Fotoğraf & Kamera

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

(İphone) Lavalier Yaka Mikrofonu Concord JH-041

(0)
277,05TL

Concord  İphone Girişli Yaka Mikrofonu JH-041 İphone girişli yaka mikrofonu Ses kaydı, Karaoke, Youtuber video kaydı, Oyun mikrofonu vb. bir çok alanda kullanabileceğiniz aynı zamanda kulaklık desteği olan mükemmel ses efektleri oluşturmanıza yardım edecek dış sesleri bastıran profesyonel bir mikrofon. Ürünlerimiz ihtiyaca uygun kaliteli ve şık tas..

Hızlı İncele

3.5 Aux Lavalier Yaka Mikrofonu Concord JH-043

(0)
53,29TL

Concord 3.5 Aux Girişli Yaka Mikrofonu JH-043 3.5 mm AUX girişli yaka mikrofonu cep telefonu bilgisayar ve tabletinizde Ses kaydı, Karaoke, Youtuber video kaydı, Oyun mikrofonu vb. bir çok alanda kullanabileceğiniz aynı zamanda kulaklık desteği olan mükemmel ses efektleri oluşturmanıza yardım edecek dış sesleri bastıran profesyonel bir mikrofon. Ür..

Hızlı İncele

Telefon Uyumlu Yaka Mikrofonu TYPE-C Girişli Concord JH-042

(0)
81,25TL

Concord TYPE-C Girişli Yaka Mikrofonu JH-042 Type-C girişli yaka mikrofonu yeni nesil cep telefonu ve tabletinizde kullanabileceğiniz Ses kaydı, Karaoke, Youtuber video kaydı, Oyun mikrofonu vb. bir çok alanda kullanabileceğiniz aynı zamanda kulaklık desteği olan mükemmel ses efektleri oluşturmanıza yardım edecek dış sesleri bastıran profesyonel bi..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Yukarı Çık