Bebek Odası Tekstil

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Pierre Cardin Boğulmayı Önleyici Güvenli Uyku Yastığı

(0)
102,00TL

Pierre Cardin Boğulmayı Önleyici Güvenli Uyku Yastığı İnsanların yemek borusunda ağızdan sonra ve mideden önce iki adet kas vardır. Bu kaslar gevşediği zaman mide içeriği mideden kaçar. Buna reflü denir. Bebeklerde bu kaslar 6 aydan sonra gelişir. Bu nedenle bebekler 6 ay a kadar emdiği sütü de suyu da çıkarır. Buna bebek reflüsü denir. Yeni doğan..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Güvenli Yan Yatış Yastığı

(0)
111,10TL

Pierre Cardin Güvenli Yan Yatış Yastığı Bebeklerin uyku pozisyonlarını korumaları için idealdir Hafif, pratik ve kolayca taşınabilen yastık her türlü yatak, bebek arabası ve uyku sepetinde kullanılabilir Kılıfı 50C'de makinede yıkanır Ütülenmez Yenidoğan bebeklerin güvenli uyumalarını sağlar Yükseklik:14cm En:10cm Boy: 40cm  ..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Maxi Bebek Reflü Yatağı

(0)
311,10TL

Pierre Cardin Maxi Bebek Reflü Yatağı   Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış yastıkları ile..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Ekru

(0)
399,98TL

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Ekru Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış yastıkla..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Mavi

(0)
399,98TL

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Mavi   Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış ..

Hızlı İncele

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Pembe

(0)
355,55TL

Pierre Cardin Yıldızlı Geceler Reflü Yatağı - Pembe   Ölçüleri : 65x40 cm Reflüde bebeğin ( büyükler için de bu kural geçerli) baş kısmı daha yüksek olmalı Pierre Cardin maxi bebek reflü yatağında bebeğin baş kısım 12 derece eğimli olarak daha yüksektir Yeni doğan bebekleri 6 aya kadar yan yatırmakta yarar var Yatakta bulunan yan yatış..

Hızlı İncele

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Ekru Fil

(0)
377,76TL

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Ekru Fil Beşik, Oyun Parkı, Park Yatak ve Anne yanı yatakların tamamında kullanılabilir Ölçüleri sayesinden bebeğinizin uyuduğu her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar %100 pamuklu yumuşak kumaş ve antialerjik hava alma özelliğine sahip elyaf kullanılarak üretilmiştir Doğal lifli p..

Hızlı İncele

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Moon

(0)
377,76TL

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Moon Beşik, Oyun Parkı, Park Yatak ve Anne yanı yatakların tamamında kullanılabilir Ölçüleri sayesinden bebeğinizin uyuduğu her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar %100 pamuklu yumuşak kumaş ve antialerjik hava alma özelliğine sahip elyaf kullanılarak üretilmiştir Doğal lifli pamuk kuma..

Hızlı İncele

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Pembe Fil

(0)
377,76TL

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Pembe Fil Beşik, Oyun Parkı, Park Yatak ve Anne yanı yatakların tamamında kullanılabilir Ölçüleri sayesinden bebeğinizin uyuduğu her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar %100 pamuklu yumuşak kumaş ve antialerjik hava alma özelliğine sahip elyaf kullanılarak üretilmiştir Doğal lifli pamuk..

Hızlı İncele

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Yıldızlı Geceler

(0)
377,76TL

Sema Baby 6 Parça Lüks Park Yatak Bebek Uyku Seti - Yıldızlı Geceler Beşik, Oyun Parkı, Park Yatak ve Anne yanı yatakların tamamında kullanılabilir Ölçüleri sayesinden bebeğinizin uyuduğu her alanda rahatlıkla kullanım imkanı sağlar %100 pamuklu yumuşak kumaş ve antialerjik hava alma özelliğine sahip elyaf kullanılarak üretilmiştir Doğal lifl..

Hızlı İncele

Sema Baby Güvenli Yan Yatış Yastığı - Beyaz

(0)
88,87TL

Sema Baby Güvenli Yan Yatış Yastığı - Beyaz   Yeni doğan bebeklerin kusma, doğru nefes alamama sorunlarından dolayı uzmanlar bebeğin yan yatmasını tavsiye eder Güvenli yatış yastığı iki blok süngerden üretilmiştir Büyük süngere bebeğin sırtı dayanır, küçük sünger ise bebeğin sağa sola dönmesini önlerken, kol ve bacakların serbest kalması..

Hızlı İncele

Sema Baby Maxi Bebek Reflü Yatağı

(0)
288,88TL

Sema Baby Maxi Bebek Reflü Yatağı   Bebeklerde mide asitleri yemek borusuna kaçar , buna reflü denir. Bu da sık sık kusmalarına neden olur. Sema Baby Maxi Reflü Yastığı yatış pozisyonunu ayarlayarak mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engeller.Yan yatışlarda beli ve karnını destekleyen hareketli yastıkları sayesinde bebeğiniz rahat uyur..

Hızlı İncele

Sema Baby Yatak Koruyucu Çarşaf - Alez (90x135cm)

(0)
72,20TL

Sema Baby Yatak Koruyucu Çarşaf - Alez (90x135cm)   Bebekler, altını ıslatan çocuklar, yaşlı ve hastalar için ideal alezdir Evde, otelde, kreşte, yurtlarda, hastanelerde, huzur evlerinde güvenli ve konforlu bir uyku sağlar %100 Sıvı geçirmez membran katmanlıdır Nefes alır, su buharını dışarı atar İnce ve esnektir, rahatsız etmez. Ses y..

Hızlı İncele

Sevi Bebe Lastikli Bebek Çarşafı - Beyaz (70x135cm)

(0)
66,66TL

Sevi Bebe Lastikli Bebek Çarşafı - Beyaz (70x135cm) %100 doğal pamuk penye kumaştan imal edilmiştir Boyamada kesinlikle azo madde bulunmamaktadır Boyut: 70x135 Üretim Yeri:Türkiye..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)
Yukarı Çık