Merhaba. 2021 yılının ilk gününde güzel bir konu seçtik. Siz de kaliteli resim çekebilmek için sık telefon değiştiriyorsanız bu yazımız sizin için. Ayrıca eski fotoğraflarınızı canlandırmak istiyorsanız devamını okuyun. Yok bu konu beni sarmadı diyorsanız başka konuya geçebilirsiniz. 

    Gelişen teknolojiyle diye başlayan uzun hikayeler anlatmayacağım. Bugün sizlere bir mobil uygulamadan bahsetmek istiyorum. Uygulamanın ismi REMİNİ. "Peki bu uygulama ne işe yarıyor?" derseniz özetlemek gerekirse resimlere netlik kazandırıyor. Eski yıpranmış resimleri onarıyor. Hatta siyah beyaz resimlerinizi renklendirebiliyor. Yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı bu uygulama sayesinde telefonunuzda çektiğiniz kalitesiz resimleri mükemmel çözünürlükte büyütebilir, netleştirebilirsiniz. Eskimiş, yıpranmış fotoğraflarınızı bu uygulama ile yenileyebilirsiniz. Resimlerin arka fonunu temizlemek ve yeni fon eklemek için bir sonraki yazımızı  mutlaka okuyun.

    Remini uygulamasını günde 5 resim düzenlemek için ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz sürümde reklam gösterimi yapıyor ve reklamları sonuna kadar izlemeniz gerekiyor. Ücretli sürümde günlük sınırsız düzenleme yapabiliyor ve reklam izlemiyorsunuz. 

    Uygulamayı beğendiyseniz aşağıya yorum yazarak görüşlerinizi diğer okurlarımızla da paylaşın. Mutlu bir ömür geçirmeniz dileğiyle hayırlı cumalar.