme başının yaralanmasını önlemeye yardımcı. Kaydırma..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60'lı

(0)
178,46TL

Avent Tek kullanımlık Göğüs Pedi 60'lı   Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapı Göğsü her zaman kuru tutan, meme başı çukuru ile ultra yumuşak üst katman Ultra emici katman, ekstra rahatlık için dolgulu Ultra emici iç dolgu - rahatsız olmaya karşı korumak için nemi çeker Ultra nefes alabilen dış katman- meme başının yar..

Hızlı İncele

Avent Via Anne Sütü Kaplari (10 Adet) (8710103701330)

(0)
649,99TL

Avent Via Anne Sütü Kaplari (10 Adet) 10 adet steril paketlenmiş VIA kap ve 10 adet çok kullanımlı VIA kapak - dayanıklı, üst üste istif edilebilir, damlatmaz ve etiketlemesi kolay. Anne sütünün ve mamanın buzdolabı veya buzlukta saklanması için ideal. İçindekiler: 10 x Steril edilip paketlenmiş Çok kullanımlı/Atılabilir VIA Kap (180 ml) 10 x..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Göğüs Pedi (30 Adet)

(0)
14,14TL

Baby Time Göğüs Pedi (30 Adet) Emzirme Sonrasında göğüs uçlarında kalan fazla sütü emerek cildinizin kuru kalmasını sağlar İpeksi yumuşaklığı, hava geçiren yapısı ve saf selülozdan oluşan emici dokusu sayesinde cildinizin tahriş olmasını önler ve kıyafetlerin temiz kalmasını sağlar Her g&oum..

Ön Sipariş
Hızlı İncele

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu

(0)
22,09TL

Baby Time Silikon Göğüs Koruyucu Emzirme sırasında Göğüs uçlarını koruması için dizayn edilmiştir Hassas veya çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bebeğin anne cildine temas etmeden rahat etmesini sağlar Göğüs koruyucu %100 saf medikal silikondan üretilmiş olup kokusuzdur..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 84 (6 Sayfa)