BUN ALIYORUM
Your Cart

BUN'LAR SENİN İÇİN RSS Feed

07 Jan İşsizlik oranları nasıl düşürülür?
admin 0 2
    İşte bunda bir iş var diyeceğiniz bir haber. Türkiye'de işsizlik oranları düşüyor. İstatistiklere yansıyor. Ama hâlâ bir iş bulamıyorsunuz.     Re..
05 Jan Yardım eli bekleyene tekme vurmayın
admin 0 79
    Ülkemizde bir çok aile SMA hastalığıyla mücadele ediyor. Nefes almakta dahi güçlük çeken bu çocuklar için bir çok cihaz ve malzeme almak zorunda k..
03 Jan KOSGEB Girişimcilik Sertifikası nasıl alınır?
admin 0 70
Ekonomik kalkınma ve istihdam sorunlarının çözümünün temel faktörü olan girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kur..
02 Jan Türksat 5A için geri sayım başladı
admin 0 7
    Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Türksat 5A uydusu, Türkiye saatine göre 5 Ocak 2021 Salı günü 04.27’de uzaya gönderilecek ve yak..
01 Jan Fotoğraflarınızı bu güne taşıyın
admin 0 36
    2021 yılının ilk gününde yeni bir konuyla daha karşınızdayım. Bu yazımızda fotoğrafların arkasında yer alan görüntünün kaldırılmasından ve yeni gö..
01 Jan Kamera için telefon değişmeye son
admin 0 54
    Merhaba. 2021 yılının ilk gününde güzel bir konu seçtik. Siz de kaliteli resim çekebilmek için sık telefon değiştiriyorsanız bu yazımız sizin için..
26 Dec Gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen?
admin 0 20
Merhum sanatçı Neşet ERTAŞ'ın yüreğinde ses bulan "Neredesin sen" türküsü hepimizi alıp hayal dünyasında bir yerlere sürükler. Kimi sevdiğini, kimisi ..
26 Dec Patlıcan burunlu
admin 0 27
Bir gün Sivas Valiliğinin arkasından Tuzlugöl-Yumurtatepe otobüsüne bindim. Yanıma bir kız oturdu. Otobüs Devlet Hastanesi’nin karşısına gelince bir t..
24 Dec Hocam ne okuyum?
admin 0 17
Çocukluğumda kitap okumaya düşkündüm. Köyden Sivas’a geldiğimde mutlaka okumak için bir şeyler alırdım. Bizim evde gazete, dergi, kitap eksik olmazdı...
24 Dec Bir davet anısı
admin 0 21
Bir gün Sefer abi bizi iftara davet etti. Ezan okundu. Bir bardak su içti. Sonra hizmet etmekten bir türlü sofraya oturmadı. Ben ikide bir "Abi otur i..
17 Dec Kamu Personel ilanları
admin 0 117
Pandemiyle mücadele ettiğimiz bu günlerde binlerce kişi işini kaybetti. İşsiz sayısı her geçen gün artarken iş ilanları vatandaşların umudu oluyor. Ka..
16 Dec Yılbaşında yasak var mı?
admin 0 52
Yıl başında sokağa çıkma yasağı olacak mı veya yasak kaç gün olacak gibi soruların cevabını merak ederken kafa karıştıran haberlere açıklık getirmek i..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.